МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 9: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 18 361
  • 454
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 267
И с това няма да има  ooooh! айде стига вече.Беше писал в една друга тема същото и не можеш да отречеш,че аз бях човека ,който ти писа на лични да не правиш така.Така беше нали?
Сега да кажа,че мен за Перла не ме интересува,там не съм вложила труд и време ,което съм откраднала от децата си ,за да можем всички да се наслаждаваме на филма.
Между впрочем мерси за добавката  Peace

Нима забрави какво написа Мишел в началото на 2 тема?
БГпапа изпълнявай задълженията си на домакин!
Ами като липсваш много ясно,че ще се появи друг  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 0
извиних се вече. Ще се извиня отново. Не знаех за тези традиции тук, ок, сори.
Ако знаех, че ще има такава реакция, никога нямаше да го направя.
Ще се преглътне ли това сега за 2 дни, докато дойде 30-та страница? Първата вече е превърната в спам. Не да обсъждаме сериала , а защо БГпапа е дръзнал да пусне 1ва и 9та тема. НЕ МОГА ДА ГО ВЪРНА, не мога да я изтрия, за да я пуснеш ти.
Написах най-отдолу: ИНФО ГЕРАДОСТ.
Извиних се вече.
Ако искате... дайте да слагаме емотикони и просто спам, за да може за 1 час да запълним 30те теми и да направи Герадост новата тема.
Съжалявам, не знаех... ОК.  Cry

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 12:28 от BGpapa

# 17
  • Мнения: 267
извиних се вече. Ще се извиня отново. Не знаех за тези традиции тук, ок, сори.
Ако знаех, че ще има такава реакция, никога нямаше да го направя.
Ще се преглътне ли това сега за 2 дни, докато дойде 30-та страница? Първата вече е превърната в спам. Не да обсъждаме сериала , а защо БГпапа е дръзнал да пусне 1ва и 9та тема. НЕ МОГА ДА ГО ВЪРНА, не мога да я изтрия, за да я пуснеш ти.
Написах: ИНФО ГЕРАДОСТ.
Извиних се вече.
Ако искате... дайте да слагаме емотикони и просто спам, за да може за 1 час да запълним 30те теми и да направи Герадост новата тема.
Съжалявам, не знаех... ОК.
Очевидно... в женски форум не приемате инициативи от други хора, още по-малко мъже...
ПРосто не очаквах подобна реакция...
Моля те не фенимизирай спора и не го превръщай в междуполов  Naughty на грешен път си,а и тук пишат и много мъже  Crossing Arms
тук става въпрос за това,че ти не си даде труда да попиташ,да кажеш,че дажеи да благодариш на някой,че е събрал тези неща.

мерси за извиненията...
макар и късно е по-добре отколкото никога нали  Rolling Eyes



# 18
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Копирам си мнението от края на предната тема. Blush

Не можем да го виним за това Naughty Още на острова онази патка каза,че си има любовник,после се ожени за друг,ходи в хотела на Джами.Кенан трябва да е пълен идиот,за да помисли,че детето е от него ooooh!

Хм, как пък Пашата и Джемил са сигурни, че детето е на Кенан, а той горкия да не може да предположи?

# 19
  • Мнения: 0
Герадост, ок... ще оправим грешката някак. Просто не знае, че има толкова строги традиции тук. От 1 месец съм, не от години.
Върнах твоето заглавие "чуй я ,виж я ,наслади й се" (сложих "й", защото така е граматически правилно, но ако много държиш на авторски права, ще върна "и"). Не знам сега това ли само ще се обсъжда? Темата е не сериала, а защо съм дръзнал да направя първа и девета тема на сериала.... А за пействането на линковете , отгоре и отдолу пише: ИНФО ГЕРАДОСТ, с червени букви. Да се знае. Не искам хората да си мислят, че инфото е мое и че съм някакъв крадец. Допълних 2 линка и това е.
Ако направя и девета тема на ПЕРЛА (на която също направих първа тема) пак ли ще е такова посрещането?
Няма да я правя, просто... риторичен въпрос.

# 20
  • Мнения: 267
Аз казах ,кавото имаше да казвам. Stop Не мисля да продължавам
Перлата ти изобщо не ме вълнува  Naughty там не съм вложила частица от себе си-разбираш ли ?
А за това ,кое е правилно и кое не -приемам забележката  Peace
като гледам обаче ти все търсиш къде е грешката-като се каза в една друга тема
ти виждаш в  Ахил само петата,а другото не  Peace

# 21
  • Мнения: 0
може би е така, права си.
Странна ми се видя реакцията... то е все едно да заяждам Трайкова защо пуска поредната тема ПЕРЛА с копирано мое инфо от първата тема. Напротив, радвам се, нека го прави. Трябва да си помагаме и да се отменяме. Утре тя ще отиде на почивка на море, може някой да я замести. С нея отделно си уточнявахме, че по-добре е инфото от сайта на бТВ за сериала, а не това, което е писано, защото ... имаше объркване с имената в началото.. Гюмюш няма. Както и да е.
Ще се постарая... да не пиша занапред в темите за този сериал (нищо, че аз изобщо повдигнах темата Мелодия на сърцето в този форум). Готини сте и... сега ми е тъпо, че вместо да ви зарадвам, предизвиках някакъв гаден спор, заради мечешката ми услуга. Не бях разбран правилно, но... все едно, минало. Благодарности на всички, които слагат инфо. И на Герадост, и на Шеф и на всеки , който допринася... това ме е радвало, а че не го казвам постоянно, не значи, че съм неблагодарен. Както и да е....

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 12:47 от BGpapa

# 22
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
geradost ,не се нервирай.  bouquet
Ей сега ще изкълвем тая тема и следващата ще я чакаме ти да я пуснеш. Hug

# 23
  • Мнения: 267
BGpapa,стига с това няма да пиша-детинско е ,а и не съм искала да те изгоня от темата,но вместо да казваш,че не те разбирам опитай се ти поне малко да ме разбереш...
И както вече казах,като идея нямам нищо против,но го направи наистина по мечешката...
а за това ,че ти повдигна тази тема -така е  Peace.но после къде беше?И къде щяха да пишат всички тези хора ,ако не бяхме първо Мишел,а после и аз?
И така да приемем ,че спора е на края си,все пак се извини,което ти прави чест  Peace и аз казах ,че не съм оперирана от прошка  Peace
Нека продължим да пишем в тая тема  Peace

# 24
  • Мнения: 267
geradost ,не се нервирай.  bouquet
Ей сега ще изкълвем тая тема и следващата ще я чакаме ти да я пуснеш. Hug
zisska,не е там въпроса ,не е важно кой пуска темите не разбирате ли?
А и вече казах ,че наистина понякога имам нужда от помощ

# 25
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
geradost ,не се нервирай.  bouquet
Ей сега ще изкълвем тая тема и следващата ще я чакаме ти да я пуснеш. Hug
zisska,не е там въпроса ,не е важно кой пуска темите не разбирате ли?
А и вече казах ,че наистина понякога имам нужда от помощ
Разбирам,че имаш нужда от помощ,но и BGpapa все пак трябваше да попита дали да я пусне.
Все пак ти се грижиш за темата от доста време така ,че най-малкото трябваше да го обсъди с теб.

# 26
  • Мнения: 0
,не е там въпроса ,не е важно кой пуска темите не разбирате ли?
А и вече казах ,че наистина понякога имам нужда от помощ
не, Зиска е права донякъде, но... утре, дето се казва, ти може да отидеш на море за седмица, примерно... какво пречи Зиска или Трайкова или която и да е да пуска следващите теми... Все едно. Гледайте сериала днес и да разправяте после. Аз довечера ще го гледам на запис,  защото... съм на раб. Лек ден

# 27
  • Мнения: 1 558
Копирам си мнението от края на предната тема. Blush

Не можем да го виним за това Naughty Още на острова онази патка каза,че си има любовник,после се ожени за друг,ходи в хотела на Джами.Кенан трябва да е пълен идиот,за да помисли,че детето е от него ooooh!

Хм, как пък Пашата и Джемил са сигурни, че детето е на Кенан, а той горкия да не може да предположи?

Ами елементарно е:- Пашата и Джемил ЗНАЯТ защо онази патка се е омъжила за Кемал,Кенан-не
                                 - Джемил ЗНАЕ защо Ламия беше в хотела му,Кенан-не
                                 - Всички знаят,че Ламия е бременна,само този,който наистина трябва да знае-не го знае.
Ако Ламия беше казала на Кенан,че е бременна навреме,сега той нямаше да се чуди на кого е!!!!!!

                                

# 28
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Бг папа,ако започнем всички да пускаме продължение на темите без да питаме домакините,до къде ще стигнем,според теб? Naughty

geradost ,ако ти си тук,и аз съм тук - все пак и днес Джемил ще има нужда от помощ  Peace  bouquet

# 29
  • Мнения: 267
,не е там въпроса ,не е важно кой пуска темите не разбирате ли?
А и вече казах ,че наистина понякога имам нужда от помощ
не, Зиска е права донякъде, но... утре, дето се казва, ти може да отидеш на море за седмица, примерно... какво пречи Зиска или Трайкова или която и да е да пуска следващите теми... Все едно. Гледайте сериала днес и да разправяте после. Аз довечера ще го гледам на запис,  защото... съм на раб. Лек ден
Там е въпроса -да има контакт,приемственост или както искаш го кажи...разликата е голяма
а и на морето има нет нали  Wink
Теми може да пуска всеки,вече го казах,но да си ги направи той  Peace
хайде стига ,че вече задълбахме много
ти се извини и аз приех  Peace

Общи условия

Активация на акаунт