Как завивате децата си?

  • 8 337
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • У нас
  • Мнения: 304
Ние се завиваме с чаршафче ,като от едната страна подпъхвам под матрака ,защото борбата с крачетата да са отвити е голяма  newsm32
и след като заспи подпъхвам и от другата страна .

# 16
  • Мнения: 5 393
Не ставам да завивам Иво през ноща. Ако си е изритал завивката проблема си е негов. Случвало се е да ме събуди, тогава ставам и го завивам, но иначе не се будя. В чувал никога не е спал- не го търпеше още от бебе.

# 17
  • Мнения: 9 460
Завивам или с чаршаф ,или с много тънка пелена.

# 18
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Спи с торба. Взела съм една тънка колкото чаршаф с цип отпред, за големите жеги. Има една малко по-плътна и една дебела за зимата. Голямата спеше с торба до 5 години. Няма по-голямо удобство от това, не мога да ги мисля постоянно дали са отвити.

# 19
  • Мнения: 2 521
Завивам с чаршафче.Като се отвие-спи отвит.Достатъчно е топло,и не се притеснявам че ще измръзне Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 919
с чаршафче, проверявам дали се развива...ако се развие веднага завивам Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 172
Не ги завивам. По-точно завивам ги, а 5 мин след това са се отвили и така си спят цяла нощ. За спален чувал не съм си и помисляла.

И аз така  Peace Какви чували ви гонят в тези жеги  ooooh!

# 22
  • Мнения: 1 763
Намира му се в кошарата едно чаршафче, но много рядко се ползва за завиване. Ако преди да си легна, малкият не е заспал точно върху него, го завивам, иначе не.  И без това след 5 минути вече е отвит. Зимата пак не търпи завивки, за спален чувал и дума не може да става.

# 23
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

Какви чували ви гонят в тези жеги  ooooh!
Не е нужно да се държиш за главата. Никой не е тръгнал да пъха твоето дете в чувал. Не знаеш кое дете в каква стая спи - хладно ли е, топло ли е, нощем прозорецът до главата ли му е отворен, изобщо нека не се бъркаме там дето не ни е работа.
Всеки отговаря за себе си на въпроса.

# 24
  • Мнения: 718
За зимата пробвах чувалче, но не пожела да спи в него. Сега завивам с тънка пелена, която след 5 минути е премахната Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 011
Моето не го завивам.Зиме,лете... все е отвита,не мога да се преборя...
Сигурно има с цип отзад,не вярвам да не са измислили нещо по въпроса.

# 26
  • Мнения: 142
ми спи отвид по боди, завивката му е само за 2 мин по предназначение после я изритва, пък и то в тая жега.....

# 27
  • София
  • Мнения: 293
Завивам го с чаршафче,но след 10 мин. го изритва,ако му стане студено започва да мрънка и ставам и го завивам.

# 28
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Спално чувалче в таз жега newsm78
Обличам тънка пижамка на голо и спи отвита цяла нощ.

# 29
  • Мнения: 568
Остави чувалчетата за по-хладно време,че може и зимата да не успееш да я научиш да спи в него Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт