Кюретаж и забременяване след това - 4

  • 19 384
  • 538
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 850
     Здравейте сладурки ! Радвам се че се завръщате от морето и да чуваме само хубави новини !
nuclearbaby , и аз бях така този уикенд , но премина бързо ... като при мен беше съчетано и с МЦ ! Ужас беше ! Бързо оправяне ти желая!  Hug Heart Eyes

 Днес си получих резултатите от NK клетките ! Моля който си е правил да каже какво мисли за моя резултат!  Hug Благодаря предварително !
 
Анти-кардиолипин IgG   7.11 (-)    (N<10, Low pos. 10-20,Med. pos. 20-80, High>80)
Анти-кардиолипин IgM   9.19 (-    (N<10, Low pos. 10-20,Med. pos. 20-80, High>80)
Aнти-β2GPI - IgG, IgA, IgM   0.18 (-)              (Cut off 0.517)

# 481
  • София
  • Мнения: 1 799
mmmshushy80 , според мен са ти добре и няма какво да се притесняваш. Но това е изследване за антифосфолипидни тела, а не за НК клетки.

# 482
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Уф, пък аз в понеделник заминавам на море и един господ знае ще ми дойде ли, няма ли. Дано не ме изненада баш там. В петък съм на контролен преглед, да видим доки какво ще каже. Аз май започвам вече да се съвземам и ме наляга голям мерак за бебеправене, ама не ми стиска.  Blush Разума в мен говори, че поне 3 месеца ще трябва да се чака, но сърцето друго нашепва... Mr. Green

# 483
  • Мнения: 850
bibi76 , благодаря ти ! Да сега доиде и другите изследвания и заключението от доц. Конова! сега и тях ще ги пусна ! Да си кажете мнението  !
 
Флоуцитометрична ДКК: Ly   37.40   %    Mo   3.77   %     Gr   55.12   %   Eo       %

 Лимфоцитни субпопулации   CD маркер   Резултат (%)   Референтни стойности (%)

Общи Т-лимфоцити   СD3+                            68.38%                67 – 76

Активирани Т-лимфоцити   CD3+DR+                              8.0 – 15

Т-хелпери   CD4+                                                                     36 – 46

Т-цитотоксични   CD8+                                                       31 - 40

Съотношение Th/Ts                                                         1.1 - 1.5

В-лимфоцити   CD19+                                                                   5 - 16

Активирани Т-хелпери   CD4+CD69+                             0.7 – 6.1
Активирани Т-цитотоксични   CD8+CD69+                              2.3 – 4.5

Субпопулация  NK-клетки   CD3-CD16+56+   10.29%   2 - 11

Това е !

От направеното имунологично изследване се установява:
1/ Изследваните антифосфолипидни антитела: отрицателни.
2/ Показатели на функцията на щитовидната жлеза: в границите на референтните стойности.
3/ Периферни CD3-CD56+CD16+ NK лимфоцити: в границите на референтните стойности.
Предстои:
Изследване за носителство на генни мутации, асоциирани с тромбофилия и заключение с препоръки.
 
 Дано и предстоящите изследвания да са добри и да си останем само с лекото възпаление на щитоведната жлеза!

Стели , радвам се че започваш да мислиш позитивно  Heart Eyes Изкарай си едно хубаво море и добре си почини , а после с нови сили заедно ще водим най-важната битка , да станем мами!  Hug

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 14:06 от mmmshushy80

# 484
  • София
  • Мнения: 5 260

mmmshushy80: Честито за изследванията. Стискам палци и тромбофилията да е отрицателна.   bouquet

mmmStelxen_m : Все пак те съветвам да послушаш разума си в този случай, че е съмнително и опасно за сега.  Blush

# 485
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
rainy... , тъй вярно!  Peace Ще слушам, няма къде да ида.  Blush

# 486
  • Варна
  • Мнения: 2 455
цял ден никой не е писал, направо не е за вярване  newsm78

# 487
  • Мнения: 2 556
Аз само работя. mmmshushy80, честито за хубавите изследвания. И на мен ще ми правят такива май след 2 месеца някъде.

mmmStelxen_m, наистина по-добре да изчакаш поне 3 цикъла, за по-сигурно Peace

# 488
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Момичета, става нещо странно с мен. От 2-3 дни ме наболява кръста. Снощи получих много леко кафеникаво зацапване. Току що видях че пак имам същото зацапване, но по-обилно, а и коремът ме наболява. Днес е 25ти ден след аборта. Възможно ли е да започва МЦ така?  newsm78 Започнах много да се притеснявам. Утре ще тичам на лекар май.  Sick

# 489
  • Мнения: 2 556
mmmStelxen_m, аз имах от 19 до 25 ден такова зацапване, а чак на 31 ден ми дойде нормален цикъл. Моят гинеколог ме беше предупредил, че това е напълно нормално и изобщо да не се безпокоя. Не се притеснявай да тичаш по лекари, ако нямаш много силни болки или др. проблеми. Или е зацапване преди цикъл, или е самият цикъл - това е.

# 490
  • Мнения: 2 617
Момичета, става нещо странно с мен. От 2-3 дни ме наболява кръста. Снощи получих много леко кафеникаво зацапване. Току що видях че пак имам същото зацапване, но по-обилно, а и коремът ме наболява. Днес е 25ти ден след аборта. Възможно ли е да започва МЦ така?  newsm78 Започнах много да се притеснявам. Утре ще тичам на лекар май.  Sick

Напълно е възможно това да е цикълът ти. Само спокойно.

# 491
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Ох, благодаря ви, момичета!  Hug Голяма паника ме обвзе.  Embarassed Дано всичко да е наред. Все се успокоявам, че температура не съм вдигала и че и антибиотик пих и трябва да няма проблеми, ама на, пусти страх.  Sick

# 492
  • Мнения: 78
mmmStelxen_m,не се тревожи!И аз след раждането,то не мога да го нарека аборт,защото бях в 28г.с.,също имах такова зацапване към 25-26 ден,а ми дойде на 36 ден.Докато ти се нормализират хормоните все пак,са нормални такива неща!Ама и аз съм същата,все се притеснявам, а иначе много ме бива в съветите!Иначе при мен е все същото положение,идва си ми всеки месец и пак започнах да психясвам,че трудно ще забременея!Следя овуто с тестове,уж го хващам,а после пак нищо не става!Минаха вече 6 месеца от раждането,даже почти седем,а правим опити от три...Писна ми вече,искам си бебчето обратно!Извинявайте,че ви занимавам,момичета,ама само вие можете да ме разберете,всички други омаловажават нещата или изобщо не обръщат внимание...

# 493
  • Мнения: 2 617
Толинка, естествено, че те разбираме! Hug Hug Hug

За другите хора - нали знаеш - ситият на гладния не вярва и на чужд гръб и сто тояги са малко. Tired

Горе главата, мила, ще изгрее слънце и на нашата улица! Praynig

То и мен много ме бива в даването на съвети, ама и аз не съм в цветущо положение - вече десет месеца станаха от аборта, правим опити от седем... и нищо. Confused

На моменти съм - ту ми е по-криво, ту си казвам - спокойно, ще стане! То целият живот явно е така - ту насам, ту натам...

# 494
  • София
  • Мнения: 5 260

tolinka : Какъв аборт в 28 г.с. това си е било раждане... Tired  Ще си дойде при теб твоето бебче  spoko
Един ден бебчетата ще се върнат при всички ни...

Само за протокола - при мен нямаше такова зацапване...т.е. течеше като нормален цикъл, но кафеникаво първите
2 дена  Blush , а после премина в нормален цикъл.

Общи условия

Активация на акаунт