На плажа, в парка, по поляни, забава е голяма с наш'те Юнски малчугани :)

  • 14 646
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 713
Chariot и при нас ги има.
Ето и още марки

# 46
  • Viena
  • Мнения: 3 588
имам един въпрос?миналата година се записах тук,когато родих Алекс на 18.06.2008,но явно защото не пиша и не съм качила снимка ни няма,може ли да се присъедини ме и ние в вашият уникален отбор или?

# 47
  • Мнения: 5 713
janaa777, едва ли е това причината да те няма в списъка.  Wink Има още куп майки, които не пишат.

# 48
  • Мнения: 3 743
Исках да ви питам (понеже се зачудих с какво ще го занимавам дребното вкъщи зимата) да споделите с кои играчки най- много се занимават дечицата ви, хем да е нещо образователно хем интересно  Thinking
Това е и моята голяма питанка в момента.  Thinking


Диди се занимава предимно с пирамидка с рингове, с играчки с формички /като това включва абсолютно всичко, което може да се пъха едно в друго Mr. Green/ и разни играчки, които издават звук и то точно в тази последователност са й предпочитанията.
Друг е въпросът обаче до зимата дали тези предпочитания няма да се променят поне няколко пъти Wink

# 49
  • Мнения: 71
Исках да ви питам (понеже се зачудих с какво ще го занимавам дребното вкъщи зимата) да споделите с кои играчки най- много се занимават дечицата ви, хем да е нещо образователно хем интересно  Thinking
Това е и моята голяма питанка в момента.

 Актуално(в  момента)  в  кашон  от  обувки  слага  чорапи  и  после  ги  вади  на  леглото и  им  крещи   ooooh!  преди  една  седмица  по  това  време  трети  сън  сънуваше  вече .....

# 50
  • Мнения: 5 713
Сега вървежен е уолкъра и всичко каквото може да се бута. Той се пусна на 24.07, направи 3 крачки. Оттогава все повече и повече се престрашава, но предпочита с уолкъра да се придвижва. Има една детска количка за пазар, вътре е пълна с дребни играчки. Изсипва ги и после си ги събира. Понякога с колички играе- бута ги, гони ги лазейки. С топката е същата работа. Музикалната масичка от време на време му привлича вниманието. Но пък обича да слуша музика и да подрусва дупе. Обича да прескача решетката на кошарата. Тя все още е на 2-рото ниво и е залепена за нашата спалня. Та сега играта му е да се мята от кошарата на спалнята и обратно. Май това е.

# 51
  • Мнения: 616
Офи айде бе кака....забъркайте една малка офи та барем сложиш едно-две кила (майтап4е де) . Успех в начинанието  Hug и всяко хубаво нещо става бавно.....
 Joy Точно това е целта!!! Този път без нерви и стрес след раждането, без баби-свекърви, ремонти и тнт, та барем поналея малко  Joy Ама нА, то не ставало лесно...

Какво щях да ви казвам... Направихме прощъпулник на Митко преди две-три седмици, хвана се решително за питката, с две ръце  Mr. Green После му я измъкнах, барем 'фане нещо друго - телта за сладкиши хвана, и не я пусна цяла вечер! Явно кулинарче ще става, както обича да си хапва всичко от сега... Но пък вече 3 -4 месеца не може да мине в 10-я килограм,. все се върти покрай него, ама нъц, яко в 9-я си стои... то такова шило качва ли  ooooh! като майка си и то - дори и като спи мърда  Joy

Тук всичко е спокойно, за малко сме си в Казанлък, аз ходя по зъболекари, Митко днес вися с мен в кабинета, че нямаше къде да го оставя, но не протестира, явно му беше интересно как така майка му мълчи толкова дълги минути  Mr. Green

Купих си машина за печене на хляб, сега се пече първият ми опит! Митко обича много хляб, ние също, и реших поне да правя хубав пълнозърнест хляб; намислила съм рецепти със сусам, лен, ръж, мак... всекви страннотии  Crazy
Митко яде овесените ядки накиснати, леко кипнати на котлона, и с плод; скоро ще пробвам само със сок, без да ги варя; обича плодове много;
готвя каквото се сетя на момента, за утре съм му планирала сьомга на фурна със зелени подправки, и пюре от картоф, чушка, чесън и маслина; дано да стане добре!

