BG-Mamma и BabyPark организират ежемесечни срещи в гр. София

  • 5 873
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 278
И аз го разбирам като - забавленията ще за деца в тази възраст . За по-малките родителите ще трябва да се грижат,а на по-големите може да им е скучно,да се има предвид това,не че не са желани.
А иначе и аз бих искала среща по-наблизо Simple Smile

# 16
  • Мнения: 22 451
Дуци, овен съм все пак....нормално е да съм с рогата напред. )))
Сори, нищо лично към теб с изказването ми преди. )))

# 17
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Страхотна идея,гласувах с ДА Peace

# 18
  • Мнения: 6 323
А защо винаги и само в София?
БГ мама има потребители и във всички останали градове, някой дали ще се сети и за тях?
Иначе инициативата е чудесна.

Силно се надявам да се намерят и други любезни домакини, които да предложат и организират подобни срещи за майките в другите градове.
За срещите, които ще се провеждат в София, можем да благодарим изцяло на BabyPark и Интериорсити.

Sad  Гласувах с Не.Не защото не искам да дойда,а защото съм на работа до 19.00 и няма как при положение че срещата е в 15.30.А страшно много бих искала  #Cussing out ма сега заради отпускарския сезон се работи повече.

Съвсем тенденциозно срещите са насрочени за неделен ден, когато се предполага, че повечето родители ще са свободни.
Не съжалявайте обаче, тъй като се надяваме срещите да се превърнат в традиция и да се организират в края на всеки месец.

Добре е да се видим и опознаем, но недоумявам какво е това възрастово ограничение за децата.
С други думи-ние с деца извън възрастта 3-7 години уж сме поканени, но всъщност не..
Намирам това за деление и ограничение на правата ни

Моля, помислете и се съгласете, че няма как една програма с игри, състезания и т.н. да е организирана така, че да забавлява активно деца от 1 до 15 годишна възраст. В случая не става въпрос за представление, а за активна игра на децата. Естествено, че всички дечица са добре дошли, но лично аз считам за коректно да уточня приблизително за каква възраст ще са игрите и забавленията. Според мен това е редно да се уточни и тъй като аниматорите няма да могат да поемат отговорността и грижата за деца под 3 годишна възраст. Разбира се обаче, че никой няма да бъде върнат и всички майки с малки и по-големи деца са добре дошли.

Относно мястото, което ни предлага BabyPark - детският кът е голям, кафето в ИнтериорСити (непосредствено до детския кът) разполага с около 60 места, прекрасно климатизирано е (без да духа студено) и достатъчно просторно и смятам, че всички (родители и деца) могат да се чувстват комфортно.

Силно се надявам да не се подхожда с негативизъм и тъй като наистина вярвам, че тези срещи могат да се превърнат в една добра традиция. Ще съм благодарна, ако имате някакви конкретни забележки и/или предложения, то да ни ги споделяте под формата на приятелски съвети и градивна критика, а не в превърналия се напоследък стандарт "просто да критикуваме".
Заедно с BabyPark се стараем да предложим едно наистина положително изживяване за потребителите, но за да бъде то такова, имаме нужда и от вас, и от вашите положителни емоции и подкрепа.

# 19
  • Мнения: 349
Идеята е страхотна, поздравления   bouquet
Не съм гласувала все  още. Едното ми дете е на 11г., а другото на 1г. Много ми се идва. Като си вземем каката, ще решим и ще гласувам.
Отново поздравления, ако това стане  традиция
 Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 803
Тъй като съм майка на близнаци и винаги ми е било странно защо се отказва в детските центрове да вземат
деца до 2 год. за почасово отглеждане, а в същото време същите тези деца биват много добре посрещани
за празнуване на    рожденните им дни  #Crazy #Crazy зададох и въпроса за възрастовото ограничение.
А за мен винаги е било преживяване да се организираме за да стигнем до съответното място и прибирането от там също, очаквах да има насоченост и към най-малките на тази сбирка. Ще си намерим друга забава за съответния ден, като басейн например  Hug Hug

# 21
  • Мнения: 1 410
При мен две деца са под възрастовата граница ,а другите две - над нея.Но не ми пречи да отида. Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 766
Страхотна инициатива   bouquet
Много ми се ще да дойдем, но малката спи по това време  newsm78
До колко часът ще е събитието, за да знам дали да се запътваме като се наспи детето  Peace

# 23
  • Мнения: 1 531
супер, БРАВО!!!!!

# 24
  • Мнения: 31 227
Бихме дошли, въпреки че детето ми е на 2.4 месеца.  bouquet  Като разбира се аз ще си поема изцяло грижата за неговото весело изкарване.

# 25
  • Мнения: 1 849
А бг татковци приемат ли се?

# 26
  • Мнения: 31 227
Нашият  е винаги с нас. Grinning

# 27
  • Мнения: 6 323
А бг татковци приемат ли се?

Разбира се  Grinning

очаквах да има насоченост и към най-малките на тази сбирка. Ще си намерим друга забава за съответния ден...

Решението е изцяло Ваше, но наистина не проумявам защо се проявява такова недоволство и мнителност.

Досега е имало десетки бг-маммски срещи, като всички срещи сме ги провеждали в паркове или заведения, без никакви аниматори, забавления и т.н. и всяка една от срещите е била приятна, тъй като основната идея е била да се видим, да си поговорим, да се повеселим. Целта на присъствието никога не е била заради това какво се предлага (просто досега не е имало нито програма, нито аниматори, нито каквото и да било друго, освен резервация на заведение), а за се видят потребителите, да се запознаят, да си побъбрят на живо, а не само писмено. Имало е и деца, и малки, и големи, винаги е било весело и не помня да е имало недоволни от срещите потребители.

Сега се организира среща, на която, заедно с партньорите от BabyPark се опитваме да предложим повече удобства за родителите и децата и изведнъж се оказва, че има потребители, които са недоволни, чувстват се игнорирани, дискриминирани и какво ли още не се изписа.
Недоумявам.

Естествено, всеки е свободен да прецени дали иска да се види с част от останалите потребители, дали ще дойде, с дете или не, но по никакъв начин не мога да приема подобни упреци.

Радвам се, че има и потребители, които са успяли да разберат какво съм имала предвид със забележката относно програмата, както и че приемат с радост възможността да се видят с другите майки, с които си пишат във форумите тук.
Съжалявам единствено, че няма да мога лично да присъствам на срещата, тъй като ще съм извън града по това време, но ще се радвам да се видя на живо с много хора на следващата среща.  Hug

Последна редакция: сб, 18 юли 2009, 22:22 от Mamma

# 28
  • Мнения: 1 849
А бг татковци приемат ли се?

Разбира се  Grinning

Благодаря! Благодаря и за всичко което правите за българските майки!!  Hug

# 29
  • Мнения: 61
Браво, на модераторите и организаторите.Това е една чудесна инициатива .Нека децата се повеселят, докато майките си бърборят.Ние имаме кака  на 10год. и бебче на 3месеца.Ако успеем да се организираме ще се радваме да дойдем и да се запознаем.  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт