МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 22, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 17 690
  • 413
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 098
И на мен ми хареса кадъра с гълъбите. Party
Е,радвам се 4е бързо излезнаха. Hug
Ламия сега 4ак се усети какво всъщност озна4ава за Кенан и 4е няма смисъл да го мисли дори. Crazy
Хареса ми и 4е Назъм и Гюлай се сгодиха,Гюлай беше много хубава в тази рокля.Майка й що така все едно 4е на погребение беше?Бива ли така? Wink
Пашата като каза,4е той и Шукри трябва да се погрижат за младоженците,на Енисе й се прирева. Twisted Evil Тя какъвто е Скрудж. Whistling

# 46
  • София
  • Мнения: 3 860
Марица, на мен Енисе ми е може би най-противния образ във филма.

# 47
  • into the blue
  • Мнения: 771
dama_pika    PraynigFlowers Rose

Марица, на мен Енисе ми е може би най-противния образ във филма.

И на мен ми е най-неприятна нейната роля.



# 48
  • Мнения: 263
защо утре да е последния епизод? погледнах в сайта на нова. има го и другата седмица

Защо последе? Утре е 51 а те са 75. Има още да се ядосваме с малоумника Кенан. Mr. Green

Извинявам се, бях останала с впечатлението, че филма е 51 серии newsm78 Къде съм бляла, може и за Сълзите над Босфора да е било.
Приемете пак моите извиненеия bowuu

# 49
  • Мнения: 106
Марица, на мен Енисе ми е може би най-противния образ във филма.

ми тя си е противнячка, но пък барабар с ниметката ме кефят с глупостите си, защото иначе непрекъснато ще бъда с главоболие от напрежение. а в момента май най-противна ми е дамаджан. голям серсем, голям боклук

# 50
  • Мнения: 3 098
veka, Стихия  и аз така мисля.
Надявам се нейната героиня да претърпи развитие,но едва ли ще стане.

# 51
  • Мнения: 3 098
Марица, на мен Енисе ми е може би най-противния образ във филма.

ми тя си е противнячка, но пък барабар с ниметката ме кефят с глупостите си, защото иначе непрекъснато ще бъда с главоболие от напрежение. а в момента май най-противна ми е дамаджан. голям серсем, голям боклук
Нимет го прави заради интригата.Оби4а да е в центъра на събитията и да използва инфо от първа ръка.Не е злобна,напротив,дори се забавлявам много с нея,свежа е. Peace
Докато Енисе е обсебваща клюкарка,няма задоволителен живот и грубо се намесва в 4уждите.И много тежки думи употребява.

# 52
  • Мнения: 213
Марица, на мен Енисе ми е може би най-противния образ във филма.

ми тя си е противнячка, но пък барабар с ниметката ме кефят с глупостите си, защото иначе непрекъснато ще бъда с главоболие от напрежение. а в момента май най-противна ми е дамаджан. голям серсем, голям боклук
Нимет го прави заради интригата.Оби4а да е в центъра на събитията и да използва инфо от първа ръка.Не е злобна,напротив,дори се забавлявам много с нея,свежа е. Peace
Докато Енисе е обсебваща клюкарка,няма задоволителен живот и грубо се намесва в 4уждите.И много тежки думи употребява.
Даааааам  Crossing Arms Много хубава беше Гюлай, много е красиво това момиче, избиват се за нея в Турция  Grinning

# 53
  • Мнения: 1 064
Мисля си - защо Ламия е толкова сърдита на Джемил. Вярно, натрапва любовта си, каза истината на Кемал, но това не са смъртни грехове. Човекът откъде да знаеше, че оня има болно сърце. Не го е направил нарочно! Същевременно Кенан направи някои непростими грешки. А Ламия сякаш повече обвинява Джемил. Разбирам, че Нури използва контраста в събитията, но ми се струва прекалено и психологически необосновано. Как мислите?

# 54
  • Мнения: 3 098
Джавидан се обоклу4ва,да.Жалко,трябваше да си живее в нейната среда и да се омъжи за подходящ 4овек.Не я разбирам,преди мислех 4е е влюбена,но се оказа,4е не е.

