МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 17, чуй я, виж я ,наслади й се,ела в кръчмата

  • 18 594
  • 425
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Енисе и Нимет ги събират злобата и клюките.  Thinking

Ама направо им се чудя на акъла на другите. Не могат да ги понасят виждат ги какви са и ги приемат, търпят им намеците и сплетните и т.н. На какво прилича това? Ама филм да става  Laughing

# 16
  • Мнения: 889
  bouquet

galiushka- аз съм ги гледала тук, с добро качество са. http://www.youtube.com

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 17:50 от .mira.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 50
 bouquet

galiushka- аз съм ги гледала тук, с добро качество са. http://www.youtube.com

благодаря ти   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 3 860
Хайде да се запиша и аз.
Аз по-долни същества от Нимет и Енисе не съм виждала.Елементарни жени без капка ум в главите, дори се чудя този Намък какво намира в тази Нимет  Thinking

# 19
  • Мнения: 332
geradost тук съм не съм се напила и да съм паднала от стола. Благодаря за темата. За мен двете са жени които са постигнали това което са искали от живота, всяка според чергата си и възможностите си. Това е по повод анкетата ти. и сега това е единственото което им дава живец - клюката и интригата.Миличка дай анкета и за пашата, той избива рибата

Много сте стиснати вие, не го очаквах от вас. Къде отиде това дето Господ ви е съветвал - ако имаш две ризи дай едната на ближния.  Джамил е един, но ще помоля само за час-два, три...колкото ви е на сърце да го отпуснете и за мен да има. Бланка нали сме от съгражданки, така и така ще бие път до Пловдив, да го видя и аз, ако позволите може и да го пипна, пък ако нещо...няма очите да ми вади я..

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 18:12 от vania_61

# 20
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 457
 Взимайте го туй божие недоразумение- Джамилчо Хаясков в Пловдив -ама в събота в най- горещия ден и на 40 градуса го изкарайте на густо майна Филибето белки забрави за Ламия!  Mr. Green Laughing Peace И аз слушах предаването. Очаквах повече. Но и това не е малко. Обаче имам едно предложение . Гостенката и водещият определиха нашият форум като цитирам`виртуална кръчма` и че `езика и мненията ни НЕ са на по-високо ниво от това в кварталната кръчма`! Затова отправям покана през септември да се видим- нека да е във Варна Wink Sunglasses и да спретнем един достоен и подобаващ диспут за социалния феномен-турски сериали!  bowuu bowuu Шеф също беше подела такава инициатива за среща край морето! А също и ако някой от новодошлите момичета не знае за екскурзията до Истанбул и ако иска да се включи- защото засега бройката ни е малка и още времето се уточнява да види програмата на tr.seriali.com- форум- тема Пътеписи и снимки. Засега ви оставям. Поздрави на всички! Hug  bouquet Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 3 688
И аз нямам търпение да разбера кой ще избера
Защо ли и аз мисля,че ще овърти нещо и няма да реши нищо....

Нека някой пише с ББ

днес коя серия гледахме,за да се разровя и да видя пък макар и на турски Peace

п.п. видях....

