МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 13, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 17 350
  • 433
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 31 240
Много бесен този Кенан днес. Grinning

# 31
  • Мнения: 378
  bouquet за темичката

# 32
  • Мнения: 3 098

Момичета, Кенан може да е всякакъв, но и Джавидан не е цвете за мирисане- кой я кара да тича подире му? Не е ли това под достойнството й? Нима така тя не се унижава? А нима не унижава и Кенан като се опитва да оправи нещата с продуцента? Та той човекът и хабер си няма да се захване с творенето на композиции, а пък милата му благоверна се опитва да го играе спасителка. Ама нашето момче не ще да се спасява, камо ли друг да го спасява!
Dжавидан не ти4а подире му,тя му е съпруга.И не тя го изнуди да се оженят,предложи й той.
4е се унижава,унижава се.Той си избива комплексарщината върху нея.Но с продуцента напълно оправдавам действията й.Може и иска да помогне,замисли се ти не би ли го направила?Това са огромни отговорности,които Кенан е поел,а не е извършил и нехае да се постигне компромисен вариант.Ти какво би направила на нейно място?Защото положението е наистина напе4ено.Тя си има достатъ4но свои ангажименти,бременна е и не трябва да се занимава с глупостите му,ама го прави.Можеше да се отнесе по_4ове4но с нея.И Афифе беше права да го награби,какво се разтекъл?Ако беше лекар в спешно отделение какво щеше да казва на пациентите?"Сори,ама съм в депресия,оби4ам една,тя не ме иска и затова ти предлагам да си зашиеш главата сам."

# 33
  • Мнения: 213
..... какво се разтекъл?Ако беше лекар в спешно отделение какво щеше да казва на пациентите?"Сори,ама съм в депресия,оби4ам една,тя не ме иска и затова ти предлагам да си зашиеш главата сам."
Марица  Joy Joy Joy

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 280
Цитат
Публикувана от: Марица
И не тя го изнуди да се оженят,предложи й той
Напротив точно тя му предложи  Peace А пък ако беше подписал договора с продуцента щяхте да кажете че пак се крие при Стоманата и тя му оправя проблемите  Whistling според мен на него му писна да се съобразява с другите и те да контролират живота му.

# 35
  • Мнения: 1 064
Цитат
Публикувана от: Марица
И не тя го изнуди да се оженят,предложи й той
Напротив точно тя му предложи  Peace А пък ако беше подписал договора с продуцента щяхте да кажете че пак се крие при Стоманата и тя му оправя проблемите  Whistling според мен на него му писна да се съобразява с другите и те да контролират живота му.
Подкрепям те. Джавидан контролира Кенан от първия ден, още откакто му предложи и пръстените пристигнаха за 5 минути, да не би да размисли... За мен е двулична - говори му с мазен глас, обяснява се, а пък действията й показват точно обратното. Брак-брак, ама всеки от партньорите все пак си е самостоятелна личност и има право да решава за себе си. Освен това и двете с Афифе какво са го натиснали - той е композитор, не може да твори под заповед... Въпреки че не харесвам Кенан, не мога да отрека, че не намира разбиране сред близките си...

# 36
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Кенан е Ламия в мъжки вариант,за това няма да са щастливи заедно,защото са прекалено еднакви като характери - нерешителни все се съобразяват с другите  PeaceКой го би през главата Кенан да се жени за Джавидан?Да се беше затворил на някой остров да се отдава спокойно на депресията си,никой да не го притеснява и след време целия свят щеше да забрави за него  Twisted Evilто бива бива мъка,ама постоянно да се оправдаваш с другите за собствените си грешки  SickЯ да рече като мъж веднъж за винаги Стига и да си продължи живота  Crossing Arms Колко хора по света има  с проблеми,десеторно по-големи от неговите,че не са се отказали нито от живота,нито от творчеството си  TiredКато не иска никой да го съжалява,да се държи като мъж, а не като бебе  baby_neutral

