МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 9: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 18 363
  • 454
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 31 238
Сериала започва да става все по-интересен.

# 46
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Говорете си,кенанки,говорете си... Twisted Evil
Сега виждате,че Ламия започва да хлътва по Джемил и скоро ще забрави Кенанчо мамин,и започнахте и нея да плюете  Joy
Ами не я плуем защото хлътва по Джами а защото си е патка по принцип.Като неще Кенан много й здраве. WhistlingСега да стои при дедко и да рони крокодилски сълзи.

# 47
  • Мнения: 222
опааа!още една джемилка се присъедини към групата.стига сте го яли джемито.кенан все е света вода ненапита.все оправдания ще му намерите.и сега пак ще реши че детето не е негово.а той няма смелост да бъде с нея.какво и предложи той ?нищо!каза и любовта да не преминава от устните към сърцето.нафирца и бебето и се ожени за стоманката.а после тя трябвало да го чака.и аз да бях на мястото на ламия и аз нямаше да му кажа.а джавидат като е толкова проста да си го гледа как гасне по ламийка.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Гласувах за Лейла!Много я харесвам.
Ламия е чаровна,но е доста заблудена и с тази си тактичност и скромност само каши забърква.

# 49
  • Мнения: 3
Като човек, изчел всичките теми досега, включително и целия безсмислен флууд, за първи път ще се включа, само за да споделя, че съм ужасно разочарована от махленското ниво, което демонстрирахте заради новата тема мами!  Shocked Без да искам да ви обиждам, но докато ви четях имах чувството, че селски кокошки са се разкудкодякали. По принцип само чета, и понякога гласувам в анкетите, защото не ги правят с опция само да видиш резултатите, без да гласуваш. Но този път не се сдържах. Всичко можеше да се оправи по ЛС и да не се прави на голям проблем.
Това си ми е личното мнение, жалко само, че не някоя дискусия покрай филма ме накара да пиша, а този неприятен конфликт. Хайде сега ако искате наскачайте и върху мен, че си изказах мнението  Confused

# 50
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
опааа!още една джемилка се присъедини към групата.стига сте го яли джемито.кенан все е света вода ненапита.все оправдания ще му намерите.и сега пак ще реши че детето не е негово.а той няма смелост да бъде с нея.какво и предложи той ?нищо!каза и любовта да не преминава от устните към сърцето.нафирца и бебето и се ожени за стоманката.а после тя трябвало да го чака.и аз да бях на мястото на ламия и аз нямаше да му кажа.а джавидат като е толкова проста да си го гледа как гасне по ламийка.
Какво значи,че й е нафирцал бебето?Не забравяй,че всичко между тях се случи по взаимно съгласие.Както Кенан пожела нея така и тя него.

# 51
  • Мнения: 267
Коралче,интересно как така хем си разочарована ,хем и ти правиш същото?
Защото спора вече е решен ,а ти продължаваш ...Благодаря все пак ,че се принизи до нашето "махленско "ниво и ни удостои с коментара си.
п.с.-тази тема повече няма да я бистря

# 52
  • Мнения: 222
опааа!още една джемилка се присъедини към групата.стига сте го яли джемито.кенан все е света вода ненапита.все оправдания ще му намерите.и сега пак ще реши че детето не е негово.а той няма смелост да бъде с нея.какво и предложи той ?нищо!каза и любовта да не преминава от устните към сърцето.нафирца и бебето и се ожени за стоманката.а после тя трябвало да го чака.и аз да бях на мястото на ламия и аз нямаше да му кажа.а джавидат като е толкова проста да си го гледа как гасне по ламийка.
Какво значи,че й е нафирцал бебето?Не забравяй,че всичко между тях се случи по взаимно съгласие.Както Кенан пожела нея така и тя него.
не казвам че не е станало по взаимно съгласие.но!до колкото аз си спомням а може да се бъркам.когато тя каза че категорично няма да е с него ,след като си тръгна думите му бяха:камък ми падна от сърцето.сега нека си сърба попарата.нима не беше така.той искаше всичко да е скрито покрито.а джемил има смелостта да излезе с нея в обществото,без да го е срам от нея.кенан кога щеше да го направи това.

# 53
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Коралче ,предвид това,че смяташ дискусиите ни за "безмислен флууд",ясно,защо не пишеш  Peace може би,ако пишеше,мнението ти щеше да е друго - само предполагам  Peace защото разликата между четящи и пишещи - сещаш се  Wink
а съвсем по друг начин щеше да разсъждаваш,ако беше домакин на някоя тема,това са форумни порядки,с които,разбира се,един четящ не е запознат отблизо  Laughing така,че,мнението ти е на само един страничен наблюдател,не успял да вникне в същината на въпроса  Peace

P.S. Ако си се регистрирала само,за да напишеш това,което дори не е по темата - много жалко за теб  Tired

# 54
  • Мнения: 267
tinoninotananino м,ного добре си спомняш  Peace

# 55
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Коралче ,предвид това,че смяташ дискусиите ни за "безмислен флууд",ясно,защо не пишеш  Peace може би,ако пишеше,мнението ти щеше да е друго - само предполагам  Peace защото разликата между четящи и пишещи - сещаш се  Wink
а съвсем по друг начин щеше да разсъждаваш,ако беше домакин на някоя тема,това са форумни порядки,с които,разбира се,един четящ не е запознат отблизо  Laughing така,че,мнението ти е на само един страничен наблюдател,не успял да вникне в същината на въпроса  Peace
На пълно подкрепям. Peace
КОРАЛЧЕ,не чети бе мила темата с кокошките,във форумО Mr. Green теми колото искаш.

# 56
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
"не казвам че не е станало по взаимно съгласие.но!до колкото аз си спомням а може да се бъркам.когато тя каза че категорично няма да е с него ,след като си тръгна думите му бяха:камък ми падна от сърцето.сега нека си сърба попарата.нима не беше така.той искаше всичко да е скрито покрито.а джемил има смелостта да излезе с нея в обществото,без да го е срам от нея.кенан кога щеше да го направи това."

точно така  Peace и Ламия сама каза на Кенан,че нейният любим не се срамува от нея  Crossing Arms
точно това си спомни Кенан вчера,затова свърза веднага думите й с Джемил  Peace

# 57
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
опааа!още една джемилка се присъедини към групата.стига сте го яли джемито.кенан все е света вода ненапита.все оправдания ще му намерите.и сега пак ще реши че детето не е негово.а той няма смелост да бъде с нея.какво и предложи той ?нищо!каза и любовта да не преминава от устните към сърцето.нафирца и бебето и се ожени за стоманката.а после тя трябвало да го чака.и аз да бях на мястото на ламия и аз нямаше да му кажа.а джавидат като е толкова проста да си го гледа как гасне по ламийка.
Какво значи,че й е нафирцал бебето?Не забравяй,че всичко между тях се случи по взаимно съгласие.Както Кенан пожела нея така и тя него.
не казвам че не е станало по взаимно съгласие.но!до колкото аз си спомням а може да се бъркам.когато тя каза че категорично няма да е с него ,след като си тръгна думите му бяха:камък ми падна от сърцето.сега нека си сърба попарата.нима не беше така.той искаше всичко да е скрито покрито.а джемил има смелостта да излезе с нея в обществото,без да го е срам от нея.кенан кога щеше да го направи това.
Даа, обаче да не забравяме,че Кенан още не беше сигурен в чувствата си към нея.Второ камък му падна да,защото всички го притискаха за свадбата с Джавидан и най-вече пашата.Джамил излезе с нея за да подразни Кенан а не защото не го е срам да се покаже.

# 58
  • Мнения: 222
"не казвам че не е станало по взаимно съгласие.но!до колкото аз си спомням а може да се бъркам.когато тя каза че категорично няма да е с него ,след като си тръгна думите му бяха:камък ми падна от сърцето.сега нека си сърба попарата.нима не беше така.той искаше всичко да е скрито покрито.а джемил има смелостта да излезе с нея в обществото,без да го е срам от нея.кенан кога щеше да го направи това."

точно така  Peace и Ламия сама каза на Кенан,че нейният любим не се срамува от нея  Crossing Arms
точно това си спомни Кенан вчера,затова свърза веднага думите й с Джемил  Peace
ама да си мисли каквото иска.той се във филми се вкарва.ако характера му беше толкова красив колкото външността му цена нямаше да има.но уви не е така . на ламия не и трябва такъв мъж безхарактерен и неориентиран в това какво иска и кога го иска.виж джеми е друго нещо.иска и получава.те затова ги е яд на него.това е мъж с характер

# 59
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Да във филми,благодарение на когооо-Джамил.

Общи условия

Активация на акаунт