Дайте ми идеи за нещо с кренвирши ?

  • 24 616
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
Ейййй ... страхотни сте  Hug
Сега ще има да се чудя коя вкусотия по - напред да направя  Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 7 920
Ейййй ... страхотни сте  Hug
Сега ще има да се чудя коя вкусотия по - напред да направя  Simple Smile

Направи всичките, че да не се сърдим после.  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 3 789
Салата с ориз, доматки, пресен лук, варено яйце, кремвирш, майонеза (може и без)
Хем освежаваща, хем питателна  chef

# 18
  • Мнения: 37
Купуваш си един фикс на "Маги"-"Малки тайни за картофи с кренвирши",5 големи картофа и няколко кренвирша(колкото ти прецениш според големината).Нарязваш картофите на кръгчета и ги подваряваш за няколко минути във вряща подсолена вода и после ги оцеждаш,нарязваш кренвиршите по на две и после всяко едно парче го цепваш. В намаслена тава редиш един ред картофи,един ред кренвирши и така докато сваршат.Разтваряш фикса във вода и заливаш.Печем.Всичко е описано подробно на гърба на опаковката на фикса  Hug  .Наистина става много вкусно и лесно  newsm10  newsm10

# 19
  • Мнения: 4 668
sasha88 - благодаря  Hug
Хареса ми тази идея  Peace Май това ще е ...

# 20
  • Мнения: 37
sasha88 - благодаря  Hug
Хареса ми тази идея  Peace Май това ще е ...
  Hug Моля !Няма да съжаляваш наистина става много вкусно ,просто божествено а и много лесно и бързо .Забравих да кажа че по  желание може 2-3 минути преди да извадиш яденето от фурната може да настаржеш отгоре кашкавал ,но само ако искаш  newsm22 cook cheers eat

# 21
  • Мнения: 4 668
Направих снощи кренвиршите с фикса на Маги . Много вкусно стана  Peace
Аз всъщност сложих настърган кашкавал .
Наистина е лесно , вкусно и бързо , а и мъжете го одобриха  Grinning

# 22
  • Мнения: 3 268
Ако кремвиршите са от малките пушени,аз ги слагав в боб.Като е напълно готов боба ги добавям и става страхотно ястие.

# 23
  • Мнения: 804
Най-бързото ми ястие е кренвирши с кашкавал на тостера,също така яйца с пушени кренвирши.
Иначе си копнах някои от предложенията дадени тук.   bouquet

# 24
  • Мнения: 172
Ние пък като имаме кренвирши правим едно ястие,за което намерихме рецептата тук.
В тиган слагаш на дъното малко масло да се разтопи,отгоре слагаш сирене нарязано на филийки,върху него домати нарязани на филийки,чукваш отгоре няколко яйца (без да са бъркани),колкото да запълни тигана,върху тях се слагат кренвирши нарязани на кръгчета,малко настърган кашкавал,пак парченца масло и се затваря с капак.Готви се докато се сварят яйцата.Сервира се поръсено с червен пипер.

# 25
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Ние пък като имаме кренвирши правим едно ястие,за което намерихме рецептата тук.
В тиган слагаш на дъното малко масло да се разтопи,отгоре слагаш сирене нарязано на филийки,върху него домати нарязани на филийки,чукваш отгоре няколко яйца (без да са бъркани),колкото да запълни тигана,върху тях се слагат кренвирши нарязани на кръгчета,малко настърган кашкавал,пак парченца масло и се затваря с капак.Готви се докато се сварят яйцата.Сервира се поръсено с червен пипер.
eat

# 26
  • София
  • Мнения: 7 920

Като гледам емотикона на Сливница почвам да се замислям дали случайно не си сервирате някъде тайно пък аз да не знам.

Впрочем влезнах да кажа, че днес ще правя сърце върху канапе и там също участват кренвирши.

# 27
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Впрочем влезнах да кажа, че днес ще правя сърце върху канапе и там също участват кренвирши.
А няма ли да я споделиш? Whistling

Като гледам емотикона на Сливница почвам да се замислям дали случайно не си сервирате някъде тайно пък аз да не знам.
А,няма такова нещо Naughty Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 236
Купуваш си един фикс на "Маги"-"Малки тайни за картофи с кренвирши",5 големи картофа и няколко кренвирша(колкото ти прецениш според големината).Нарязваш картофите на кръгчета и ги подваряваш за няколко минути във вряща подсолена вода и после ги оцеждаш,нарязваш кренвиршите по на две и после всяко едно парче го цепваш. В намаслена тава редиш един ред картофи,един ред кренвирши и така докато сваршат.Разтваряш фикса във вода и заливаш.Печем.Всичко е описано подробно на гърба на опаковката на фикса  Hug  .Наистина става много вкусно и лесно  newsm10  newsm10

У нас се прави нещо подобно, но без "фикс"  и без подреждане. Кремвиршите и картофите се режат на колелца и всичко се сварява (поотделно). Смесваш сварените кремвирши и картофи. Слагаш ги в намаслена йенска тенджерка (с капак). Заливаш с палачинкова смес. Отгоре ръсиш стърган кашкавал. Слагаш капака и печеш докато се стегне.

# 29
  • Мнения: 37
Купуваш си един фикс на "Маги"-"Малки тайни за картофи с кренвирши",5 големи картофа и няколко кренвирша(колкото ти прецениш според големината).Нарязваш картофите на кръгчета и ги подваряваш за няколко минути във вряща подсолена вода и после ги оцеждаш,нарязваш кренвиршите по на две и после всяко едно парче го цепваш. В намаслена тава редиш един ред картофи,един ред кренвирши и така докато сваршат.Разтваряш фикса във вода и заливаш.Печем.Всичко е описано подробно на гърба на опаковката на фикса  Hug  .Наистина става много вкусно и лесно  newsm10  newsm10

У нас се прави нещо подобно, но без "фикс"  и без подреждане. Кремвиршите и картофите се режат на колелца и всичко се сварява (поотделно). Смесваш сварените кремвирши и картофи. Слагаш ги в намаслена йенска тенджерка (с капак). Заливаш с палачинкова смес. Отгоре ръсиш стърган кашкавал. Слагаш капака и печеш докато се стегне.
Благадаря за идеата наистина звучи вкусно   chef

Общи условия

Активация на акаунт