# 55
  • into the blue
  • Мнения: 771
Нимет го прави заради интригата.Оби4а да е в центъра на събитията и да използва инфо от първа ръка.Не е злобна,напротив,дори се забавлявам много с нея,свежа е. Peace
Докато Енисе е обсебваща клюкарка,няма задоволителен живот и грубо се намесва в 4уждите.И много тежки думи употребява.
Марица  Peace
Единствено ме забавляват лафовете между Пашата и Дмемил.  Laughing

# 56
  • Мнения: 213
Мисля си - защо Ламия е толкова сърдита на Джемил. Вярно, натрапва любовта си, каза истината на Кемал, но това не са смъртни грехове. Човекът откъде да знаеше, че оня има болно сърце. Не го е направил нарочно! Същевременно Кенан направи някои непростими грешки. А Ламия сякаш повече обвинява Джемил. Разбирам, че Нури използва контраста в събитията, но ми се струва прекалено и психологически необосновано. Как мислите?
И аз така мисля, но виждане на автора - не натрапвам моето  Wink Такъв ефект искал - постигнал го  Thinking А защо точно такъв - спрях да се чудя още в началото на противопоставянето и просто заложих на Джем  Hug

# 57
  • Мнения: 5 386
  Аз не осъждам Кенан Peace,той е жертва на характера си Tired и на обкръжението си-Джавидан/не мога да я дишам,низка и безцеремонна жена,КРАДЛА на чужд живот ,крадла на чуждо дете/ и на Афифе- тая,последната,понеже вече си няма свои лични преживявания явно,се зае да се занимава само с брат си и да адвокатства на снаха си Джавидан-да налива водица в мелничката й,че гладко да й върви жовотеца на принцесата.Е,забрави се тая Афифе-как не се зарадва като леля на Мелек и да каже една добра дума за майка й,поне малко да помогне на брат си със съвет от сорта "Послушай сърцето си,дай си сметка с коя искаш да изживееш живота си,виждам ,че не си щастлив...събери се с жената,която обичаш,отгледайте си детенцето..."Ей,това очаквах от Афифе,но не би...гледа да е сянка на принцесата и да я обсужва , а не да бъде истинска сестра на брат си,за който се видя,че други ще му дават тон в живота,той няма нужната сила и мъжество да върви сам по житейския си път. Tired ooooh!
   Язък му за хубостта,за славата му,за дарбата му,за чувствителността му...,но признайте,често и в живота е така-артистичните,даровитите,деликатните натури не се справят със собствените си животи,провалят се в личен план.

Много,ама много ми се искаше да ги видя щастливи тримата-Ламия,Кенан,Мелек,ама след днешната серия вече тотално разбрах,че няма да стане,Кенан е с промит мозък,промит,промит... Tired

# 58
  • Мнения: 889

Нимет го прави заради интригата.Оби4а да е в центъра на събитията и да използва инфо от първа ръка.Не е злобна,напротив,дори се забавлявам много с нея,свежа е. Peace
Докато Енисе е обсебваща клюкарка,няма задоволителен живот и грубо се намесва в 4уждите.И много тежки думи употребява.
smile3521, освен Нимет много харесвам и лелята. Знае какво прави и как да го направи, и тя все в центъра на интригата hahaha. Най-противна ми е ''батеееее, батееее'', единственото за което мисли са парите на Джавидан. Sick

# 59
  • Мнения: 3 098
Мисля си - защо Ламия е толкова сърдита на Джемил. Вярно, натрапва любовта си, каза истината на Кемал, но това не са смъртни грехове. Човекът откъде да знаеше, че оня има болно сърце. Не го е направил нарочно! Същевременно Кенан направи някои непростими грешки. А Ламия сякаш повече обвинява Джемил. Разбирам, че Нури използва контраста в събитията, но ми се струва прекалено и психологически необосновано. Как мислите?
Напротив,обосновано е.Напълно нормална 4овешка реакция е.Когато Джемил й говори истината,когато й прогнозира какво ще стане занапред,тя не го разбира,но все пак изпитва разяждащи съмнения и се нахвърля върху него,защото й разбива илюзиите и трябва да се търси нова опора.
Знам го,защото аз оби4ам да прогнозирам и е имало слу4аи близките ми да се държат по този на4ин.Хем знаят 4е е така,хем ги е яд,4е някой вижда по_дале4.

Общи условия

Активация на акаунт