Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 626
 newsm59 на всички пораснали дечица  Hug Heart Eyes  bouquet

Както сигурно сте чули в Русе е жега и от събота Митака се "охлажда" така на терасата  Mr. Green

Ставам, че само ме дърпа да излизаме на терасата  ooooh!

# 61
  • Мнения: 130
Мина и рожденият ден, вече сме на 1г. и  1 ден  Hug
Бобо си посреща гостите

след игра и кратък сън пристигна  и тортата

какво ли да  я правя  newsm78

макар и уморен показвам на колко годинки съм

# 62
  • Мнения: 318
с тия нашите рожденяци,никакви ни няма и форума,но няма как трябва да им се угажда и да им се организират най-хубавите партита   ura
Честито на днешните ни рожденячета   Hug
ето и малко снимки от нашия РД.,ние подарихме на Паола басейнче,много е хубав,но е голям и е по-удобен за тези които живеят в къща  Simple Smile,другото интересно което подариха на е конче за подскачане на него  Mr. Green
хубав ден и приятно гледане :
http://www.ronk024.snimka.bg/album.php?album_id=387026

# 63
  • София
  • Мнения: 389
Здравейте Simple Smile

Да са живи и здрави и много щастливи всички рожденници тези дни и много да радват мама и тате  bouquet

Аз да ви се похваля си имам вече едно ходещо човече - последните дни Яна все повече се отпуска сама и изминава все по-дълги разстояния. Засега по-смела е вкъщи, отколкото навън, но пък навън развива страшна скорост като я държа за ръка - особено като тръгне да гони каките и батковците Grinning

Зоологическата градина засега ни се размина, но съм решила да я заведа в събота, на рождения и ден, тъкмо ще хванем някое от съботните мероприятия на зоопарка Peace

Иначе и аз като Веси съм много притеснена и възмутена по ясления въпрос. И аз имам въпроси относно приема в нашето ОДЗ, но никой не ми отговаря. Още се колебая какво да правя, а май трябва да побързам, че и за частните ясли май се поизчерпват местата...

Рали, много е готин Митето в басейна - ама той нали е плувец, личи му Simple Smile. И ние купихме на Яна надуваем басейн и вчера на село я сложих, но нещо не и хареса и се разрева. Следващия път ще си взема бански и ще вляза с нея, дано така повече да и хареса.

Ето и едно фото на моята бузанка от този уикенд:

# 64
  • Мнения: 616
Ето го и нашия басейн :

Отгоре листото се надува и става сянка, уж. Митко обаче предпочита да седи вътре, докато е празен, като има вода и изпълзява сам, и само плиска вода с ръчичка. Странно, а като види ваната да се пълни, и почва да си вдига крака, за да влезе вътре по-скоро  Joy
Другото го забравих, а и той се разрева, отивам да го гушкам Simple Smile

# 65
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,

Честит първи празник на Дея, Марти, Калоян, Мадлен и Светломир и на техните майчета!!!


Ние, въпреки че сме на морето още не съм водила Вени на плажа. Много страшно ми се вижда слънцето, а и педи ме наплаши. Ама около мен всички си водят малките хлапенца и днес тъкмо се престраших вечерта (щото ние сутрин не бихме могли да станем и да се набутаме, за да влезем в полезните часове от 8.00 до 10.00) и то така духаше, че пак се разминахме Joy

Да ви питам вие правите ли някакви сокчета и от какви плодове? Аз съм в голям ужас как няма никакви български плодове в момента и ми е гадно да купувам разни круши от Южна Африка и ябълки от Италия... А нашата много обича сокчета. Купувам готови, ама и те каква скъпотия са...

И още нещо щях да питам, ама пусто изпари ми се. Лека нощ.

П.П. Който не е взел парите от НОИ още - да ходи и да ги пита на място. Все има някакви "причини" за забавянето - моята беше липсата на някаква информация от НАП, не щеш ли?!



# 66
  • Мнения: 179
добро утро!
Браво за куража да водите децата на плаж.Аз като че ли още не съм настроена на тази вълна,а и ме притеснява слънцето,пясъка/както има навика да лапа всичко/
Колкото до сокчетата аз давах вече от череши.Борко много го хареса.Ягоди и малини не смея да дам,но по-нататък след годинката може и да пробвам.Лятото поне има голям избор за пресни плодове/а на село са натурални/
Честит празник на празнуващите днес!

# 67
  • Мнения: 100
Здравейте. Ех че хубави снимки. И подаръци са получили вашите дечица.
И аз се двоумя за морето - все духа в Бургас.
Но след рождения ни ден дано се оправи.

# 68
  • Мнения: 1 464
Станахме на една годинка днес!Черпя всички ви и съм безкрайно щастлива!!!Честит рожден ден и на Деян,Мартин,,Мадлен,Светломир,Габриела и Ния!!!




По-късно ще се включа със снимки от партито  bouquet

# 69
  • Мнения: 10
Здравейте на всички  bouquet!
  party006
Честито на всички рожденници! Да са живи и здрави!  Hug
Ето малко снимки и от нашия рожден ден, който продължи цели 3 дни-като в приказките   Hug Peace

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 15:45 от Пухкавелка

# 70
  • Мнения: 510

За Лъчко да не говорим.Wink Heart Eyes Да пази едно място в басейна за Йойо, като си дойдем да се присламчим към вас на плажа. Mr. Green

Пазим, пазим и ви чакаме! Mr. Green

Аз да ви се оплача Rolling Eyes Моите неволи с НОИ продължават,но както и предполагах виновна е глупавата ни счетоводителка! #Cussing out На такива неграмотници трябва да им забраняват със закон да работят! Така ми е объркала документите-нали ме освобождава, та преназначава, че и в друга фирма ме преназначила, с нов булстат и без протокол ли какво е от мес.Февруари. Служителката на НОИ каза,че е много объркан случая и ще работи по него по- късно, като за довиждане ми каза,че се надявала да не са ми объркани докум. фатално..т.е ще има да си чакаш за парите. Направо как не ревнах незнам,доста усилия ми коства.А ако имах пистолет щях да  #2gunfire счетоводителката, която с цялата си наглост ми държи сметка по тел.защо съм се натискала толкова да ме преназначават! #Cussing out Оплаках ви се Embarassed

ЧЕСТИТО НА ПОРАСТНАЛИТЕ ХУБАВИ ДЕЧИЦА! Желая им най-щастливото и безгрижно детство!  bouquet

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 15:11 от Роси*

# 71
  • Мнения: 107
Аз да честитя на бързо на останалите юнчета празнуващи днес освен моя малък палавник да са живи и здрави и все така да ни радват  Hug Hug Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 201
Здравейте на всички и честито на юнчетата, а и мамите и татковците им, родени в най-хубавия месец!
Отдавна не съм писала, сигурно вече изобщо не ме помните...,

ама и немога да смогна да изчета и това, което вие сте изписали..
много сте продуктивни..Simple Smile)

както и да е,
само да ВИ поздравя за празниците,
много топлина и светлина от дечицата ви,
да са все по-добре, здрави, живи и озарени...

А ние също ше празнуваме на 12ти 1вата годинка,

моя синковец почти ходи сам, казва няколко думички,
хапва вече от детската кухня, гърнето също ползва по предназначение,
подстригван редовно, изцяло забелена пишка, почти 12 килограма, синеок
и красив...

..и въобще също или почти като при вас,

ето го и Зари:


готвим се за лятото,
ще ходим насам-натам , имамаме разни баби и прабаби из страната
по 1-2 седмици в Казанлък,  Костенец, Панагюрище, мислим и до Сапарева Баня ( от някоя от вас знам за парка и виличките там)
ама най-предпочитаме в Казанлък, ама да видим
...и така, морето НЕ тази година, защото мама (демек аз) ще се учи да става шофьор...

Пращам цветя и добри мисли на всички ви,
страхотни рождени дни сте направили за децата си,
Честити да са ви и на вас,
мен ако питате...бих преживяла юни месец миналата година - отново!
 

# 73
  • Мнения: 616
Хей, MaLe, когато идвате в Казанлък пусни едно съобщение  Mr. Green
Пухкавелке, голям празник, много забава, три дни яли, пили и се веселили, браво на вас!!!  Heart Eyes
Аз тук продължавам да "възпитавам" у Митко любов към нестандартните манджета... все по-смело ми се развихря въображението, а той все по-широко отваря устичка, явно му допада, а и няма го татко му да му каже "ъъъъ колко гадно е това, което ядеш, Миташки" , та то се лъже завалийчето  Joy  (оле, какво изречение сътворих, бисер на пунктуационната и синтактичната ми култура)  Crazy

Роси, може би жената е имала предвид, че ако си беше останала "безработна" а не преназначена, щеше да си получаваш парите без допълнителни докИменти, и нямаше да имаш грижи... знам ли  newsm78

Хайде, излизаме навън, че днес е безумно неприятен ден за мен, поне малко да се проветря навън!

Честит Рожден Ден на всички порастнали деца!!!

# 74
  • Мнения: 510


Роси, може би жената е имала предвид, че ако си беше останала "безработна" а не преназначена, щеше да си получаваш парите без допълнителни докИменти, и нямаше да имаш грижи... знам ли  newsm78

Щях,ама минималните 240 лв...

Общи условия

Активация на акаунт