Кюретаж и забременяване след това - 4

  • 19 376
  • 538
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 161
Още нищо не ми е препоръчала лекарката, но аз си препоръчах хормонални, ПКК, микробиология и цитонамазка / защото така и ни ми бяха правени по време на бременността /, хламидии, токсоплазмоза, листериоза и микоплазма. За всички тези гадории съм научила само от Вас момичета..... Hug

# 526
  • Мнения: 2 617
Още нищо не ми е препоръчала лекарката, но аз си препоръчах хормонални, ПКК, микробиология и цитонамазка / защото така и ни ми бяха правени по време на бременността /, хламидии, токсоплазмоза, листериоза и микоплазма. За всички тези гадории съм научила само от Вас момичета..... Hug
Ясно. Да, хубаво е да изчакаш поне месец още. За инфекциозните няма значение, но за хормоналните - голямо.

# 527
  • София
  • Мнения: 10 700
оф,мина първото посещение ooooh! при зъбарката ми, на лице съм с нова пломба,ама с упойка,че иначе не давам #Cussing out, един кътник с арсен,че положението е страшно, има да правя 2 коронки още и да вадя един мъдрец , да махнем малкото зъбен камък на финала и ще съм пушка за бременеене Laughing божке колко е много.....

# 528
  • Мнения: 359
Милата nuclearbaby , ама ти си герой бе, ще устискаш, пък и да ти кажа - живот и здраве, ама после раждането ще ти се стори песен- все едно са ти пилили зъба за коронка  Mr. Green  Hug

# 529
  • София
  • Мнения: 10 700
Милата nuclearbaby , ама ти си герой бе, ще устискаш, пък и да ти кажа - живот и здраве, ама после раждането ще ти се стори песен- все едно са ти пилили зъба за коронка  Mr. Green  Hug
Mr. Green

# 530
  • Мнения: 453
Здравейте,

Наминавам да ви видя, напоследък в абсолютно никаква тема не съм активна, нещо не успявам да следя нищо, но пък вас как да не си ви видя  Hug
Кика, и аз се развълнувах и зарадвах за приятелката ти - хубавата новина става още по-хубава, когато е имало много лоши преди нея - та да и е живо и здраво бебчето и много да му се радва   bouquet
Нюклиър, ще минат бързо зъбарските перипетии и ще си като нова и заредена със сила  Hug
Каритас, Румикс, всички момичета  Hug  Hug  Hug
Какво стана с Мари-рус - дълго е на море ли?  newsm78 Дано да дойде и да ни сервира някоя хубава новина  Praynig
При мен засега са ОК нещата, много ме мъчи болка в кръста и все се шашкам дали са контракции или не... но явно така си го карам просто Simple Smile

# 531
  • Варна
  • Мнения: 2 455
една от нас, много се радвам, че не си ни забравила и че с теб и бебчо всичко е нарад.  Hug Дано да е така и до края.  Hug

До колкото си спомням Мари рус щеше да е за седмица на почивка, а може и да се бъркам  newsm78 Надявам се скоро да имаме и от нея новини.

# 532
  • Варна
  • Мнения: 506
Здравейте, прекрасни! Heart Eyes Аз напоследък съм затрупана с работа и само ви чета, но днес е малко по-спокойно.
edna ot nas, радвам се, че при теб всичко е наред. А и контракциите не са точно болки в гърба, а по-скоро като спазми в корема. Нормално е да те боли, тъй като натоварването на кръста се увеличава. Не се притеснявай толкова Hug
nuclearbaby , много хубаво си го решила това със зъбите. И аз ги бях оправила преди да забременея първия път, но по време на бременността ми се счупиха още три - явно не са достигали някои вещества за две бебета  и дълго време ги оправях после. Това не е страшно - после като се роди бебчо е повече. Mr. Green Ех, сладка болка Heart Eyes
Baby Love® , едно прекрасно Теленце ти пожелавам Wink
kika_vn , надявам се, че под "активна в темата" имаш предвид "активно напускаща темата" Thinking

# 533
  • Варна
  • Мнения: 506
"Колежки", много се затормози тази тема без хубави новини дълго време. Все сме старите муцуни и никой не ходи към отчетни, освен преминалите "транзит" да се обадят, че са бременни. Sad
Дали да не пуснем нова тема, та да обърнем късмета на наша страна newsm78

# 534
  • Мнения: 3 695
Дали да не пуснем нова тема, та да обърнем късмета на наша страна newsm78
ако ще помогне пускай  Grinning
и аз много се надявам на хубави новини от редовните в темата

# 535
  • Мнения: 2 556
Момичета, и аз стискам палци за добри новини от вас! Хайде да видим коя ще е следващата  Hug

# 536
  • Мнения: 737
хайде всички дружно да се преместим в нова тема, аз чета, но не ми се пише повече тук...

Предложения за по-позитивна тема ???

# 537
  • Мнения: 802
Ако искате ще пусна нова тема, но тя ще е със същото заглавие, няма как да е различно, имаме нужда от такава тема, тя е тук от година.
То така или иначе е време за нова. Thinking
Пък наистина има доста бременни момичета дето са минали през тази тема, но не идват да се похвалят, може би не им се връща назад.

# 538
  • Варна
  • Мнения: 506
Новата, да се надяваме по-късметлийска, тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=423621.new#new

Общи условия

Активация на акаунт