Тайната на дългата и здрава коса - 70

  • 33 165
  • 300
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
предполагам, че става въпрос за този:



ако е този за цена не си спомням и не мога да кажа. аз съм го ползвала дори имам още от него, но както и да го слагам на суха или влажна коса винаги косата ми става на клечки и тварда, а на другия ден да не говориме Sick слагам го само по някакъв случай, за да се получи леко мокър ефект, с идеята както каза  kloie  да си измия косата на другия ден сутринта..

# 46
  • Мнения: 122
какво бихте казали за тази маска с шоколад
http://fema-bg.com/index.php?m=2020&lang=1 някой пробвал ли е Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 452
какво бихте казали за тази маска с шоколад
http://fema-bg.com/index.php?m=2020&lang=1 някой пробвал ли е Rolling Eyes
Аз не съм я ползвала,но много сладко звучи иначе Wink

# 48
  • Мнения: 16
маслото от пшеничен зародиш за какво се ползва?

Ох, момичета, искам да ви се оплача ooooh! Cry
Къде предприех и аз едно подстригване дето хич не ми трябваше да ми идва на главата! Косата тъкмо и хванах цаката от какво се нуждае, какво да я правя, подхраних я, изникнаха ми нови косми...а аз простата преди 2 месеца се подстригах и не стига, че на нищо не приличам, ами се "развали". Не знам от едно подстригване как може да се развали , но си е истина! Нищо не и действа! Вчера към 3 часа следобед я измих и днес сутринта на НИЩО не приличаше ooooh! Sick Една приятелка ме вика да изляза, а аз с тази коса как да изляза, чак ме е срам! Сега ме хвана и някакъв косопад, чак се стреснах! 15 косъма само с едно разресване! Косата преди да я подстрижа беше толкова плътна, на слепоочието където ми е по-рехава косата косъмчетата почнаха да се умножават и цялата коса като цяло ми стоеше красива (като за моята коса), а сега ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Идва ми да си тегля ножа Sick #Cussing out

# 49
  • Мнения: 2
Маслото от пшеничен зародиш е изключително подхранващо.От всички масла най-голямо съдържание на витамин А.МНото е хубаво и за кожата. Peace

# 50
  • Мнения: 2
Фльор,какво и е на твоятя коса,че толкова не я харесваш,освен,че капе

# 51
  • Мнения: 16
ами като цяло се "развали" от тая подстрижка. не знам. Обезформена е, навсичкото отгоре почна сега да капе, да се зализва... все едно никога не съм и правила маски и т.н. ooooh!

# 52
  • Мнения: 277
маслото от пшеничен зародиш за какво се ползва?

Ох, момичета, искам да ви се оплача ooooh! Cry
Къде предприех и аз едно подстригване дето хич не ми трябваше да ми идва на главата! Косата тъкмо и хванах цаката от какво се нуждае, какво да я правя, подхраних я, изникнаха ми нови косми...а аз простата преди 2 месеца се подстригах и не стига, че на нищо не приличам, ами се "развали". Не знам от едно подстригване как може да се развали , но си е истина! Нищо не и действа! Вчера към 3 часа следобед я измих и днес сутринта на НИЩО не приличаше ooooh! Sick Една приятелка ме вика да изляза, а аз с тази коса как да изляза, чак ме е срам! Сега ме хвана и някакъв косопад, чак се стреснах! 15 косъма само с едно разресване! Косата преди да я подстрижа беше толкова плътна, на слепоочието където ми е по-рехава косата косъмчетата почнаха да се умножават и цялата коса като цяло ми стоеше красива (като за моята коса), а сега ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Идва ми да си тегля ножа Sick #Cussing out
Съжалявам,Фльор  Hug Явно фризьорката не те е подстригала подходящо и ти се е развалила формата.Щом казваш,че вече не ти е толкова плътна,си мисля,че те е правила на етажи и/или филирала?Вече поне ще знаеш към каква прическа да се придържаш.Подстригване поне ти е освежило краищата.А щом си намерила подходящите продукти-това е страхотно.Не се притеснявай толкова,не е нещо непоправимо   bouquet

# 53
  • Мнения: 16
Да, но тези продукти, които и действаха преди не искат сега! Sad
Прическата точно обратното - аз бях на пластове, но ме подстригаха почти на черта. Въпреки, че косата ми е тънка, по-добре изглеждаше като е на пластове явно Rolling Eyes
Ох, да се надяваме, че ще я оправя, че ми е голям комплекс тая коса Blush

# 54
  • Мнения: 1
Фльор аз се сещам, че нали има маски за пролетта, за лятото и т.н. и щом има такива които се разделят по сезони, то би трябвало съставките, които включва маската да са най-ефективни за този сезон, за който са предназначени Rolling Eyes та може би маската която си си правила до сега да е имала по-голям ефект през пролетта, а сега може би ще трявба пак да си поиграеш пак но проба-грешка и да пробваш да прибавиш/махнеш някои съставки Peace надявам се да ми схванеш логиката и да съм ти била полезна Hug  bouquet

# 55
  • Мнения: 2
След къпане постой с някакви ролки,ще стои после добре според мен(от онези терморолките,ама без да ги загряваш просто така)

Не знам дали си видяла ама в тема 69 съм написала няколко маски за косопад,които намерих можеш да пробваш някоя

# 56
  • Мнения: 9
Писана - естествена си е:)) ии сега я чакам лятото да стане още по-хубава, тъй като в дните когато я нося на опашка някои кичури изсветляват, други не от слънцето иии става сякаш е на кичури боядисана после като я пусна!!!:))) иначе веднъж съм я Оцветявала (не боядисвала!) нооо вместо махагон ефекта беше... портокалов и тогава си казах че никога повече няма да си пипна цвета на косата!:))

# 57
  • Мнения: 6
аз вместо записче да попитам-мисля а си купя другия месец новата серия на елсев,а въпроса ми е,балсама със или без отмиване е?   bouquet

# 58
  • Мнения: 5 173
Купих си шампоан за след слънце на Рене Фюртере, надявам се да остана доволна, преди останах от флуида, от същата серия Simple Smile .

# 59
  • Мнения: 776
Kryptonit, мога да ти кажа, че цветът на косата ти е супер направо , радвай се  Heart Eyes   bouquet

миличката, за Елсев мога да ти кажа, че от шампоана и маската с пчелно млечице съм много доволна, но балсама без отмиване, който е за през деня не съм доволна въобще. Направо ме е яд , че си дадох парите. Абсолютно никакъв ефект  Tired Засега спрях да го ползвам и се върнах на Глис кюра без отмиване, поне докато не намеря нещо по-добъро.

Общи условия

Активация на акаунт