Как завивате децата си?

  • 8 336
  • 122
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Дъщеря ми досега спа в спално чувалче,но напоследък докато не го разкопчее не се успокява.Остава само на гърба и.Краката и са отвън.С одеало съвсем няма да се завива.Ние спим в отделни стаи,не мога да я завивам през нощта.Има още един вид спални чувалчета за малко по-големи деца.Пробвали ли сте ги?Те са с цип отпред.Сигурно пак ще го отваря.Може бък просто копчетата тик так да са и интересни.Вижте това чувалче например.
http://cgi.ebay.co.uk/In-The-Night-Garden-Upsy-Daisy-Sleeping-Ba … 62&_trkparms=|293%3A1|294%3A30#ebayphotohosting

А дали има чувалчета,които се закопчават на гърба....Тогава няма как да се разкопчее.

# 1
  • Мнения: 1 705
Може и да има,но няма ли да убива на гръбчето цип или копченца newsm78,аз имам с цип отпред,откопчава се отдолу-нагоре,взех го от Кауфланд,ципът се пада в краченцата и може по-трудно да се разкопчава.

# 2
  • Мнения: 672
Не ги завивам. По-точно завивам ги, а 5 мин след това са се отвили и така си спят цяла нощ. За спален чувал не съм си и помисляла.

# 3
  • Мнения: 2 587
Завивам я като си ляга и ако я проверя през нощта се е отвила,но няма друг начин.Спален чувал не търпи,обикаля цялото легло по няколко пъти през нощта спеейки и един спален чувал ще е голямо неудобство.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 272
И ние не търпим спално чувалче и спим с чаршаф, ама като я завия, се върти и мънка и като се отвие заспива явно и е много топло.

# 5
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Детето ми се мъчи със спален чувал.
Спи завито с чаршафче в момента или с много тънка олекотена завивка.
Аз не уважавам спалните чували, ограничават движенията и нищо не може да си покажеш, ако ти стане топло.

# 6
  • Мнения: 1 053
Мойта кукла спи със спално 4увал4е,но от няколко дни по4на много да се буди и върти,а снощи се одра да реве докато не и го разкоп4ая.Сигурно и е много топло.Затова мисля да я завивам ве4е с едно тънко 4аршаф4е.Спи с голи кра4ета,но пък в спалнята е 25/26 градуса,та се надявам 4е няма да настине Rolling Eyes.

Последна редакция: нд, 19 юли 2009, 12:26 от @lex

# 7
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Като малък спеше в чувалче, но с растежа започна да не го понася. Завивам го с одеалце или в момента с чаршафче. Естествено се отвива след 5 минути. Колкото пъти се събудя винаги го поглеждам и го завивам. По някога когато му е студено той сам иска да го завивам и не си рита одеалцето.

# 8
  • гр.София
  • Мнения: 380
През зимата-с олекотена завивка, а сега-с тънка памучна пелена. Дъщеря ми е на една годинка, но и миналата година по това време я завивах по същия начин. Даже оставям крачетата й отвити и се стремя завивката да е главно около кръстчето. Според мен спален чувал в това време запарва детето.

# 9
  • Мнения: 666
И според мен спално чувалче е е одачно при температурите навън.Лично в нашата стая вечер е 28 градуса ooooh!Бебка спи по боди потник и напълно отвита.
п.с.вчера даже беше само по памперс.Ти си знаеш,но според мен е много горещо за какъвто и да е тип чувалче.

# 10
  • Мнения: 2 376
Хем спи при нас  и пак се отвива  Rolling Eyes По едно боди е цяла нощ. В спален чувал ме е страх да я сложа, защото е свикнала  да се движи.

# 11
  • Мнения: 397
В тия жеги не съм си и помисляла да я сложа в спален чувал  Stop
Завивам я с чаршаф, ако някоя вечер е по-хладно мятам отгоре някоя олекотена завивка /спи само по боди/.
Забелязала съм, че колкото повече е навлечена или завита - толкова повече се върти и не може да заспи.

# 12
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Никак.От мъничък спи отвит.И да го завия,след 2 минути се е отвил,не търпи нищо да има върху него.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не ги завивам. Всичките ми опити завършват безуспешно.

# 14
  • Мнения: 342
Прекалено горещо е за спален чувал. Аз завивам дъщеря ми с тънка пелена или чаршафче. Друго не търпи.

Общи условия

Активация на акаунт