Тайната на дългата и здрава коса - 70

  • 33 166
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22
e дами като си слагате пяна на другия ден как ви е косата newsm78 на мен дори и от пяната с най-малка фиксация на рдугия ден косата ми е ужасна, нито къдрава нито чуплива, без обем някак сплесната сякаш... Sick
Моята и толкова не изкарва само след няколко часа и е ужасна, затова пяна не ползвам Simple Smile


    И при мен ефектът е същия. Tired Отдавам го на тънкия косъм, ама какво да се прави...

    Kryptonite, имате божествена коса!  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1
то моята коса не е много тънка, ама пак става така newsm78

а момичетата с къдравите/чупливите коси могат ли да кажат дали ползват нещо като заместител на пяната Thinking защото моята къдрава коса е много рошава и само с пяна се оформят кичурчетата, обаче на др ден е ooooh!

# 32
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 413
Здравейте  Hug

Най много съм доволна за оформяне от един течен фиксатор UNA и друг подобен на JALID. Също така от гел-пяната на SERI. Фиксаторите обаче са доста силни и затова ги разреждам 1 към 1 с вода.

Пяна за коса, която харесвам е ВЕЛА за къдрици. Тя е с по-ниска фиксация и не сплъстява. На следващия ден, ако нещо хвърчи оформям с ВОДА, а не слагам допълнително пяна.

# 33
  • Мнения: 9
ми моята коса попринцип изглежда доста права, но в действителност е чуплива - от тежеста си пада и се изправя, но когато е по-къса или е влажна е бая чуплива. И за да си и придам естествения чуплив вид ползвам фиксатора на УНА (sculpting glaze hold 6) докато е влажна и като изсъхне става страхотна и си стои на мястото, и на следващия ден пак е ок

Honey R - мерси много Grinning

# 34
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 413
Фиксаторите на мен ми придават по-естествен вид и повече обем на почти суха коса. На мокра косата си остава с мокър ефект, а на мен не ми допада ...

# 35
  • Мнения: 9
и аз го забелязах това:) и затова казах "влажна"! когато е мокра кичурчетата се сплъстяват и става... гадно и сплескано и без капка обем:) пък и после докато ги разделиш спластените кичурчета и тн... шанса да се срешеш е нулев! докато при влажна, почи суха коса си става обемно и естествено всичко:) аз попринцип не използвам много такива неща, но фризьорката ми като ми правеше пробната за бала ме направи с този фиксатор и останах страшно доволна и си го ползвам вече редовно!

# 36
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 413
и аз го забелязах това:) и затова казах "влажна"! когато е мокра кичурчетата се сплъстяват и става... гадно и сплескано и без капка обем:) пък и после докато ги разделиш спластените кичурчета и тн... шанса да се срешеш е нулев! докато при влажна, почи суха коса си става обемно и естествено всичко:) аз попринцип не използвам много такива неща, но фризьорката ми като ми правеше пробната за бала ме направи с този фиксатор и останах страшно доволна и си го ползвам вече редовно!

Абсолютно същото правя  Peace

# 37
  • Мнения: X
Kryptonite, косата ти е прекрасна!   bouquet

# 38
  • Мнения: 3 050
казах за привикване защото понякога така става,
а за ефекта,
мн. ясно,че част от продуктите на пазара нямат никакъв ефект... просто трябва да се търси добър продукт  Peace много хора и след години не откриват
трудно е лечението на пърхот.

# 39
  • Мнения: 776
magnolia99, благодаря ти за отговора   bouquet

Kryptonite, страхотна коса  Heart Eyes Heart Eyes имам само един въпрос - боядисваш ли я или ти е напълно естествена ?

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
И моята коса  на следващият ден е отврат ако се на клепам с пяна .Всъщност това важи за всички стилизиращи продукти. Затова слагам само кристали по краищата.Е понякога слагам и нещо стилизиращо,но с идеята да я измия после или веднага сутринта на следващият ден. Sick

И аз се присъединявам към въздишките по косата на Kryptonite разкошна е. Hug

Последна редакция: сб, 04 юли 2009, 08:19 от kloie

# 41
  • в.преслав
  • Мнения: 242
 Още един положителен глас за течният фиксатор на UNA,дори и на права коса с дифузер става много добре.Гел пяната на Сери я ползва моя приятелка и на нея и се получава чудесно,но на себе си като пробвах косата ми стана твърда,а на следващият ден беше ужасна,мръсна и сплъстена.
      Сега се намазах със стимуланта,а в краищата със зехтин.Смятам като я измия да си сложа от течният фиксатор и да се навия на парцалчета(ако успея де)да видим какво ще стане.
     Иначе да се оплача,че и аз заради лошо финансово състояние от два месеца не съм се боядисвала и постригвала.Чакам с нетърпение да дойде "Свети Парастас" и отивам веднага на фризьор(дано вече да са заредили от моя цвят боя).
    П.П.Видях в аптеката,че има на Фитовал шампоан за суха и изтощена коса,някой дали го е опитал вече?

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 711
 Peace аз съм го използвала и повторих и потретих.... мн съм доволна

# 43
  • Мнения: 122
ще дадете ли снимка на течния фиксатор цена  newsm78

# 44
  • Мнения: 311
Леле момичета поздравления темата е станала още по красива и поучителна  Peace  bouquet
Аз си почивам от маската ( newsm32 ), но бадемовото масло и от пшеничен зародиш са незаменими дори и в това ми положение! Има мн красиви коси, постигнати зашеметяващи резултати. Аз искам да постна снимка, но днес няма кой да ме снима  Cry, може би утре!
Желая ви прекрасен ден!

Общи условия

Активация на акаунт