Косопад

  • 16 774
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 987
Всички четем и знаем причините за  косопада, но понякога просто нищо не помага, наистина нищо. Моите изследвания са перфектни, но гена ми не е за жалост, така че как да избягам, невъзможно е. Повярвайте, опитала съм всичко, и таблетки и мазила-нищо не ми е помогнало. Чета ви с надеждата да открия нещо ново, но няма такова.

# 46
  • Мнения: 421
а пробвала ли си продукти на керастас за косопад?

# 47
  • Мнения: 431
Здравейте, видях, че сте обсъждали ампулите на Виши?
Чудих се за това разделение на женски/мъжки -- аз съм жена, де, но баща ми също има проблем с косопада...

# 48
  • Мнения: 11
Аз бях използвала ампулите на Виши и не видях никаква промяна - косата ми продължаваше да си капе....Само къде миришеха много хубаво и бяха доста скъпички.

# 49
  • Мнения: 0
zdraveite az polzvax PANTOGAR xap4eta i REGAIN 2% ve4e 4 meseia i sam mnogo dovolna ve4e imam kosa na petnoto koeto be6e bez kosa na moiata glava

# 50
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
препоръчаха ми Фитовал, някой ползвал ли е ?

# 51
  • Мнения: 1 167
Запис да ви следя   bouquet

# 52
  • Мнения: 350
препоръчаха ми Фитовал, някой ползвал ли е ?

Мисля,че скоро писах в такава тема за фитовал,потърсия,не беше отдавна Peace
аз не го харесах,но има много доволни

# 53
  • Мнения: 4
да,съгласна съм

# 54
  • Мнения: 8
Аз  имах страхотен косопад,които продължи 5-6 месеца.
Изследвания,дерматолози,ендокринолози през всичко минах.
Нямаше здравословна причина и всички го отдаваха на стрес.
А хич не бях под стрес.
Опитах Виши(шампоан и ампули),Дюкре(шампоан и ампули и таблетки) и още няколко марки от чужбина
и нищо не ми помогна.
Последното ,което взех бяха таблетки цинк и себорал форте(които струва 2-3 лв) и косопада ми спря!!!

# 55
  • Мнения: 1 167
Да ви попитам за стимуланта на Икаров- дали омазнява косата по принцип след използването му и с огледа съдържащите се етерични масла дали е подходящ за кърмачки? newsm78 newsm78

# 56
  • Мнения: 75
Да ви попитам за стимуланта на Икаров- дали омазнява косата по принцип след използването му и с огледа съдържащите се етерични масла дали е подходящ за кърмачки? newsm78 newsm78

В указанието пише:"Някои от тези съставки регулират омазняването при суха кожа на главата го подобряват , а при мазна го потискат." и още:"Не се препоръчва употреба от бременни.Спокойно може да се използва чисто бадемово масло."
Относно омазняването - аз съм със суха коса ,а моята приятелка с коса ,която се омазнява много бързо.И двете сме много доволни.Откакто го ползва тя си мие косата вместо всеки ден ,през ден-два. А моята коса е  по-жизнена и мека и расте
по- бързо. Относно косопада не мога да споделя от  личен опит , тъй като не съм имала такъв сериозен проблем/освен сезонния/.

# 57
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
yolimadi себорал форте какво е -шампоан ли?

# 58
  • ямбол
  • Мнения: 86
себорал форте е лосион за отстраняване на пърхот и стимулиране на растежа на косата съдържа воден извлек от корени на чемерика

# 59
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
себорал форте е лосион за отстраняване на пърхот и стимулиране на растежа на косата съдържа воден извлек от корени на чемерика

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт