Споделете 113

  • 21 052
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 252
някакъв алкохолен препарат за хигиенна дезинфекция от магазина/аптеката върши работа. открих го случайно миналата седмица. не помня името.

# 691
  • Мнения: 4 586
В Принцът и просякът просякът също изпи розовата вода, предназначена за измиване на ръцете.

# 692
  • Мнения: 274
... За протокола на всяко второ влизане в Метро се купуват поне 3-5 нови мъжки чифта...

И аз за портокола само да вметна, че чорапите в метро са ниско качество.

ПП Знам, че Мишон се дразни от подобни уточнения, но не се сдържах  Mr. Green

# 693
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Марадона, ако милото си купи "маркови" чорапи, дали ще снабдени с джи пи ес система? А?
Само кажи своето стимулиращо ДА и се отърчавам да му купя от най-снобарския магазин, за който се сетя.

# 694
  • Мнения: 2 716
Всички мъжки чорапи са с ниско качество. Явно е до носене.

У нас изчезваха мистериозно ножовете. Но започнах да ги откривам  Crazy Изясни се кой ги изчезва.

# 695
  • Мнения: 1 008
Има един магазин в ЦУМ на втория етаж,
в който продават мъжки чорапи с високо
качество-разбирайте:скъпи и гъзарски.
В нас най-много изчезват чорапи,но е
изчезвала и белачка за картофи,
дистанционно,детска маратонка.
За всичко намерих обяснение,но
не и за завърналият се чорап.

# 696
  • Мнения: 274
Марадона, ако милото си купи "маркови" чорапи, дали ще снабдени с джи пи ес система? А?


Не, но поне няма да се излага да му миришат краката, когато се наложи да тресне нещо чуждо по време или след работа.

# 697
  • Мнения: 9 865
Това, че марковите чорапи отмирисват краката просто не е вярно...

# 698
  • Мнения: 3 405
От вкъщи изчезваха в различни периоди от време олекотена завивка, кофа и едни сандали на Ники. Чорапите и приборите за хранене не ги броя. А, и шоколада.

# 699
  • Мнения: 274
Марадона, ако милото си купи "маркови" чорапи, дали ще снабдени с джи пи ес система? А?


Не, но поне няма да се излага да му миришат краката, когато се наложи да тресне нещо чуждо по време или след работа.

Поне не ги спарват. А и можеш да си чукаш чисто гол само по чорапи, което е мега секси  Mr. Green

# 700
  • Мнения: 4 586
Отврат. Мога да чукам с всички дрехи, но без чорапите. Първо тях махам.

# 701
  • Мнения: 2 032
Отврат е, че пишете такива простотийки тука.
Толкова ли ви са, хм, уморени китките, та не можете да кликнете на "Пусни ЛС" и да си обяснявате на четири очи за "чукането" чорапи, без чорапи и с чорап на главата?!

# 702
  • Мнения: 4 586
Е, два дена се говори за чорапи, но Алиса чака мен, да ме сконфузи.
Здрасти, Алиса! Харесваш ми.

# 703
  • Мнения: 2 716
Щом чорапите ви отсрамват пред чуждото, малииииииии  ooooh!

# 704
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
С чорапи, без чорапи ... пак до секса опряхме.
ПП - картинката гол мъж, по чорапи само, да оправя мадама ще ми бъде мега смешна гледка, Марадона.

Общи условия

Активация на акаунт