Twilight/Здрач- сагата- тема 19 (за напреднали)

  • 33 100
  • 439
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21
Аз казах нарочно за Кира, ако трябва по лице да я избираме ...макар, че Ники Рийд, Кристен, Ерика Дутра или която друга свързват с Роб- (без Мейгън Фокс, там знаем, че е измислица) също не са особено надарени- ако това е някакъв индикатор въобще за какви момичета харесва

Иначе ние каквите сме сватовници и как му мислим доброто, току-виж ще му изберем някой модел от Виктория Сикретс (някоя млада версия на Адриана Лима, например)- само че няма ли да е малко в стил Леонардо ди Каприо?

Ако не се лъжа Кийра Найтли беше споменала в интервю, че в Карибски пирати са наблегнали на грима и благодарение на него я е имало......"цепката" м/у гърдите й (извинявам се за израза, не се сетих как да го напиша).

Да, беше се оплакала, че в плаката за Карибски пирати я бяха фотошопнали и й направили по-пълно деколте, за да привлекат мъжката публика в кината

# 46
  • Мнения: 1 313
Не съм писала скоро (само четях напоследък), но реших да споделя изненадата си от това колко от вас са харесали Зазоряване. Дочетох я само, за  да знам, че съм приключила с поредицата Confused

Гласувах за Новолуние. След първоначалното недоволство от липсата на Едуард през голяма част от книгата установих, че много ми харесва и само нея съм препрочела от до.

# 47
  • Мнения: 2 897
Не съм писала скоро (само четях напоследък), но реших да споделя изненадата си от това колко от вас са харесали Зазоряване. Дочетох я само, за  да знам, че съм приключила с поредицата Confused

И аз нещо такова мога да кажа, моето мнение не е тоооолкова крайно, но е в тази насока.
Имах чувството, че чета друга поредица, а не "моята".
Някак имаше, в моите очи, остра разлика.

# 48
  • Мнения: 21
Сетих се за една друга под-темичка за деня... новите изрази в английския или българския език покрай Туайлайт Laughing

На мен много ми харесва  например What the Forks??? вместо WTF (което е съкращение за What the F*ck, за тези, коити не знаят- но се произнася "What the F?"- всички се сещат какво следва по-нататък) Laughing

Какво друго?...а всички знаем, че OME (Oh, My Edward!) e изместило OMG (Oh, My God) от възклицанията на Туай-фенките

Кажете и вие нещо...

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 11:45 от staro-novo

# 49
  • Мнения: 2 897

For the Love of Rob / For the Love of God

Ако добавим и изменението на известни "поговорки":

When life gives me lemons I give them back and demand Edward Cullen / When life gives me lemons I make myself a lemonade

# 50
# 51
  • Мнения: 21

Мона Лиза сигурно ще го спомене в бюлетина,...макар че вече тези истории не са интересни- през последните дни май има 3 подобни заглавия и не знам още колко корици, на които Роб фигурира

А ти ако имаш някакъв коментар, кажи- така само по пост с един линк е трудно да се ориентира човек Grinning    вярваш ли, не вярваш ли?  защо ти е направило впечатление и т.н.

# 52
  • Мнения: 264
Ще ми се да не е истина. Както съм споменавала Кристин не ми харесва в нищо - нито външен вид, нито поведение, нито актьорска игра. Хич не ми е сред любимките  Naughty
И тук да вмъкна - идеята за Натали Портман ми допада Simple Smile Ние поне сме от добрите фенки - освен чисто физическия интерес към него, все пак искаме и булка да му намерим  Whistling

# 53
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Вече повече по навик ви следя.
Моята мания определено е излекувана  Grinning
Предходната тема я пропуснах,
но като гледам от последните постове ...
май пак ви е хванал ПМС -то.

# 54
  • Мнения: 21
... идеята за Натали Портман ми допада Simple Smile Ние поне сме от добрите фенки - освен чисто физическия интерес към него, все пак искаме и булка да му намерим  Whistling

На Натали може и да й е време за женене (че е на 28-29), ама за Роб- пепел ти на езика, къде толкова рано??? На 23 е, все пак... а знае ли човек дали въобще е от типа мъже, дето искат да се женят...

Иначе "чисто физическия интерес към него" ефемизъм за нещо друго ли ? Mr. Green  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 264
Повече нищо не си казвам  Embarassed Simple Smile

Дано не ми се карате, но от много време си мисля относно едно нещо - Робърт /животът му, еуфорията покрай него и тн/ не ви ли прилича по някакъв начин на животът на Хийт Леджър? Аз постоянно правя неволни асоциации между двамата  newsm78

# 56
  • София, България
  • Мнения: 5 598
ДНЕВЕН БЮЛЕТИН
изготвен от Мона Лиза

НОВИНИ


- Снимки, снимки и пак снимки от N.Y
(към повечето са давани линкове, но тук ги има на едно място)

   

 

Всички снимки    тук


-

Life & Style Weekly съобщават, че Роб и Кристен действително са заедно ...
Вижте подвеждащата им корица ( все едно Роб го е казал)
В статията пише, че някой от каста бил казал това и че този някой се притеснявал, че връзката им може да се отрази негативно, както на филмите, така и на каста.
Според друг източник (popeater.com) този член на каста , издал информацията е Ашли.

Цялата тема с коментар по историята   тук


- Клипче със снимки на Роб ( подказано от Надя)   цък


- Сканове  от  Australian Famous Magazine със заглавие – Роб по-горещ от Брат Пит



сканираните страници   тук


- OK! Magazine отново със заглавна страница  около предполагаемата връзка на Роб и Кристен



пишат горе долу същото като Life & Stile
статията   тук


- Кристен се учи от Joan Jett преди да играе самата нея. За целта двете се срещат често.



Общо взето в статията се говори как и двете се харесват и как Joan казва , че с тази прическа и подходящ грим, Кристен щяла да изиграе много добре нейната роля.
  
На скоро си говорихме колко напълняла изглежда Кристен – ето снимки за сравнение :

   

Може би е заради ролята ...

Цялата статия   тук


- Видео на Splash за Joan Jett и Kristen   цък


- Клип на Hilary Duff с участието на Kellan преди Здрач.
Специален поздрав за Катрин, която му е голям фен.
Клипчето  цък

# 57
  • Мнения: 21
Повече нищо не си казвам  Embarassed Simple Smile

Дано не ми се карате, но от много време си мисля относно едно нещо - Робърт /животът му, еуфорията покрай него и тн/ не ви ли прилича по някакъв начин на животът на Хийт Леджър? Аз постоянно правя неволни асоциации между двамата  newsm78

аз за това си помислих веднага след като гледах филма и разбрах за маниакалния интерес към Роб....даже си писах в личния блог точно за това- да не му опропастим живота и после само да казваме- жалко, такъв талант изгубихме, като Хийт Леджър

но при Хийт е имало депресия и е консумирал лекарства (и се е мъкнел с хай-лайфа от реда на близначките Олсен), така че се надявам опасенията ни за паралел да не се оправдаят...
мен по-скоро ме е страх да няма някой Джон Ленън-сценарий.... с тази мания с пропорции на Бийтълс... и както обича да си ходи без бодигардове

# 58
  • Мнения: 1 343
Другото нещо в текста, към което трябва да се придържаш като отправна точка, е как Едуард си мислеше- или по-скоро избягваше да си мисли за Бела в ресторанта и блузата, която й приляга плътно...или Бела на следващата сутрин с големия пуловер, който скрива формите й... Защо си налага самоцензура? Защо не се отпусне, не даде свобода на въображението си? Тези въпроси трябва да си ги зададеш и да си направиш избор какви са му били задръжките и притесненията и кога са започнали да отпадат
Иначе по въпроса за първата им целувка- пак, ако вземеш като отправна точка първите пъти, когато докосва Бела по лицето в училище, той го прави като тест самия за себе си, като подходящата реакция за човек в неговото положение (начало на връзка), като начин да отговори на това, което той си мисли, че Бела очаква или се надява от него.... И чак като си позволи допира, обработва чувствата си и усещането си, и какво означава за него самия... но първоначалния му импулс не е желание (а тестване на себеконтрол, и мисълта за това, което Бела иска)...Дори Бела описва в Здрач, че като се е навел да я целуне пред пикапа, се е колебаел, като ли че се тества самия себе си- т.е. и тя усеща, че го прави малко механически или технически...

Ама виж сега тук първо да изясним две неща Simple Smile
Не смятам да описвам как едуард си мисли да прави секс с нея  Joy
А е отбягвал да я заглежда защото е ДЖЕНТЪЛМЕН Simple Smile И защото знае, уверен е че това не води до никъде. Няма как да я има по този начин . Защитнически настроения към Бела Едуард никога не би я изложил на такава опасност.

# 59
  • Мнения: 21
Ама виж сега тук първо да изясним две неща Simple Smile
Не смятам да описвам как едуард си мисли да прави секс с нея  Joy
А е отбягвал да я заглежда защото е ДЖЕНТЪЛМЕН Simple Smile И защото знае, уверен е че това не води до никъде. Няма как да я има по този начин . Защитнически настроения към Бела Едуард никога не би я изложил на такава опасност.

Именно, де- аз казвам дай да изясним какво значи невинен в помислите си? Щото ти каза преди, че се е наслушал на мислите на братята си и техните партньорки... и че не може да не му минават някакви мисли през главата- ама за какви мисли става въпрос
Да, съгласна съм, че е джентълмен... освен че се съмнява в собствената си същност в това отношение или възможността някога да има пълноценна връзка с Бела (знаеш, че според мен в Затъмнение в онази сцена в палатката направо се държи като импотентен- или както Роб се шегуваше в интервюто за МТВ миналата година, че неговия герой в Здрач е импотентен).. та, това е въпроса- как ще отразиш този нов слой на напрежение между желания и съмнения (както и при желанието за кръвта й, и съмнението/увереността си за себеконтрол) ...ако му дадеш повече свобода на мислите в това отношение, напрежението ще е по-голямо... ако ограничиш мислите му- че ги отблъсква, в момента, в който се появяват,или мисленно "замръзва" както прави физически...тогава ще остане "невинен"

Общи условия

Активация на акаунт