# 37
  • Мнения: 222
може ли да ми разкаже някой филма от вчера на кратко че бях на работа!

# 38
  • Мнения: 213
Добро утро!   bouquet

# 39
  • Мнения: 73
ThracianLina   bouquet страхотно кафенце и пастичка.

# 40
  • Мнения: 343
 Когато двама души се обичат те не може да не са щастливи а пък и чакат детенце какво по-прекрасно от това
Но Ламия и Кенан сами съсипаха щастието си тя горда той не знае какво иска Така че просто не знам как да гласувам newsm78
Като се замисля ако мъжа ми беше като Кенан сега сигурно да не сме заедно, добре, че беше  упорит, че аз се дърпах все като Ламия
Един ден дойде с един сак с дрехи и ми каза Аз оставам тук и вече три години е у нас

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 09:44 от Мечтание

# 41
  • Мнения: 267
Мерси за кафето  Flutter сега ще го пийна
Няма нужда да казвам ,че мсъм съгласна с това ,което са казали Марица и Анубис

Анубис   Hug

Марица вече съм ти фен  Heart Eyes ,а това със спешното утрЕпа рибата  hahaha

blaze_@,факт е ,но не говори добре за него. Mr. Green

# 42
  • Мнения: 122
здравейте и от мен
мерси за кафенцето  Simple Smile
  bouquet за новата тема и анкета
за анкетата аз съм твърдо зад втора опция - те не могат да си говорят, не са седнали един разговор да проведът - как  ще съжителстват заедно  newsm78
не може само кекс и  кенан изсвири ми нещо  Whistling

Подкрепям те. Джавидан контролира Кенан от първия ден, още откакто му предложи и пръстените пристигнаха за 5 минути, да не би да размисли... За мен е двулична - говори му с мазен глас, обяснява се, а пък действията й показват точно обратното. Брак-брак, ама всеки от партньорите все пак си е самостоятелна личност и има право да решава за себе си. Освен това и двете с Афифе какво са го натиснали - той е композитор, не може да твори под заповед... Въпреки че не харесвам Кенан, не мога да отрека, че не намира разбиране сред близките си...
та той каква глава на семейство ще бъде щом се оставя да бъде воден за носа  Thinking

# 43
  • Мнения: 122
Много горещо тука  Mr. Green

Герадост, страхотна тема   bouquet

Ама защо такъв песимизъм лъха от анкетата  Laughing Аз пък гласувах с първа опция, щото и двамата са перковци и ако се съберат като хората, без "но" и "ако", ще са си тамам  Peace Някакси така ми се иска   Blush
така ти се иска ... ама дали е възможно
помисли и кажи реално дали би просъществувала една такава връзка на двама души които незнаят какво искат и които се оставят да бъдат водени за носовете
то ще бъде премълчаване, то ще бъде цупене (от кенан) .....  Whistling

# 44
  • Мнения: 332
В началото ми беше симпатичен Кенан,не че и сега не е ...но ми писна от него. По-малодушен мъж не съм виждала. То в кучето ми има повече хъс и живец. Като е яж ми гъза-както Афифе каза- "брат ми е Хюсеин Кенан Гюн" защо се оставя да го манипулират и водят за носа. Как не разбра,че детето е негово. Като толкова въздиша по Ламия що не вземе да си я вземе-защото го е срам от нея,защото не е достойна за него. Да вземе да си вземе цигулката и да изчезне в безкрая...А той само страшно гледа и нищо. Е то от поглед не се умира.
Джавидан за мен е една снобка, която е свикнала да получава всичко в живота и не може да понесе факта, че не може да притежава нещо. Работила в холдинга,да но в холдинга на тате, то и аз мога така. И е егати и досадното същество-на сила хубост не става.
Ламия - без характерна,без воля,имам чувството че и прави удоволствие да страда и да я измъчват. Направо си е мазохиска. То бива известен цигулар,ама ако с мен постъпят така хич и няма да въздишам по него,направо ще му извадя очите. Да си стяга бохчите, да се взема в ръце и да продължава на пред, стига го е гледала в очите  и - господин Кенан това,господин Кенан онова. Иначе очите са му хубави и аз бих го гледала в тях.

Къде изчезна мъжа на Афифе, да дойде да я ступа малко и тогава може да спре да си взе носа в чуждите работи. Тя нали си подреди живота и семейството и взе да оправя и чуждте семейства.

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 10:27 от vania_61

Общи условия

Активация на акаунт