МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 11, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 30 359
  • 434
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Не успях да гледам целият епизод, затова.....запис. Blush

# 16
  • Мнения: 248
Не успях да гледам целият епизод, затова.....запис. Blush
И аз така   bouquet

# 17
  • Мнения: 0
Благодаря на slastna   bouquet и добре дошла  Hug 

# 18
  • Мнения: 3 098
Днес не можах да гледам,но се върнах в старата тема и нау4их кои са важните моменти.
Зна4и става мъка оттук нататък с тая питбулка.  Tired
Коя е Сузан?Не мога да се сетя нещо и тя ли в питбула се настани?

# 19
  • Мнения: 0
Днес не можах да гледам,но се върнах в старата тема и нау4их кои са важните моменти.
Зна4и става мъка оттук нататък с тая питбулка.  Tired
Коя е Сузан?Не мога да се сетя нещо и тя ли в питбула се настани?

Сузан е тази от затвора която покровителсваше Ламия докато беше там
Не се е настанила при Питбула а просто им гостуваше за една вечер

# 20
  • Мнения: 738
Благодаря на slastna   bouquet и добре дошла  Hug 
И аз ти благодаря  bouquetСамо че аз отдавна съм в темата, но не смея да пиша, че нямам спиране  :mrgreen

# 21
  • Мнения: 3 098
Сузан е тази от затвора която покровителсваше Ламия докато беше там
Не се е настанила при Питбула а просто им гостуваше за една вечер

Благодаря ти!

# 22
  • Мнения: 0
Благодаря на slastna   bouquet и добре дошла  Hug 
И аз ти благодаря  bouquetСамо че аз отдавна съм в темата, но не смея да пиша, че нямам спиране  :mrgreen
Дано от тук нататък да си с нас както се казва ръка за ръка
и аз не мога вече без тези момичета намерих някаква утеха тук защото се бях побъркала по сериала но тук се поуспокоих

# 23
  • Мнения: 636
Много глупав филм. А главната героиня е отвратителна. Малко по-красива да я бяха избрали, че да е конкуренция ня Джавидан . Че и глуповатичка горката-да се чудеш какво и е харесал Кенан.

# 24
  • Мнения: 1 492
Много глупав филм. А главната героиня е отвратителна. Малко по-красива да я бяха избрали, че да е конкуренция ня Джавидан . Че и глуповатичка горката-да се чудеш какво и е харесал Кенан.
Хм, аз пък мисля обратното. Джавидан, ако нямаше тия дрешки, грим, прически, нямаше да прилича на нищо.

# 25
  • Мнения: 1 798


Останах с впечатление, че в този филм всички мъже искат една жена- Ламия, и то до степен на маниакалност Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 0
Много глупав филм. А главната героиня е отвратителна. Малко по-красива да я бяха избрали, че да е конкуренция ня Джавидан . Че и глуповатичка горката-да се чудеш какво и е харесал Кенан.
1.това не е филм а е сериал
2.щом знаеш имената на актьорите значи го гледаш
3.защо го гледаш щом е глупав??
4.не всички са като мексиканските сериали актрисите да са с масови пластични операций и все едно слезнали от кориците на  Playboy

# 27
  • Мнения: 1 064
По повод спора казал ли е Кенан "обичам те", да ви припомня сцената след идването на Кенан в къщата на дядото... Той си тръгна, а Питбулето изтича при Ламия. Тя й разказа какво е станало и казва "Щеше да ми каже, че ме обича". Не й го е казвал.

# 28
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Що се отнася до ваната и т.н. - това е спонтанна реакция на наранен мъж, който иска да бъде утешен и да се почувства обичан. И няма нищо общо с чувствата му към Ламия. Питай някой мъж - ще ти каже същото  Mr. Green
 

моето мнение е абсолютли същото..хм, мъже

# 29
  • Мнения: 365
Момичета нещо съм изпуснала от филма!Коя е тази Сузан! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт