МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 13, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 17 347
  • 433
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 266
Макар, че е не възможно много бих искала да са заедно, заюото визуално са страхотна двойка Ламия и Кенан. Как ми се иска да има продължение с по-хубав край, като 1001 нощ.

# 46
  • Мнения: 18
Марица smile3501 [

# 47
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Кога успяхте,4страници сте изписали   bouquet

# 48
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
geradost    bouquet
 
 
от де да знам дали ще са щастливи, ама вие много философски гледате на нещата, това е филм, бъдете по- романтични...  bouquet

# 49
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
geradost , Hug  bouquet

Nadyk,каква романтика  с мъж като Кенан  ooooh! Twisted Evil

# 50
  • Мнения: 213
Надик, в профила на филма пише "Драма"  Mr. Green Така че всяка надежда за хепи енд и жизнерадостна турска атмосфера оставете  Laughing Пък който си мисли, че е сапунка, ми объркал се е  Mr. Green

Сега разбирам защо като имам възможност, правя компания на майка ми да гледаме "Перла" - е, той е романтика   mrstraetz

toniak, съгласна съм  Hug Но Ламия ми изглежда толкова безпомощна и по хлапешки наивна, оставя се на всякакви хора да я мачкат, че освен ако не й се усмихне широко съдбата, няма да я стъкми  Sunglasses Ама сега, като почнете да говорите за бохчи - не ми взимайте репликата, тя се отнася за мен - що неща съм пренесла по маршрута София-Истанбул  Laughing  Hug

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 11:24 от ThracianLina

# 51
  • Мнения: 0

Момичета, Кенан може да е всякакъв, но и Джавидан не е цвете за мирисане- кой я кара да тича подире му? Не е ли това под достойнството й? Нима така тя не се унижава? А нима не унижава и Кенан като се опитва да оправи нещата с продуцента? Та той човекът и хабер си няма да се захване с творенето на композиции, а пък милата му благоверна се опитва да го играе спасителка. Ама нашето момче не ще да се спасява, камо ли друг да го спасява!
Dжавидан не ти4а подире му,тя му е съпруга.И не тя го изнуди да се оженят,предложи й той.
4е се унижава,унижава се.Той си избива комплексарщината върху нея.Но с продуцента напълно оправдавам действията й.Може и иска да помогне,замисли се ти не би ли го направила?Това са огромни отговорности,които Кенан е поел,а не е извършил и нехае да се постигне компромисен вариант.Ти какво би направила на нейно място?Защото положението е наистина напе4ено.Тя си има достатъ4но свои ангажименти,бременна е и не трябва да се занимава с глупостите му,ама го прави.Можеше да се отнесе по_4ове4но с нея.И Афифе беше права да го награби,какво се разтекъл?Ако беше лекар в спешно отделение какво щеше да казва на пациентите?"Сори,ама съм в депресия,оби4ам една,тя не ме иска и затова ти предлагам да си зашиеш главата сам."

Тя му предложи брак, ден- два след смъртта на майка му. Той първоначално не възкликна от радост, а каза само че животът с него няма да е лесен, но Стоманката кога е свикнала да няма играчката, която си пожелае и се съгласи и на това. Аз не се бъркам в делата на половинката, защото са си негови, не съм чак толкова наясно, че да си вра носа, както и той не си вре носа в моите- затова си имаме и лично пространство. А Джавидан защо е на всяка манджа мерудия? Какво разбира тя от изкуство? Да не би някой да и казва какво да прави, кой договор да подпише или кой да назначи? Не съм видяла например баща й или Намък да и се бъркат в делата. Аз не одобрявам, когато на някой не му е работа да ходи да си пъха носа!!!
Положението й на бременна- ами трезва беше като се качи в колата и знае, че Кенан в този момент беше подивял- кой я накара да отиде с него? Той й каза да слезе, ама тя- тц! Защото на госпожа Джавидан НИКОЙ НЕ МОЖЕ да и нарежда!!! Сега да си поеме последствията!!! И без да ми се прави на жертва, че обичам к-рвите, ама не и номерата им!!!
Афифе е толкова проста и смотана жена, че нямам думи. Години наред криела какви неприятности има с мъжа си, добре че Кенан я подкрепи и окуражи да се разведе, а тя неблагодарницата вместо да застава на страната на брат си тръгва срещу него. Ама и те хората добре са го казали- "храни куче да те лае".

Марица, Кенан не е станал лекар, нито инженер, нито нещо друго, макар и да е учил за инж., защото пашата го е накарал. Сещаш ли се защо? Защото това не е неговата страст. За Кенан музиката, творенето, което само по себе си е един дълъг, спонтанен, труден процес, са неговия живот. Затова е избрал да стане цигулар- за да не допуска грешки в строенето на сгради или да трябва пациентите му да си шият главите сами, ако изпадне в депресия.  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 118
Здравейте момичета, да ви питам днес гледах рекламата на филма по нова и дадоха Кенан и Джавидан в болница с шини на врътовете моля някой от вас ако знае какво е станало да ми пише на личен или с ББ   smile3525

# 53
  • Мнения: 73
blaze_@  Напълно съм съгласна с теб.  Peace

Пашата като вече е в града да беше изпратил Ламия на острова та да не я гледа никой. Да забегне там и Кенан и като останат сами доно се разберат.  Praynig

# 54
  • Мнения: 13 512
Честита нова темичка   bouquet

Аз си мисля, че Джавидан и Кенан ще се разделят скоро, а пък Макбулето ще се побърка съвсем. Представяте ли си слугинчето да се влюби в бившия годеник на Ламия и двамата да подготвят някакъв план за отмъщение  newsm78
Мисля си, че Ламия трябва да признае, че Назъм е бил този, който я е пребил преди време, стига е мълчала. С това до никъде няма да стигне...А мислите ли, че някой ще намери дневника на Ламия и ще го използва някакси?
И на мен ми е много чудно кой ще намери дневника на Ламия (а съм сигурна че това все някога ще стане) и какви ще са последиците от написаното в него... Според мене,който и да го открие ще става страшно...  Grinning
ББдневника ще го намери Питбулето, ще го прочете. След това в затвора ще и го откраднат и ще отиде при Стоманата. Драми, докато го чете...и накрая излиза навън да го гори. Но Кенан я сварва, успява да докопа страници от него и пак избеснява.

# 55
  • Мнения: 13 512
Здравейте момичета, да ви питам днес гледах рекламата на филма по нова и дадоха Кенан и Джавидан в болница с шини на врътовете моля някой от вас ако знае какво е станало да ми пише на личен или с ББ   smile3525
ББне го ли даваха това вече, че катастрофираха с колата и Джавидан изгуби бебето?

# 56
  • Варна
  • Мнения: 634
монда, извинявай ако си го писала по-рано, но не следя темата постоянно
ББ кой казва на Кенан, че бебето е негово

# 57
  • Мнения: 13 512
монда, извинявай ако си го писала по-рано, но не следя темата постоянно
ББ кой казва на Кенан, че бебето е негово
BB Koй ли не. Първо писмото от Сузан, след това Сузан му казва, после Макбуле, накрая и Ламия му казва.

# 58
  • Мнения: 20
Категорично гласувам със 2 опция.Кенан и Ламия си нямат доверие.Тя не вярва,че той я обича.Приема любовта му като съжаление.Кенан пък след толкова лъжи вече на никого не вярва най-малко пък на нея.На моменти имам чувство,че той изпитва срам за тази си любов.Не само на този етап,те изобщо не могат да бъдат щастливи.

# 59
  • Мнения: 118
а долу горе след колко серии Ламия ще роди

Общи условия

Активация на акаунт