Отговори
# 240
  • Мнения: 92
Ехо и от нас ...  Hug

Докато леля ми събираше разхвърляните чорапи на братовчед ми и се шегуваше, че било "сантимент", та така и аз всеки ден събирайки разпиляните играчки по пода си мисля как и за мен един ден това ще бъде "сантимент" и ще ми е мъчно, че няма в коя играчка да се спъна  Heart Eyes

За черпенето навън общо взето нямаме проблем, може би защото ние все си носим нещо, а и излизаме все с едни и същи мами та те си ни знаят ...  Peace

Ние днес докато се разхождахме по центъра и видяхме един индианец насред центъра на Бургас  Mr. Green - ама дали беше навахо или апачи така и не разбрах ...  Crazy е поне се потопихме в ритмите на индианската музика и култура...  Wink ей ни на  Mr. Green /само да ме е ядосал мъжо и съм му смъкнала скалпа ...  Mr. Green/


/за кога отлагаме бургаската среща-има ли нова дата  newsm78/


Хайде хубава и хладна вечер ...  Hug

# 241
  • Мнения: 657
Ами аз не мисля, че съм направила нещо много лошо като съм й дала пържена риба. Беше голяма риба, от която й дадох от вътрешната част, т.е. от бялото месо. Не съм й давала от мазната кора. Naughty А и както каза Кори, не й давам всеки ден, досега веднъж е опитала. И аз гледам да не й давам вредни храни, обаче рано или късно един ден сами ще започнат да си дават стотинките за джънк фудс и газирани напитки, тогава да му мислим. Tired

# 242
  • Русе
  • Мнения: 626
За разхвърлянето на играчки - на мнение съм, че винаги има ред в хаоса  Peace

За храната - В чантата винаги нося оризови или пшенични бисквити (блокчета) - без сол и подправки (намират се без проблем в големите и не чак толкова големи магазини  Wink или от бишкотките на Плазмон  Peace Не позволявам да го черпят  Naughty Веднъж 5 минути обяснявах на една майка, че моето дете няма да опита от техните бисквити и тя пак "Ама да си вземе, той ги видя"  Shocked какво е видял аз си знам - беше се загледал в щерка й  hahaha Когато хапваме на вън и му наближава времето за хранене (а не му нося бурканче с нещо вкусно) поръчвам зеленчуци на скара - обожава ги и поради тази причина и аз си купих скара или задушени зеленчуци. Винаги има приемливи варианти в менютата и може да помолиш да не слагат сол, подправки  Peace Само веднъж баща му предложи да му дадем да си опита от нашите пържени картофки - не знам как съм изглеждала тогава, може би така  Twisted Evil но не се осмели повече да прави подобно предложение  Laughing

Ходих на преглед при доки - очаквам си второто съкровище на 01.03.2010  Heart Eyes в шеста седмица съм и тъкмо се формирало сърчицето  Heart Eyes и тя на майтап пусна да го чуем - беше невероятно  Heart Eyes толкова силно и ясно се чуваше, та леко я изненада - изказа предположение, че може да е пак момче  Flutter
Роси*, мила, 1 брой е  Hug

Изпращам хиляди прегръдки и целувки на вашите съкровища  Hug  love001

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 83
Хайде и аз да намеря време да се включа...
Може би от 1 година не съм била сама в къщи - Иво е при майка ми, мъжа ми в Япония - и ми е малко странно.Жалко,че не ми провървя на време и не можах да отида на плаж ,ама здраве да е...  #Cussing out

Аз също не съм дала риба на Иво . Четох ,че рибните продукти водят до тежки интоксикации и все отлагам...А морските дарове се препоръчват след 2-3 год. възраст, а къщи доста похапваме от тях и понякога , ако Иво си поиска просто не му давам или му отвличм вниманието с друго. Embarassed

Фокси , ето от къде си ми позната...от тук.един следобяд Иво си беше харесал количката на Весито и я буташе с такъв възторг,че на другия ден му купих същата розова- просто друг цвят не намерихме- да си припомниш кои сме  #Crazy
И аз ще се включа към бургаската среща само уточнете ден, час и място  Peace

