Twilight/Здрач- сагата- тема 19 (за напреднали)

  • 33 097
  • 439
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 343
Аз пък искам да питам според вас коя е подходящата жена/момиче за Робърт от "звездния" бранш(след като на много от вас не им допада връзката с Кристен (евентуално))?

Ами Дакота или партньорката му от Хари Потър. Първата е много талантлива.

# 31
  • София, България
  • Мнения: 5 598
ее ти се изказа ...  Rolling Eyes Дакота е много малка  Embarassed

А за книгите - аз от Зазоряване бях потресена толкова много , че докрая не можах да се оттърся и да я харесам като любима книга  Thinking

# 32
  • Мнения: 3 576
Вчера и аз се бях замислила по тоя въпрос (какви сме телеПатки  Mr. Green ) - та Британи Мърфи ми се струва подходяща.

Много чаровна и свежа мацка, беше страхотна двойка с Аштън Кътчър, който що я замени за дъртата, макар и лачена Деми ...  Thinking

# 33
  • Мнения: 21
Старо-ново Има една съществена разлика Simple Smile Че Джесика не е Бела. И той не иска да е с нея. Няма влечение към нея никакво. Даже не му е приятна ...

Давам ти примера с Джесика и примера с Майк, защото това е единственото в текста, което имаме като отправна точка- и каква еволюция в мислите му следва. Когато той си мислеше за фантазиите на Джесика, си помисли за Бела, а не за себе си- т.е. какво би искала Бела, а не как замяната на Бела във фантазиите на Джесика го карат да се чувства самия той... Той за себе си мислеше само технически- бих ли могъл да я докосна с подходяща сила, така че да не я прекърша...а иначе за мислите на Майк спрямо Бела, Едуард си мислеше с ревност и отвращение, така че не мисля, че иска да пада на нивото на Майк, като си мисли за Бела същите неща
Другото нещо в текста, към което трябва да се придържаш като отправна точка, е как Едуард си мислеше- или по-скоро избягваше да си мисли за Бела в ресторанта и блузата, която й приляга плътно...или Бела на следващата сутрин с големия пуловер, който скрива формите й... Защо си налага самоцензура? Защо не се отпусне, не даде свобода на въображението си? Тези въпроси трябва да си ги зададеш и да си направиш избор какви са му били задръжките и притесненията и кога са започнали да отпадат
Иначе по въпроса за първата им целувка- пак, ако вземеш като отправна точка първите пъти, когато докосва Бела по лицето в училище, той го прави като тест самия за себе си, като подходящата реакция за човек в неговото положение (начало на връзка), като начин да отговори на това, което той си мисли, че Бела очаква или се надява от него.... И чак като си позволи допира, обработва чувствата си и усещането си, и какво означава за него самия... но първоначалния му импулс не е желание (а тестване на себеконтрол, и мисълта за това, което Бела иска)...Дори Бела описва в Здрач, че като се е навел да я целуне пред пикапа, се е колебаел, като ли че се тества самия себе си- т.е. и тя усеща, че го прави малко механически или технически...

# 34
  • Мнения: 21
Вчера и аз се бях замислила по тоя въпрос (какви сме телеПатки  Mr. Green ) - та Британи Мърфи ми се струва подходяща.

Много чаровна и свежа мацка, беше страхотна двойка с Аштън Кътчър, който що я замени за дъртата, макар и лачена Деми ...  Thinking

ау....не- Британи ще изхвърли върху Роб същите помии, които направи с Аштън след като се скараха- тогава ще чуем всичките анатомични подробности Sick     не, не  #Crazy

Аз съм за Ема Уотсън (може би като порасне още малко), макар че .. не знам, Роб май се променя, не знам коя му е подходяща и какво търси... ако трябва само по лице да ги избираме (коя до него ще изглежда супер на снимка, ако снимат лицата им един до друг), бих избрала Кира Найтли (макар че е по-възрастна от него)

# 35
  • Мнения: X
Е, явно не съм чак толкова назаднала  Mr. Green. Кийра Найтли е страхотна, аз снощи гледах някакъв странен филм с Миша Бартън и .......не е лошо момичето (само за външен вид говоря, не ги знам какви са им характерите). Ема Уотсън също става, ама нещо много бунтарка го раздава с тоя грим на последното списание.

# 36
  • Мнения: 2 897
Снощи обещах на някого кафето да е от мен тази сутрин Sunglasses



Разхлаждащо за топлите летни дни...

# 37
  • София, България
  • Мнения: 5 598
На Кийра и липсва едно нещо ....  Embarassed  Аз откакто го забелязах, само там гладам  Laughing

# 38
  • Мнения: 2 897
На Кийра и липсва едно нещо ....  Embarassed  Аз откакто го забелязах, само там гладам  Laughing

Ако е каквото си мисля май са 2 нещата дето й липсват Grinning
Комплект...

# 39
  • Мнения: 12
Кира Найтли мисля , че много ще подхожда на Роб !  Peace

На Кийра и липсва едно нещо ....  Embarassed  Аз откакто го забелязах, само там гладам  Laughing

Еми , какво да се прави не всички са надарени !  Peace Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 897
Някои много харесват Натали Портман за Роб, защото е много фина, красива и интелигентна.
Аз не съм от заклетите привърженици, но признавам, че биха били хубава двойка, а и наистина Натали е някак.. "достойна" за нашето момче Crazy И по-различна от стандартните старлетки.

# 41
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Кира Найтли мисля , че много ще подхожда на Роб !  Peace

На Кийра и липсва едно нещо ....  Embarassed  Аз откакто го забелязах, само там гладам  Laughing

Еми , какво да се прави не всички са надарени !  Peace Mr. Green
да ама тя хич нищо няма , ама хич - 0  Laughing 

# 42
  • Мнения: 3 576
ау....не- Британи ще изхвърли върху Роб същите помии, които направи с Аштън след като се скараха- тогава ще чуем всичките анатомични подробности Sick     не, не  #Crazy

Сори, тоя момент съм го пропуснала, не знаех ....

Всъщност себе си смятам за много подходяща  Laughing  Embarassed , май по блондинки си пада .... оная Ерика, сега с мацката от Remember me го свързват ... за съжаление не съм от "звездния бранш"  Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 2 897
Мона, както обичам да казвам - изпъкнали са навътре вместо навън Mr. Green
Но пък чест й прави, че се харесва каквато е и не е прибягнала до хирургична намеса...!

# 44
  • Мнения: X
Ако не се лъжа Кийра Найтли беше споменала в интервю, че в Карибски пирати са наблегнали на грима и благодарение на него я е имало......"цепката" м/у гърдите й (извинявам се за израза, не се сетих как да го напиша). Робърт пък чрез грим има плочки на корема.......какво повече искате-идеалната двойка  Mr. Green

Всъщност себе си смятам за много подходяща  Laughing  Embarassed , май по блондинки си пада .... оная Ерика, сега с мацката от Remember me го свързват ... за съжаление не съм от "звездния бранш"  Crossing Arms
.
 Абе то "звезден бранш" е разтегливо понятие.......пробвай, може да се класираш пък.

Общи условия

Активация на акаунт