МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 22, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 17 689
  • 413
  •   1
Отговори
# 405
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
С риск да ме замервате с домати, ще ви споделя, че ми мъчно за Кенан.

и на мен, много рева тази серия, много тъжно  Hug

# 406
  • Мнения: 275
не знам откъде да започна с коментара и шЪ взема да не отпочвам изобщо...
много са силни тия епизоди.

# 407
  • Мнения: 275
Някак е безсмислено да се дразним на героите... В крайна сметка, всеки прави най-доброто, на което е способен в настоящия момент. Друг е въпросът, че едни се развиват с прогрес, други - с регрес.

# 408
  • Мнения: 267
Момичета пускам темата по-рано,защото незнам кога ще вляза
НОВА ТЕМА

Благодаря за пожеланията-направихте деня ми още по-специален   bouquet  Hug
Новата мелодия е сууууууупер  Peace

# 409
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Вече няма да го гледам този филм. Добре че отивам на море. Такава буца ми е заседнала в гърлото. Цял час съм ревала. Толкова се разстроих, че не знам какво да кажа. Просто не разбирам - явно и Кенан обича Ламия, защо е такъв бунак и я нараняваше толкова много. Това мъжете са големи глупаци. Гордост. Бунак. Много тежка серия. И егати и съня, нищо не видях, през цялото време се бърсах и духах.
Hug Hug Hug Hug

# 410
  • Мнения: 0
Някак е безсмислено да се дразним на героите... В крайна сметка, всеки прави най-доброто, на което е способен в настоящия момент. Друг е въпросът, че едни се развиват с прогрес, други - с регрес.
Съгласна. Аз лично съм праволинейна и от началото на филма симпатизирам на Кен и затова ми е жал за неговия регрес. Но пък Джамил ми е по-малко неприятен.

# 411
  • Мнения: 0
Все ще питам и се чудя има ли вариант да се изготви писмо до някоя издателска къща с молба (подписка ) за публикуване и на други творби на Решат Нури. Много ме е яд, че не мога да прочета книгата- Чучулигата ми е една от любимите.

# 412
  • Мнения: 42
Ама и този Иит много хубаво играе, така се въплащава в ролята, че... не може да не му повярваш.
Честно казано, наистина много добра актьорска игра, за разлика от латиносапунките, където все преиграват и са много смешни актьорите като започнат да се дуят. Laughing
Не знам дали защото турците са по-близо по манталитет до нас, но Мелодията, както и 1001 нощи (останалите ТС не ги гледам) ми доставят естетическа наслада и съм способна да разбера чувствата на героите.
1001 нощи обаче наистина е като приказка, твърде идеализирани герои, в чист вид такива хора няма. Naughty.
Напълно съм съгласна-актьорите играят на много високо ниво-няма кап4ица преиграване, и са адски достоверни. Много ми харесва в "Мелодията" 4е персонажите не са няк'ви плоски-тоест само добри или само отрицателни герои-всеки си има разли4ните проявления-то4но както е в живота! и диалозите са толкова естествени-в тази връзка се сещам с недобро 4увство за бг опита със Забранена любов......Без коментар

# 413

Общи условия

Активация на акаунт