Споделете 113

  • 21 032
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 300
Споделяйте на воля, не се свенете, но и не се се свинете, криза е все пак.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Споделям заспали деца и розе.
И болен от гнойна ангина мъж/него не го споделям да не се зарази някой/.
Споделям и пълна лудница от три дни, но е нормално сякаш.
Хайде наздраве!

# 2
  • София
  • Мнения: 3 099
Айде, почти първа!

# 3
  • Мнения: 2 196
Споделям щастливо и изморено, вече 8 годишно Анче.
Честит празник на Дуци и на Мая на Бу!
Наздраве!

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 22:09 от Бианkа

# 4
  • Мнения: 491
Бях на море и много изгорях и ся всичко ме боли  no

# 5
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Честито на Дуци и на Анчето!
Катюша, много се радвам за вас!
Радвам се, че и при Ета резултата е ок.

# 6
  • Майничка
  • Мнения: 12 612
Бианка, да ти е здрава и щастлива!

Капладисах №2 и вперих поглед в телевизора. На 15-тата минута установих, че гледам индийски филм. На 25-тата - че е индийска версия на "Гордост и предразсъдъци"!  ooooh!
Малко пия, знам си. Наздраве!

# 7
  • Мнения: 6 997
Bride&Prejudice? Ако е той, е много готин Simple Smile
Има и още един от тоя тип - Намасте, Лондон - и той е сладък.

# 8
  • Мнения: 2 792
 Честит рожден на Дуци и на Анчето на Бианка, и на Мая на Бу  Simple Smile

 Споделям един ужасно скучен уикенд, разнообразен само от разни конюктивити и болежки, които не са за споделяне, всъщност.
 Поради непрестанния дъжд и дългото задържане вкъщи, успях да бъда достатъчна страшна, което накара  Димана и Момчил  да си пооправят стаята, като хората. Толкова на дълбоко подреждаха, че едни Диманини ботуши, които издирвах от половин година се появиха.
 Горния ми пост е живо доказателство за скучния уикенд, щом такива битовизми споделям с ентусиазъм....

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 22:29 от Кифлата

# 9
  • Мнения: 274
Вървя си днес с брат ми по Алабин и си говорим за нещата от живота и  ни спира една възрастна жена. Благородно излъчване, стилно облечена , извини се, че ни прекъсва разговора, " ...но  искам да Ви кажа, че Вие или сте Главният герой (не му помня името ) от сериала "Перла" или сте негов двойник". Тва се отнасяше за брат ми. На мен ми стана смешно, но изчаках дамата да отмине и чак тогава почнах да го ебавам. " Ебавай се ти, ама тва е третия случаен човек през последните дни, който ми го казва", беше отговора му. И двамата не гледаме сериали, но решихме, че не може да не е некой убавец...все пак е сериал... Много му върви на тва момче. Как пък един главен герой не избраха да прилича на мен Sad

# 10
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Да са живи и здрави рождениците!

Детето заспа след като неколкократно ме вдигна от стола, понеже нещо искал да яде, после пък нещо искал да пие. Какво е това нещо - не знаел. Мисля, че резултатът е, че съм успяла да накарам и съседчето на горния етаж да си легне, понеже след моите викове и то замлъкна. С един куршум - 2 заека!

# 11
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Гледахме "Беднякът милионер". Въпреки щастливият край /който ми стоеше някак закачен/ в мен остана едно тягостно чувство ...

# 12
  • Мнения: 4 371
Честито на Анчето на Бианка.

Аз споделвям, че днес преядох тежко, но кантара сутринта ме подведе жестоко. Пепи при едно наводнение му разказа играта, от тогава не го бях включвала, но по случай празника ми днес реши да покаже една чудесна цифра. Дяволски кантар, кой знае утре как ще ме ядоса.


Марадона, дай да видим брат ти.
Теб те знам, симпатяга си, все някой ден и теб ще ти се усмихне щастието в някой сериал ppp

# 13
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Никой не спи.
Споделям 5 кинта неохраняем паркинг на Св. Константин и Елена (да го аспирират) и много приятна и спокойна Камчия-6 лв сафрид, 2 лв старопрамен, безплатна и чиста тоалетна: за мен ултраудачно. Само кръстникът го нямаше-това е и причината да съм тук, а не да се наливам с безумно количество алкохол.  Mr. Green

# 14
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Какво да спя, чудя се какво да си сипя.
Много им се карах на момчетата днес следобед, пък и цигари нямам, и съм кълбо от нерви по неизвестни причини...или по известни...
Този уикенд само разни сълзе- и сърцераздирателни филми се опитвам да гледам ( опитвам се , защото момчетата, нали...) , ей, като бременна не съм била толкова лабилна!
Ха, Шардоне!

Общи условия

Активация на акаунт