На плажа, в парка, по поляни, забава е голяма с наш'те Юнски малчугани :)

  • 14 643
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 226
Я да питам за пантофите Беко - къде има, споделяйте. Аз купих един чифт от Плевен, а тук в Сф още не съм намерила. И ние тръгваме на ясла или в Петък или в Понеделник.

# 286
  • Мнения: 3 743
Крея, Диди никога не е ползвала биба. Малко с рев се приспива Blush, и то не трябва да има хора в стаята като заспива, та затова ми е хикс как ще се държи утре Thinking Но предупредих в яслата, че си поплаква преди да заспи Crazy

# 287
  • Мнения: 389
Мама Радост, изглеждаш страхотно  Peace

# 288
  • Мнения: 21
Марвеле, аз ги купих от едно магазинче в Надежда, тук живея, но предполагам, че и на други места ги има. В началото бях скептична, но Дамян много добре ходи с тях и са лесни за обуване и не запарват.

За бибата - моето дете е кърмено до 9 мес. ,но напоследък май са му тръгнали кучешки зъби, та е направо пристрастен. Притеснявам се как ще е с биба в яслата.

# 289
  • Мнения: 2
Привет .
Ей , какво време само  , не може да си покажем носа навън от дъжд .
Галче- стискам палци всичко да мине безпроблемно с малката ученичка
Мама Радост-  newsm10.
Що се отнася до бибата , Валчи вече 3ти ден е без нея. Понесе промяната без особенни драми . Разликата е че преди го оставях в леглото давах му бибата и излизах от стаята , а сега го гушкам докато заспи . Ще изчакам окончателно да отвикне и отново ще си го оставям да заспива сам .
Цитат
Публикувана от: rallii
Вмъкни Цитат
kreia, аз съм майка на дете с биба и не, не мисля да го отказвам за сега  Mr. Green Тук може да получа много укорителни забележки, каквито получавам и в магазините, но детето си го гледам аз и с баща му сме преценили, че към момента той има нужда от нея, т.к. от няколко седмици се мъчи милото с 3 зъба, които много трудно излизат, а бибата е единственото нещо, което го успокоява след гелчето за зъбки.
Рали и аз като теб отлагах заради зъбките , но те никнат до към 2 г. Прецених че сега момента е подходящ и така ... . Защо да получиш забележки ? За мен правилен и грешен начин за отглеждане на дете няма , всяко е различно и подходът ни също . Важното  е детето  да е здраво и щастливо  newsm32.

# 290
  • Мнения: 510
За бибата споделям-моя още я ползва за заспиване,при все, че все още го кърмя.Смятам,че това няма връзка с бибата. Малкия на сестра ми също беше пристрастен, не заспиваше без-реве и си я иска,но 1 вечер просто не я открили,та заспал без,на др.вечер не я е търсил.Сега обаче задължително заспива с кола или камион в ръцете. Тя също беше в чуденка как ще го откаже от тая биба, а то детето само си е узряло за идеята. Моя на този етап не заспива без,реве до дупка.Една вечер местихме кошарата,т.к.беше напускал всичките си 3 биби отзад  Crazy Няма да го насилвам, и без друго я ползва само за сън. Има време  Peace В яслата би било проблем,ако условията го изискват..не знам как стои въпросът там.

# 291
# 292
  • Мнения: 6 323
Моля, обърнете внимание на закованите теми.

Лимитът на отчетните теми вече е 50 стр.

Моля, използвайте функцията Информирай модератор, за да информирате за приключване на старата тема.

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт