Споделете 113

  • 21 029
  • 735
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 933
И ракия имаше, ама аз не пия и за това не я отразявам

# 121
  • Мнения: 6 996
Да не е мое Анчето?  Crazy
Аз така почти всеки септември нов език учех  Joy

# 122
  • Мнения: 516
Бианко, уплаших се!  Mr. Green

# 123
  • Мнения: 2 196
Ео, кльощава, руса и устата. Позна ли си я? Laughing
Нека ти е, Флор! Да ни пренебрегваш така, грехота е.
Полупразна София си е атракция, но и истинско удоволствие. Все едно се връщам 15 години назад, когато си играехме на ръбче там, където сега се намира един от най-натоварените софийски булеварди.

# 124
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Откъде дойде модата на умалителните, точно ги обсъждахме в чужбинския? Парички ми е най-гадно от всичко.

Браво на Анчето.

Вече наистина се отписвам, айде.

# 125
  • Мнения: 4 300
Да бе, полупразна Crossing Arms пак няма места за паркиране, има и задръствания доволно, а народа щрапа като обезумял. Днес влязох в магазин за дамски дрехи с намаление, щяха да ме изтрепят с лакти. Затова инвестирах спестените парища Mr. Green в книжарницата, там поне навалицата беше по малка, а и нямаше намаление.
И като казах намаление, има някакъв сайт за парфюми, в който в момента всички - 100 мл- са по 45 кинта. Чудя се да рискувам или не.

# 126
  • Мнения: 4 371
А, мода. Миналата година едно мамче цяла тема беще пуснала в КМ, а тамън Лиска се чудеше защо се говори така, та й я пратих да я види.
Като казах Лиска - днес видях възлюбения й Румен, толкова се прехласнах да го гледам(чудейки се какво му харесва), че забравих да видя с каква кола е. Обаче забелязах, че му е трудно маневрирането.

# 127
  • Мнения: 4 300
Кой е Румен и прилича ли на МАрадона или поне на брат му  Laughing

# 128
  • Мнения: 4 371
Рокси, как не знаеш кой Румен харесва Лиска?
Сделка или не.

# 129
  • Мнения: 4 300
Леле майко, не знаех. Че той е мега грозен Embarassed Значи все повече се убеждавам, че умните мадами харесват грозни мъже. За прасетата и ябълките знаете, няма да повтарям.

# 130
  • Мнения: 2 196
Рокси, не рискувай.
Щом успеем да се придвижим за работа за 15 минути, вместо за обичайните 30, за мен си е пустиня по улицата. Същото разстояние пеша го минаваме за 10 минути, ама сутрин рано хич не ми се спори по въпроса за полезностите от разходките с вечно закъснелия домашен двуметров блондин.
 

# 131
  • Мнения: 803
Еее, добре сте си софиянци -15-30 минути до работа. А ние, на село, пътуваме по час Hug

# 132
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ей от това село с кеф ще пътувам и по час и половина за работа.
Всъщност трябва да внимавам какво си пожелавам все пак, току-виж вземе да се сбъдне Laughing

# 133
  • Мнения: 2 196
Дедо, разстоянието, за което говоря, е един километър, кажи-речи. Grinning

# 134
  • Мнения: 6 996
Ей от това село с кеф ще пътувам и по час и половина за работа.
Всъщност трябва да внимавам какво си пожелавам все пак, току-виж вземе да се сбъдне Laughing
Много мъгливо.
Къде е това?

Общи условия

Активация на акаунт