Рали пожелавам ти леко и безпроблемно бременеене   bouquet

# 244
  • Мнения: 510

Докато леля ми събираше разхвърляните чорапи на братовчед ми и се шегуваше, че било "сантимент", та така и аз всеки ден събирайки разпиляните играчки по пода си мисля как и за мен един ден това ще бъде "сантимент" и ще ми е мъчно, че няма в коя играчка да се спъна  Heart Eyes


Това си е точно така! Аз затова всеки ден се уча да бъда добра майка Wink Блуаз също бях педант преди, колегите от университета все ме бъзикаха с "принципичка" Blush  Днес вече настъпвам играчките спокойно и се надявам един ден да се научи на ред,че иначе бъдещата му жена има да ме благосалавя Laughing И да се цапа си го оставям,а на площадката как си личат децата с промит мозък като писнат:Мамоо,виж го това се цапаааа!,а майката:"Ами в пясъка ли да играе?Там е по-мръсно" Shocked Joy

Ех,Ралииии!Дано поне е момиченце!Така се надявах Blush без да питам искаш ли-не искаш ли Да е живо и здраво! И хубаво като батко си Heart Eyes

Така,за храната да кажа пак,че аз отворих темата Blush Аз също винаги нося солетки или бебешки бисквитки за всеки случай,макар че мноого рядко прибягвам до тях.Аз също смятам,че 4-те стабилни хранения са му достатъчни,Но! Когато реши да яде солети аз извадих същите,поне от нашите да яде,ама не-ходеше на съседната пейка. ooooh! А да не говорим като ми кажат:Как няма да му дадете да опита, той е момченце! Баба му  като бяхме на гости го огояваше,защото ядял така хубаво(това да се чете:Как да спра да давам като си отваря устата?!!!  smile3555) Да не говорим,че племенницата като иска нещо се тръшка по земята,но сестра ми като каже не си е не!Та една жена взела,че я съжалила как реве,а сестра ми не и купува бонбони,та взела,че и купила CrazyПри все,че сестра ми обяснила,че нарочно не и купува! Чак се чудя тоя български народ защо е все така услужлив баш като няма нужда?!?
Та така..че се отплеснах.Спасение няма,ако не днес ще е вдругиден.Поне все още шоколад и вафли не е проял...
Иначе днес закусва печена филийка с кашкавал и му хареса.Ако имате и други идейка споделяйте ги,моля Grinning Че не е голям фен на макароните и кус-куса....

Лека вечер smile3524

# 245
  • Мнения: 5 713
Те тук, както ви казах, не се втурват да дават храна на чужди деца. Затова пък са големи акълии, когато бебето плаче в количката. И не само тогава. Все ще намерят за нещо да дадат съвет. Което също е дразнещо. А пък лицемерието им е подобаващо.

# 246
  • Мнения: 510
Mimchence,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Желая ти живот изпълнен с любов и щастие!

# 247
  • Miami
  • Мнения: 413
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИМЧЕ! БЪДИ ЗДРАВА, ЩАСЛИВА И МНОГО, МНОГО ОБИЧАНА ЖЕНА И МАЙКА!


А да не говорим като ми кажат:Как няма да му дадете да опита, той е момченце!
hahaha И аз все това слушам. Ми викам им: Като си запаля цигара той пак сочи и иска и от нея ли да му дам да пробва като е момченце?  Mr. Green

# 248
  • Мнения: 155
                                  ЧЕСТИТ   РОЖДЕН  ДЕН  Мимче!!!

                                    Желая ти много здраве , щастие и  много ЛЮБОВ !!!


                                                 

# 249
  • Мнения: 657
Роси, Кори, Лина - благодаря ви, че се сетихте, момичета! Hug

Почерпете се по един коктейл за мое здраве! Wink Днес съм юбилярка, влизам вече в графата 30 годишни. Flutter

# 250
  • Мнения: 51
Мимченце Честит Юбилей!!!!!! Да си жива, здрава, обичана  и много да те радва сладураната Йойо!!! А скоро може да помислите и за ново попълнение в отбора Wink))))






Момичета -среща в понеделник????

