Споделете 113

  • 21 024
  • 735
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 803
Бианkа,
т'ва...Софията и граждането й са ми непонятни.
Аз километър имам от собата до дворната врата Grinning

# 136
  • London, baby
  • Мнения: 800
Малко късно, но ЧРД на Кампари!!

# 137
  • Мнения: 274
Аз километър имам от собата до дворната врата Grinning



А до кенефа колко метра са от входната врата? Муахаха. Да не се вържеш сега. Ебавам се мнооо ясно...  Hug

# 138
  • Мнения: 274
И като казах намаление, има някакъв сайт за парфюми, в който в момента всички - 100 мл- са по 45 кинта. Чудя се да рискувам или не.

Не. Ментета са 100%. ПО едно време цяла София беше полудяла по некви тестери. Тестерети се оказаха повече от истинския продукт. Абе ментета...Заеби!

# 139
  • Мнения: 274
... Обаче забелязах, че му е трудно маневрирането.

Мъж който не може да маневрира е пълен гей.  Peace

# 140
  • Мнения: 274
Некви нови сладуранки, с готвещи мъжленца, забелязвам в Споделете...  Peace  Hug  Heart Eyes   bouquet

# 141
  • Мнения: 2 792
 Марадона, много превъзбудена логорея забелязвам в последните ти постове  Confused  Не забелязваш ли, че си говориш сам и си във форум, а не в чат.

# 142
# 143
  • Мнения: 4 371
Вече няколко пъти виждам, че мъж ни чете отчетната тема. Много ми е интересно какво му е толкова интересно, ние освен майчински неволи, споделяме и женски. Писах и там, но той не отговори.

# 144
  • Мнения: 274
Простете ми лого...квобеше там...Тази вечер преживях страхотно унижение. Паднах на тенис почти на нула. Верно, съперника беше професионалист, ама келеш бе... некъв 20 годишен пикльо, да си позволява да се ебава така със старото.... Ужас просто!
Спортната ми злоба просто не ми дава мира  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

# 145
  • Мнения: 2 792
Спортната ми злоба просто не ми дава мира  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil
Т.е. днес ти е ден да се излагаш?
  Добре ти се получава, ако това ще ти повдигне духа  Hug

# 146
  • Мнения: 274
Както искаш, така го разбирай. Дреме ми на патката  Hug Следващият път, или последващият ще му взема гейм, а ти си фолософствай тук...

# 147
  • София
  • Мнения: 2 623
Спортната ми злоба просто не ми дава мира  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil
Т.е. днес ти е ден да се излагаш?
  Добре ти се получава, ако това ще ти повдигне духа  Hug

 Joy Joy Joy
Сори ама не се сдържах  Mr. Green
Лека вечер !
Марадона, успех следващия път  Hug

# 148
  • Мнения: 4 785
Току-що гледах (условно казано) мега тъп филм Streets of blood с Вал Килмър и Шарън Стоун  Sick - бозааааа, меко казано, с се бяхме настроили да гледаме хубав филм. сега си тегля финала на Островът на Харпър да си махна гания вкус от предния филм. А преди 2 дена пак настроена за филм изгледах страшната ужасия и лиготия Дневниците на шопинг маниачката  #Crazy ooooh! Имам крещяща нужда от хубав филм...за след 3 дена, когато пак съм нощна...... Sad

# 149
  • Мнения: 4 585
Вчера в 8.00 тръгнах с автобус за Софето. В 23.30 се върнах с кола. На отиване минах през ДеЩоВидиния гръд, на връщане - през Янтриния. И вече съм собственик на Мицубиши.
Не е Мерцедес, но не е и Москвич. На сиромах човек, и тясна пу.пу.пу... му стига.
Мицубиши определено звучи тясно, една отворена гласна няма.
Не бях сядал шест години зад волан, от десет нямаме кола. Спомних си как беше.
Единствената ми забележка е, че мога да се оправя и с малко по-мощна кола.
Приятно дълги скорости, тихо жужене, ще ми липсва басовия рев на Москвича.
Мицубиши спайс старс.

Почерпете се за безаварийно, да не ме чука никой.
Ако взима едни кинти, ще взема една тигра, за гъзария.

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 01:07 от Вълкът с дълъг ник

Общи условия

Активация на акаунт