МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 11, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 30 357
  • 434
  •   1
Отговори
# 420
  • Плевен
  • Мнения: 854
Е, добре де, ама те до края на филма няма ли да спят повече заедно Кенан и Ламия? Малко воайорско звучи ама това ми се иска да гледам, а не само ред сълзи, ред сополи....

# 421
  • Мнения: 343
Момичета незнам дали е истина но ми казаха , че в един турски форум пишело че хората много харесвали филма и сценаристите смятали да направят още един сезон  Peace

# 422
  • Мнения: 0
Добро утро момичета.
Благодаря за кафенцето.
geradost само как с и познала за снимката страхотна си а за Burak Hakki нямам думи стоя безмълвна.
Пожелавам лек ден на всички ще се видим преди старта на днешния епизод

# 423
  • Мнения: 267
Маре ,знам аз,знам  Wink
Анубис ,мерси за кафето тамън си пия  Hug

Момичета незнам дали е истина но ми казаха , че в един турски форум пишело че хората много харесвали филма и сценаристите смятали да направят още един сезон  Peace
това нещо   не ми харесва  Thinking книгата нали има един край,защо трябва да се разтягат локуми незнам

# 424
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Мисля,че ако има продължение сериала,то ще бъде повече за дъщеря им отколкото за Ламия и Кенан,както се видя на онзи клип който пусна някой,където дъщерята свиреше на цигулка.

# 425
  • Мнения: 139
Здравейте,мацки!!!  bouquet

Влизам малко пак натагадък Crazy Но от понеделник съм на линия Whistling

За анкетата - все си мисля,че дори и Джемил да не им пречеше на гълъбчетата,те милите пак нямаше да са заедно ooooh! Мисля си,че понякога колкото и да се обичат двама човека има неща по-силни от любовта newsm78 newsm50

# 426
  • Мнения: 378
Момичета Джемил много ми прилича на ЯНИ ЯНЕВ  Laughing,може и аз да си въобразявам кажете вие?

# 427
  • Мнения: 13 512
Е, добре де, ама те до края на филма няма ли да спят повече заедно Кенан и Ламия? Малко воайорско звучи ама това ми се иска да гледам, а не само ред сълзи, ред сополи....
бб
Не, няма! Ще се целунат веднъж или два пъти.

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 11:54 от monda

# 428
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Аз все си мисля,че ще са заедно за малко!

# 429
  • Мнения: 13 512
Аз все си мисля,че ще са заедно за малко!
bbБяха заедно, но спяха в различни стаи.

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 11:55 от monda

# 430
  • Мнения: 267
monda,вече няколко поста мисля,че трябва да са в бяло,стига  Peace

# 431
  • Мнения: 73
ББ Някой не каза ли,че Ламия пак ще забременее.Е от кого ако не е с Кенан

# 432
  • Мнения: 13 512
ББ Някой не каза ли,че Ламия пак ще забременее.Е от кого ако не е с Кенан
Не забременява със сигурност. Изгледах го целия.

# 433
# 434
  • Мнения: 1 064
Тук повечето сте почитателки на Кенан, обаче да ви попитам: Защо искате да е с Ламия? Той не я заслужава, защото смята, че тази любов е недостойна. Какво му пречи да е с нея? Богат е, самостоятелен е, личност - за какво му е Джавидан??? Защо смята, че принцесата му подхожда, а Ламия - не? Не отричам, че е влюбен в Ламия, обаче някак сам в себе си, няма очи за нея... Любовта не е ли себеотрицание? Да мислиш за другия повече отколкото за себе си?!!! Ако не беше така, досега 100 пъти да беше се досетил за бебето... Защо чакаме да му го кажат в прав текст?!!!
Права е Ламия да не иска такава любов по милост!

Общи условия

Активация на акаунт