МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 17, чуй я, виж я ,наслади й се,ела в кръчмата

  • 18 596
  • 425
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 267
Някъде четох, че ще има нов сезон, че Кенан не умира и т.н. Някой има ли информация за това
моля те прочети първия пост от темата  ooooh! поне като влизатре някъде ,четете 1 страница  ooooh!

---------
Относно радиото:
отговорът е в темата  Whistling
Ванче,не им се връзвай душа -то това си  е типично българска черта  ooooh!
С теб сме почти колежки  Mr. Green ,а и аз съм от Филибето  newsm18 (о густо майна) newsm18 ,така че може и да измислим нещо да се вредиш за Джеми   Wink .

# 46
  • Мнения: 368
Някъде четох, че ще има нов сезон, че Кенан не умира и т.н. Някой има ли информация за това
То едва ли да има някой който не го знае това newsm78

# 47
  • Мнения: 0
Който е изпуснал някои епизод може да го гледа в групата ми и да се запише в нея ако иска

http://www.vbox7.com/groups/05b00ed6

# 48
  • Мнения: 201
Откакто видях във Vbox последния епизод, направо ми се отщя да гледам филма...
Любопитството ми надделя и сега съжалявам!

# 49
  • Мнения: 889
За съжаление не слушах въпросното предаване, но от постовете тук тези въобще не са били подготвени. Моля, който има инфо да пише по-подробно . Колкото до въпросните ''капацитети'', би трябвало да ПРОЧЕТАТ първо, че филма е правен по роман и  просто е осъвременен. Доколкото разбрах следва сюжетната линия доста точно, но за съжаление не е преведен на български /а може би трябва да се организираме /. Романът е „От устните до сърцето“ (1925), от Решат Нури Гюнтекин, който е бил учител, депутат и културно аташе във Франция. Къде са тръгнали  #Crazy, ако не беше се доказал нямаше да го изучават в училищата в Турция. Аз лично съм чела неговата „Чучулигата“ /която е световно известна/ и тя буквално ме разтърси. За това и този сериал е по различен, няма лоши и добри, просто са живи хора и се развиват- едни напред, а други в комплексите си. За това и краят е такъв. Аз лично ще съжалявам ако наистина са заснели допълнителни серии, просто тогава  ще ми звучи изкуственно. Можеше разбира се да бъде мини-сериал, да не бавят толкова действието, но така са го направили и това е. Да можем и ние да направим нещо подобно- добра история, добре разказана с добър декор и мнооого добре изиграна.  Hug

p.s: Той Джамил да дойде до морето, пък хич и не се надявайте да го пуснем.... Joy

# 50
  • Мнения: 13 512
BBМакбулето  каза ли вече на Кенан,че детето е негово?

# 51
  • Мнения: 70
BBМакбулето  каза ли вече на Кенан,че детето е негово?

ББ не е още

# 52
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
добро утро,мами   bouquet

# 53
  • Мнения: 222
 bowuuМного благодаря за кафето и кифлата!

# 54
  • Мнения: 332
сега гледах новините - не трябвало да се пие днес. Отиде ни кръчемето днес. Как ще преживеем серията не е ясно, тя явно се очертава да е много драматична.

# 55
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 457
 Hug HugДобро утро кръчмарки мои ненагледни! Кенанки и Джемилки хладничко ли ви беше нощес ханъмки мои? Mr. Green Laughing Утрото във Варна е прекрасно. Желая на всички прохлада- ама дали ще я има? Джемил да не е припарил край морето! #2gunfire Да си стои при Гера в задушната столица! Joy Милички -водещият на предаването е Александър Михайлов. Гостенка му беше една жена -забравих и името ама не е важно.Имаше включване на режисьорката на дублажа на 1001 нощ и На сбогуване- Яна Янева. Нейното мнение беше най -стойностното. Тя сподели,че при първите кадри на Геджето е била истински шокирана(както и аз)! и е изпитала естетическа наслада от видяното и всички дубльори сса се вълнували и преживявали заедно със своите герои.  Аз ви казвам пак- да си организираме ний един диспут, да се видим,да се прегърнем, да зазвънят чашите... а не само да  newsm45 и   typeuu Сега за малко ви оставям. На Марето в планината и е най-добре! Grinning

# 56
  • Мнения: 1 064
Добро утро и от мен. От вчерашната серия си припомних тази красавица:

# 57
  • Мнения: 213
Мира, пускай ги по водопровода  Stop
Анубисче, добро и на теб  Hug Страхотна закуска!
Ваня, ние вече сме се опили, тъй че нищо няма да ни хване  Joy
Редеми и всички останали момичета - големи сте сладурки брейййййй  Grinning И аз днес се надявам да почивам повече и да си правим компания  Hug
Бланка, невероятна красавица с излъчване  Rolling Eyes За нея и поезия бих прописала (но със сигурност ще я нарисувам  Peace).
Герадост - за отговора в анкетата  Wink - моят се състои от две под-точки  Crazy - вярно, събират ги клюките, но не са приятелки главно заради друго - такива жени не са способни на женско приятелство (макар че Нимет е по човек). Та затова единственото им общо са клюкините  Laughing

 Hug Hug Hug

# 58
  • Мнения: 122
добро утро и  от мен
  bouquet за новата темичка
вчера изпуснах епизода и сега ще го търся да си наваксам
мерси за кафенецто сега си го пия и ще си го подсладя с вчерашния епизод
ама нещо малко сте го коментирали  newsm78
за анкетата - ми те са жени без странични интереси, без приятели, всичко им е скучно - та клюките ги свъзват определено - това им е единствената радост в живота  Joy
не забравяйте енисе как издаде нимет - една приятелка не би го направила  Whistling

# 59
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
момичета,сега ще пробвам една нова рецепта за силно шоколадов кейк  Mr. Green после ще почерпя по време на филма,да се подсладим  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт