Отговори
# 30
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Рали, честит празник и от мен   bouquet Да си жива и здрава и много щастлива с тримата си мъже  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 122
Рали, честит рожден ден. Да си здрава и много щастлива.  bouquet

# 32
  • Мнения: 903
Рали, честито и от мен миличка. Присъединявам се към хубавите пожелания на другите, макар и с малко закъснение  bouquet baloni

# 33
  • Мнения: 112
Благодаря на всички за красивите пожелания. За съжаление тази година рождения си ден изкарахме с Владко в болницата. Покрай всичките вируси вкъщи, не можа да се пребори и то милото се разболя. Не беше много страшно, но изкара един курс с АБ в Детско  Tired Сега седнах да прочета набързо каквото съм пропуснала, защото вкъщи ми са трички дечица. Дарито от Стара Загора си е тук и сме пълна къща. Докато се приберем /а се прибрахме чак в 19ч. ни изписаха/ трябваше да изкъпя всички да ги нахраня и да ги сложа да спят, то луда работа за мен времето е по това време...
Карииии, само на аватара ли бе душа, дай малко снимков материал да гледаме   Peace

# 34
  • Мнения: 2 609
Ето, ето, качих  няколко. Laughing

Ухх, Рали много кофти това. Добре, че бързо сте се оправили. Hug

# 35
  • Мнения: 112
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Диди !
Желая ти букет от рози, покрит с шапките на младостта, нежно завит с воала на щастието и прекрасно обвързан с лентата на любовта!

# 36
  • Мнения: 903
Рали, мерси мила Hug
Много неприятно за боледуването на малкия. Дано не се повтаря Praynig

# 37
  • Smallville
  • Мнения: 994
Диде,как те пропуснах?! Embarassed
Честит Рожден Ден,мила,да си много здрава и щастлива.Много усмивки!!

# 38
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Олеее, Дидка, на патерици, но от сърце- да си жива и здрава! много щастие и сбъднати метчи  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 112
Момичета какво ще кажете за едно ново оформление на заглавната ни страничка. Да разделим мамите от бебоците им, но само по рожденните им дни. Ще сортираме рожденните дни по месеци . Предлагам да си обновиме и снимките.  Peace Давайте още предложения ...
Кари много са ти сладки слънчицата, да са ти живи и здрави миличка. Hug

# 40
  • Мнения: 1 128

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДИДЕ!!! (на патерици)





Кари много е мъничка Ива, малееее забравила съм какво е да гушкаш такова мъничко бебче. А и кака Яна добре се представя, май ще бъде много добричка кака. Ива май прилича на Стефан  newsm78





# 41
  • Мнения: 2 609
Диде, честит рожден ден и от мен /на патерици Embarassed/!
Желая ти океан от любов, море от здраве и едно малко островче от грижи!
Бъди много усмихната, силна, обичана!




Рали, благодаря! Heart Eyes
Това за РД на деца и мами и аз си го мисля от известно време, че по ще се виждат и няма да се пропускат някои. Rolling Eyes
Дари, Ива е копие на Яна като бебе, тя пък тогава приличаше на баща си, така че, права си. Peace

Ние днес направихме първата разходка с количката, Ивка спа през цялото време. Всичко беше ок докато не си стригнахме блока, Яна се затича нещо към нас, падна и си разби носа, ooooh! та без време ходихме до спешното да я лепят. Crazy

# 42
  • Мнения: 112

Ние днес направихме първата разходка с количката, Ивка спа през цялото време. Всичко беше ок докато не си стригнахме блока, Яна се затича нещо към нас, падна и си разби носа, ooooh! та без време ходихме до спешното да я лепят. Crazy


Така се пораства  ooooh! , пак като не ви е хванал и дъждът...   umbrella

# 43
  • Мнения: 122
Дидка , честит рожден ден и от мен. Желая ти много здраве и само хубави моменти.  bouquet

# 44
  • Мнения: 4 370
Честит Рожден Ден, Диде!!!
Бъди все така лъчезарна, зареждаща останалите около себе си с положителна енергия и все така борбена. Пожелавам ти много здраве, защото без него не можем, много любов, която да дава смисъл на всичко, което правиш и много много сбъднати мечти. Целувам те!!!

Рале, много хубаво си направила заглавната страничка. Дай имейл да ти пращаме нови снимки!  Wink Дано на Влади не му се налага повече да посещава болници!

Кари, на мен ми се отваря заглавната страница на снимка.бг и не можах да видя Ивка. А вие голямо премеждие сте имали....  Confused

Общи условия

Активация на акаунт