Лек ден!!!!

# 251
  • Мнения: 92
Мимче ЧРД и от мен - да си жива и здрава и много обичана и обгрижвана от хората около теб ...  Hug
 удрям един бърз шот за твое здраве ...  Mr. Green


Миленка аз съм за , ама преди малко гледах прогнозата и утре пак го дават да вали пустото му и време ...  Cry Ама както кажете де, ако е утре да е утре...  Wink хайде всички подред на линия .. Радост, Мая, Маги, Весела, Sunny_Bs, Ивелина, Вери взимай чартъра за Морската и те чакаме Mr. Green ... забравих ли някой  newsm78

Цитат
Като си запаля цигара той пак сочи и иска и от нея ли да му дам да пробва като е момченце?
Joy е как няма да му дадеш да си дръпне, ще вземе да му стане нещо на Жорко Пит ...

Да ви питам вие давате ли на хлапетата Данонино - аз от два дни и взимам и и давам след манджичката на обед за десерт /80гр./ ?  newsm78

Хайде хубава вечер от мен и гушки за всички малки и големи ...  Hug

# 252
  • Мнения: 71
Мимче ,честит  юбилей   bouquet ,много  здраве  любов  и  щастие  да  има  в  целия  ти  живот   bouquet  


Докато леля ми събираше разхвърляните чорапи на братовчед ми и се шегуваше, че било "сантимент", та така и аз всеки ден събирайки разпиляните играчки по пода си мисля как и за мен един ден това ще бъде "сантимент" и ще ми е мъчно, че няма в коя играчка да се спъна  Heart Eyes

Днес вече настъпвам играчките спокойно и се надявам един ден да се научи на ред

въреки  постоянството  в  раздигането на  играчките  и  аз  си  оставам само  с  надеждата един  ден  да  се  научи  Joy ,и  се  успокоявам  с  максимата  че  силните  владеят  ХАОСА   Mr. Green

П.п. Утре  сме  на  последната   ваксина за  сега,уф  как  искам  вече  всичко  да  е минало ....
 Лека  и  спокойна  вечер!  

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 23:46 от Мaya

# 253
  • Мнения: 3
Мимче, честит празник, макар че аз пак прехвърлих в следващия... Бъди щастлива!   bouquet

Иначе и аз да почерпя - днес моят любим има рожден ден.


На прощъпулника Вени хвана молива за художник и слушалки за доктор - типично за странната двулична природа на близнаците. Обаче съм в голям ужас защото трета поред вечер си ляга към 1.00. Не знам какво да правя - днес дори не я оставих да спи много на обяд, а само час и половина и пак - как има сили 9 часа да издържи без да се умори и до последно до става в леглото, да се смее, да иска да обикаля спалнята и така 2 часа и половина....А днес едва стана в 10.30. Дайте акъл какво да правя - това не се издържа, а и не е здравословно за нея. Преди беше 22.30 - 23.00, ама това чудо ...

А за бургаската среща съм Ок, но според мен по-добре да изчакаме да се оправи стабилно времето - май от вторник ще е вече добре, за да не се откажат някои майчета.

И аз да призная съм давала няколко пъти вътрешността на пържени картофи, ама нали е кръчмарско дете... Друго не съм давала, честно  Praynig Поздравявам твърдите майки, които издържат на набезите от всички страни, на мен понякога ми е трудно, а и бабите много развалят дисциплината за жалост.

# 254
  • Мнения: 17
Хееей, Мимченце, честита кръгла годишнина и от мен!  Hug
Да си много, много щастлива и горда със своите 2 прекрасни същества, които толкова много обичаш и които толкова много те обичат! Heart Eyes




radosttz, честит рожден ден и на твоят любим! Да ти е винаги здрав и много, много обич да ви дава!

newsm23, успешна седмица на всички! 

Общи условия

Активация на акаунт