Връщам се да дочитам сега!
Поздрави!

ПП: по последната тема - Митко най-обича да се занимава с метла, парцал (с дръжка), прахосмукачка и лопата! Играчките максимално ги пренебрегва (освен чуждите в парка), и все по-трудно го интригува нещо различно от дръжка на метла, или въобще каквато и да е пръчка  Crazy Зимата планирам да стоим навън колкото може повече, също да го водя в някой детски център в Стара Загора по час-два в седмицата, и останалото време незнам...

# 52
  • Мнения: 3 743
Исках да ви питам (понеже се зачудих с какво ще го занимавам дребното вкъщи зимата) да споделите с кои играчки най- много се занимават дечицата ви, хем да е нещо образователно хем интересно  Thinking
Това е и моята голяма питанка в момента.

 Актуално(в  момента)  в  кашон  от  обувки  слага  чорапи  и  после  ги  вади  на  леглото и  им  крещи   ooooh!  преди  една  седмица  по  това  време  трети  сън  сънуваше  вече .....

 Joy

Е, аз се ограничих само до играчките  Wink. Иначе не играчки колкото искаш - това телефони, дистанционни, ключове, панички, бурканчета, лъжички, химикали, листи, вестници, мокри кърпички, кутийки, тоалетна хартия, дамски превръзки, шишенца и тубички, ластички и шнолички, гребени, дрехи най-различни, сламки и т.н. Whistling

# 53
  • Мнения: 12
  ЗДравейте сладури и сладурковци!!!
Оffioly винаги успяваш да ме  Laughing,страшни сте с малкия ти кулинар,като стане готвач,ще изпратя моя Викс  да се понаучи  на нещо,поне гладен да не остане.. Laughing
 Ние с косачка и топка играем основно...а сетих се че и с тенджарки,лъжици...и на пералнята се лепи тези дни,веднъж даже ми я пусна..абе опасна работа...
 Хайде лека нощ, да спите в кош и да сънувате грош(така ми казваха на мен като малка) Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 18
Здравейте момичета не съм писала от цяла вечност ,но редовно чета дори някога по 2 пъти на ден в моментите на приспиване  Blush , в тази връзка докога децата трябва да спят по 2 пъти ,
 Мег честито бременеене и леко и безпроблемно раждане този път и едно момченце на финала  Hug Hug Hug
Аз овесените ядки ги предлагах няколко пъти под различна форма но така и не се харесаха на моя син и сега ми е адски трудно сутрин със закуската да бъде разнообразна. Иначе обяда и следобедната закуска му ги правя аз , за сега хапва с голямо желание но и при нас има моменти в които отказва да се храни.
За играчките както е писала Галче всевъзможни неща но фаворит са му щипките и ние като Митко видим ли метла сме хванати за нея .
Прощъпулник ние правихме веднага след рождения ден е хвана си паричките, позамисли се позамисли се пък си хвана и телефона.
Я да ви питам има ли други дечица които са само с две зъбчета още ,а и ужасно бавно му растат .При вас така ли е? Не че се притеснявам че ще остане без зъби ама милия не може още да си гризка и всичко минава през пасатора.
За килограмите на Вальо и ние сме си от март месец 10 и така си ги заковахме, а моите не питайте скоро ще изчезна съвсем.
Офи успех в бебеправенето и да изпечеш мноооого вкусни хлебчета  Hug
Лека и спокойна вечер момичета Hug Hug Hug

# 55
  • Мнения: 5 713
Маги, Ясен все още има дни, когато спи по 2 пъти. Не знам кога трябва да се спи веднъж. При всеки различно.
Неговите зъбчета също много бавно растат. След 2.5 месеца излезнаха 3 наведнъж и сега вече са 7.