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 19:23 от slan4ogled

# 22
  • Мнения: 332
я кажи кой е водещ и кой гост. Такова електронно писмо ще им изпратя. Езика и мненията ни НЕ са на по-високо ниво от това в кварталната кръчма - те изобщо знаят ли с какви професии сме и какво сме завършили. Е ядосах се много сега. Аз съм с две висше образования и сега съм записала клас квалификация. Нали не смятат, че и в училище се изразявам по същия начин по който тук - в темата. Начина ни на изказ е такъв защото всички си се чувстваме близки, независимо че не се познаваме визуално, но и това може да се уреди. Говорим и пишем като близки хора, да близките така се изразяват по между си и ходят на кръчма.
Я да се стегнем и да покажем интелект и високо равнище. Самия факт, че пишем без правописни грешки е похвално. Простете - професионално изкривяване. А сега да питам водещата като е толкова умна, коя е българската дума за "клавиатура"?Вероятно няма по-богат и цветист език от българския. Ето само няколко примера в подкрепа на подобно твърдение:
Едва ли има друг език на тази планета, на който да има дума, означаваща нещо средно между "капе" и "тече"? На български има - "църцори".
Има ли някой език, на който да има 4 степени на сравнение - няма. А на български има - далече, по-далече, най-далече, на майната си. Или - готина, по-готина, най-готина, бафмааму.
Не вярвам да съществува и език, в който да има минало незапомнено време. А в нашенския има - "Бил съм се бил напил".
Същото нещо за бъдеще евентуално време в миналото - "Щял съм бил да работя".
Колко начина има в другите езици по заобиколен начин да се изрази невежество, когато се пита за нещо? Общо взето всичките се свеждат до един: "I don't know" "No idea" "I got no clue". А вижте ние колко по-заобиколно можем да го кажем: "Казва ли ти някой!", "А сега де!", "Бах ли му мамата!", "Опа - сега ме хвана!".
И накрая, - черешката на тортата - има ли език, в който да има една такава дума, която да може да замести всяка друга дума в този език? Няма! А на Български има - това е думата "такова".



redemi, кажи кога ще е диспута и да пристигам, защото нещо запалих.

# 23
  • Мнения: 118
и аз да се запиша в новата темичка, браво герадост   bouquet, анкетата е много добра, смятам че Енисе и Нимет са само клюкарки не и приятелки, днес много ме ядосаха непропуснаха да се намърдат в болницата да не истарвът нещо, а после и на погребението, хората тъжът те клюкарстват пууу  Sick

# 24
  • Мнения: 3 804
За анкетата- свързват ги само клюките .

И аз съм в групата на искащите ББ  Blush

# 25
  • Варна
  • Мнения: 5 540
vania_61  smile3501 rotfImao
Особено що се отнася за думата такова.
Много обичам като ме слагат в някаква група или категория. Mr. Green
Хайде събутилничките, кой ще викне по още едно.

Не съм гледала нататък, ама аз ако съм на Ламия никого от двамата няма да избера. Поне в момента.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Гласувах с първа опция.

# 27
  • Мнения: 1 064
Ей, vania_61 , по-спокойно, не се ядосвай. Ще дойде Джеми под тепетата и ще видим как ще успокояваме топката  Mr. Green

Слушах цялото предаване и не си струва даже да го коментираме. И двамата в студиото бяха супер неподготвени,  първо,  защото не бяха гледали нито един турски сериал. Каква тогава им е работата да коментират? Второ, включиха се слушатели, които също подчертаха, че не гледат сериали. Е, какво да очакваме от такова предаване! Единственото ценно беше включването на директорката на дублажа на "Сълзи над Босфора" и на още един филм - не чух кой, каза, че бил първият. Та тя каза, че тези филми носят пълна естетическа наслада, защото са направени на ниво и че целият екип, който озвучава, съпреживява и се вълнува, и се гордее с работата си. Това преразказано, не с точните думи. Та това беше единственото стойностно мнение от човек, който ИЗОБЩО ИМА ПРАВО ДА ИМА МНЕНИЕ.
Най-гадното беше, че сложиха тези високобюджетни продукции в графата на "сапунките". Прости им, Господи, те не знаят какво говорят!!!

# 28
  • Мнения: 332
разказвам на мъжо и той вика- "Аз мисля,че са направили специално радио за сериала, а то било радио Христо Ботев. Човека се вълнува какво става с Леле от "Сълзи над Босфора". РЕШИЛ, ЧЕ ЩЕ СЕ ИНФОРМИРА ОТ НОВОТО РАДИО.
Despina Е какво наздраве-то с тази драматична серия изпих всичко, не ме е срам. Ама като битов алкохолик съм- пия си, рева си, духам се и телевизора ми прави компания.

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 19:59 от vania_61

# 29
  • Мнения: 118
кои коментираха сериялите че не съм слушала радио, а особенно Христо Ботев

Общи условия

Активация на акаунт