Отговори
# 45
  • Мнения: 2 609
Браво Рали. smile3501
Много добре се е получило с  РД на първа страница! smile3521

Ани, махнах албума затова, като кача нови снимки ще пусна пак.

# 46
  • Мнения: 4 370
Изтървах!
Ще чакам с нетърпение следващата порция!  Wink

# 47
  • Мнения: 903
Момичета, много благодаря за пожеланията, страшно ми стана приятно Hug
Не можах по-рано да вляза ,защото пак сме болни и вече лудвам. Пазете децата защото новият грип е ужасен. Тази вечер си изкарахме акълите. Сиска такава Т вдигна и с нищо не можем да я свалим, почти 40 градуса. Накрая под душа със студена вода. ... Уф, на никой не го пожелавам.
Първата страница е сууууууупер. Скоро и аз ще кача актуални снимки.

# 48
  • Мнения: 4 370
Не свършиха ли тези грипове вече! Диде, бързо оздравяване и на вас.

# 49
  • Мнения: 5
И на мен оформлението на началната страница много ми хареса, браво на Рали!
Макар и със закъснение - мили Рали и Диди,  бъдете здрави, усмихнати и щастливи!   bouquet
Дани и той беше с температура, но накрая домашния му отпуск завърши с малка почивка на море, дано лятото продължи безаварийно!

# 50
  • Мнения: 19
Здравейте! Извинявайте, че нахлувам така в темата ви, но имам нужда от вашата помощ. Свекърва ми иска да прави лятото кръщене на малката в Шумен и понеже аз въобще не съм запозната със заведенията там, ми се иска да ми дадете малко инфо за местата където може да се направи, за църквата която е за предпочитане /евентуално свещеник/ и евентуално накакъв аниматор за забавление на децата. Малката ще направи 3 години лятото, а другите деца са по големи. И тя сега е с температура Sad

# 51
  • Мнения: 4 370
Възможните църкви са две - тази на Кристал и тази до Виенската градина. Аз ти препоръчвам на Кристал, понеже е по светла. Аниматор  newsm78 може да си наемете аниматор от Усмивките!

# 52
  • Мнения: 194

 Здравейте, и аз се извинявам , че нахлувам в темата, но и аз имам нужда от съвет.

 Къде в Шумен може да се играе тенис на корт и дали може да ми препоръчате тенис учител.
 Благодаря предварително!  Hug Heart Eyes

 Kuku Аз също бих ти препоръчала църквата до пл.Кристал, там отидохме при отец Емил - тел. 0898 413232, и тел. на църквата 830570. Останах с много добри впечатления от него и от църквата, въпреки, че вътре е правен ремонт и по стените няма почти никакви иконописи  Rolling Eyes
 За заведение зависи колко души мислиш да поканиш, за малки семейни празненства препоръчвам "Миналият век" . Хотелската им част е много приятна и на добри цени. От личен опит го пиша.  Peace
 За аниматор не мога да помогна. Успех!   bouquet

# 53
  • Мнения: 19
Благодаря за бързата реакция Simple Smile Мисля че свекърва ми иска в тази до Виенската градина /ритуала нещо и бил харесвал повече/ незнам защо. За заведение аз  предпочитам да е навън, така че за предпочитане да е с двор. Хората ще сме съвсем малко - около 13-15 възрастни и 8 деца. Така че чакам още предложения Simple Smile "Миналия век" ми хареса . .Мисля, че под лозница би било добре . . А на "Усмивката" имате ли телефон?

# 54
  • Мнения: 4 370
0887254173 Анна Георгиева
Току що разговарях с нея. За 50лв може да ви спретне страхотно тематично парти с украси с дребни подаръчета и всичко нужно за един купон. А при Лъки клоуна е 50лв и всичко друго се заплаща. От Лъки съм поръчвала клоун и съм доволна , но и цената е висока. Понеже мисля да се занимавам с организиране на детски рождени дни, затова проучвам клоуни в града които да наемам. Ако се сетите друг да предлага подобни услуги, моля насочете ме.

# 55
  • Мнения: 2 609
Момичета, кажете някой свестен очен лекар.

# 56
  • Мнения: 1 128
kuku, прегледай тези два линка : http://www.traditions-bg.com/bg/sub_9_2.php и http://www.moetodete.bg/roditeli/p3_1298_0.html
Странно ми е, че свекърва ти харесвала повече другия ритуал, защото по канон те не би трябвало да се различават!!! Лично аз кръстих дъщяря си в "Св. Три Светители", заради Свещениците там. Много е важно да разбираш всичко, което Свещеника чете, за да разбереш смисъла на самото Тайнство Кръщене. Това в коя църква ще е няма никакво значение за самото Кръщене.  Ще ти пиша подробности на лични.

# 57
  • Мнения: 5
Ани, а актьорите, които изнасят куклен театър в яслите и градините, дали не се трансформират и в клоуни срещу заплащане. не съм наясно, но мисля, че за детски партита биха се навили.

А за кръщенето да кажа, че в църквата над Виенска градина отецът е един и е сигурно, че ще дойде. Защото на нашето кръщене /в църквата на Кристал/ платихме таксата и в един момент всички свещеници заминаха и чакахме доста докато дойде някой да кръсти Дани и другите чакащи деца след нас.

# 58
  • Мнения: 143
Момичета, кажете някой свестен очен лекар.
Кари,препоръчвам ти д-р Георгиева във старата поликлиника,работи със ЗК Peace

# 59
  • Мнения: 112
Кари какво става, за кого е тоя очен лекар?
Куку, аз кръстих детето си в Смядово, там църквата е много приятна, приветлива и свещеникът също. Ще останете очаровани ако решите там да го направите. Само ще трябва да се уговорите предварително с о. Атанасий.

Общи условия

Активация на акаунт