BG-Mamma и BabyPark организират ежемесечни срещи в гр. София

  • 5 875
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 393
Аз също изтрих моя глас. Таткото щял да води дребния на басейн Crazy

# 61
  • Мнения: 593
А защо винаги и само в София?
БГ мама има потребители и във всички останали градове, някой дали ще се сети и за тях?
Иначе инициативата е чудесна.

Силно се надявам да се намерят и други любезни домакини, които да предложат и организират подобни срещи за майките в другите градове.

Уверявам ви, че потребителките от други градове и държави се организират сами и то доста успешно.
Пожелавам ви приятно прекарване и с нетърпение очаквам да разгледам снимки!!!  Hug

# 62
  • Мнения: 1 849
Хлапетата си направиха страхотен купон!...
За съжаление дойдоха мооооого малко деца в сравнение с посочените в анкета. Но беше весело. Ще сме на линия и другия месец.  newsm68

# 63
  • Мнения: 31 227
Много сме доволни от срещата. Grinning Изкарахме чудесен следобяд цялото семейство. Имаше доста малко хора, но беше забавно, уютно, весело за децата и приятно за родителите. Много съм доволна, че отидохме. Пихме кафе в прекрасна атмосфера и детето се наигра на воля. Благодаря на организаторите за организацията, за прекрасните почерпки и подаръци, за веселото настроение от клоуните и гостите. В самия магазин хората бяха настроени за веселба и много любезни домакини. Да не говорим за какичките гледащи децата в детския кът. Heart Eyes Внимателни и с много добър подход. Очарована съм от отношението им. Определено ме спечелиха за клиент и занапред.  bouquet Дано срещите станат традиция, защото живот и здраве ние искаме да ги посещаваме. Hug

# 64
  • Мнения: 1 410
И аз искам да изкажа възхищението си от организаторите.Съжалявам,че толкова се писа в темата ,а хора не дойдоха.Не само ,че бяхме малко -  изобщо нямаше хора.Но пък си изкарахме чудесно.Клоуните бяха много забавни,персонала в детския кът много добре гледаха децата.Дори и цитронадата на бара беше разкошна.Аз съм очарована от всичко и с надявам да има още такива срещи ,с по-голяма посещаемост.Всъщност обещавам ,че многодетната тема ще се отчете сериозно  на следващите срещи ....най-вече с деца.... Mr. Green

# 65
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
И аз искам да изкажа възхищението си от организаторите.Съжалявам,че толкова се писа в темата ,а хора не дойдоха.Не само ,че бяхме малко -  изобщо нямаше хора.Но пък си изкарахме чудесно.Клоуните бяха много забавни,персонала в детския кът много добре гледаха децата.Дори и цитронадата на бара беше разкошна.Аз съм очарована от всичко и с надявам да има още такива срещи ,с по-голяма посещаемост.Всъщност обещавам ,че многодетната тема ще се отчете сериозно  на следващите срещи ....най-вече с деца.... Mr. Green

Танче,хората просто не са в София,децата също са при баби в провинцията(поне с моите е така),а толкова много ми се идваше,обаче сама...... newsm78 За следващата среща вече ще сме на линия,ако не с три,то поне с две деца.

# 66
  • Мнения: 372
Ние пък се разболяхме Sad
Много ни се идваше и на двете, но така се случи.

# 67
  • Мнения: 4 371
Ние пък се разболяхме Sad
Много ни се идваше и на двете, но така се случи.
И ние.
Изтрих си гласа от анкетата предния ден.

# 68
Беше страхотно!!!!И аз се забавлявах заедно с децата...въпреки ,че съм на 33 ....благодаря за емоциите на организаторите!!! Simple Smile

# 69
  • Мнения: 1 531
сигурна съм, че ще бъдат с по-голяма посещаемост: все пак сега е лято Hug

# 70
  • Мнения: 1 410
Ето снимки от мястото на събитието - http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13797431

# 71
  • Мнения: 1 849
Татянка, много ти благодаря за снимките! Ние бяхме тръгнали без фотоапарат.

Общи условия

Активация на акаунт