# 56
  • Miami
  • Мнения: 412
Привет  Simple Smile
...Митко днес вися с мен в кабинета, че нямаше къде да го оставя, но не протестира, явно му беше интересно как така майка му мълчи толкова дълги минути  Mr. Green
Joy  Офи ще ме умориш  Joy
Успех в бебАправенето, една мъничка Вая заслужаваш ти  Hug

За играчките - и Жорко много обича метли, лопати, пръчки. Изобщо всичко различно от неговите играчки.

За спането - спи по два пъти през деня все още, защото сутрин става много рано.


 Алиса  германците  колкото  и  да   си  правят  хубави  коли,  си  уважават  двойно  повече  природата и  използват  всяка  свободна  минута  да  прекарат  навън  в  спорт 
Мая, май най-много уважават  биричката германците. Поне по външния им вид не личи да са много спортна нация  Wink  Mr. Green Преди време работих в една немска фирма за обработка на дрехи. Еми няма да ви казвам какви панталони се изнасяха за Германия - аз ще вляза не два, ами три пъти в тях.

# 57
  • Мнения: 2
Добро утро мацки !
 Аз така  clean и после newsm64 , много трудно със закуските - днес на фурната филийки с масло и кашкавал .
За играчките и Ками играе с всичко, което не е играчка  newsm62 , сега сме на вълна карти, едно тесте от онези пластик / щото другите се изяждат / и си ги реди по земята милата / пасианси си прави / , обича и с на бате констуктора - той си прави влакчета и къщички, а тя минава след него и му ги разваля и после  fight

За спането - Ками спи от 13:30 до към 17 , и после цяла вечер от 21:30 до към 7 сутринта , днес даже се поизлежава. Започна хладно да става сутрин и си лежа завита с един гумен таралеж и му говори нещо .

Маги преди седмица ни се показа осмото зъбче с гооолям зор , в началото на 6-тия месец първите два и после следващите тръгнаха чак към годинката, беззъби няма да останат милите, чувала съм,че по-късно - по-здрави зъбки, пък колко е вярно ....
Момичета ,как мислите ,кога е време за обеци ,хем ми се иска да сложа на Ками ,хем малка ми се вижда , незнам дали няма да ги дърпа и да си разрани ушетата  newsm78 .

От нас толкова , приятен ден !

# 58
  • Мнения: 0
Здравейте и от нас,

penda11n-нашата принцеса и продуп4ихме ушите когато беше на 6месеца,с пистолет и ги дупнаха и все още е с тях обеци,има ина4е златни но също като тебе незнам как ще реагира на тях,дали изобщо ще ми даде да сваля тези незнам,та викам си като поотрасне малко и запо4не пове4ко да разбира и да мисли та така,тя да си реши дали иска обеци или не.

За спането-малката отдавна ве4е ми спи само веднъж на ден-от 11-11.30 до 12.30-13 и ве4ер обикновено заспива в 19-19.30 но има слу4аи когато не може да заспи та става и 21 4аса.Нощем се събужда 4есто ма то от зъбите.

# 59
  • София
  • Мнения: 388
Здравейте! Сколасах да драсна някой ред и аз!

Леко бременеене на всички чакащи ново бебче и успех на трудещите се за такова  Mr. Green! Само да знаете как искам и аз .............

Даника от около две седмици вече почна да спи само веднъж денем по час и половина-два м/у 12,30- 13,00 до към 14,30-15,00 ч. Вечер заспива към 20,00-20,30 ч. и сутрин ставаме към 8,00. Само че нощем се буди по хиляда пъти и аз нон-стоп съм биберон-залъгалка  smile3507,не знам докога...

Играчки-само чуждите са ни интересни и то за кратко. Всичко и омръзва много бързо,вече не знам с какво да я залъжа да поседи в кошарата,когато трябва да свърша нещо. Трудно намирам и какво да и дам,което да е интересно и безопасно-или ще го изяде,или ще го обърне и ще пробва да се качи върху него....

Да питам - има ли още дечица с незатворена фонтанела- нашата още си е около два на два сантиметра.Като питам педи- ми то имало време до година и половина-само че то времето си тече,а имам чувството,че фонтанелата не мърда.

Толкова ,че се събуди и трябва да дам бибата /разбирайте-цицата/  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт