Отговори
# 285
  • Мнения: 28
Честит Еньов ден и честит Рожден Ден на празнуващите дечица днес !

Страхотно удоволствие ми доставят снимките побликувани в темичките ни, толкова са слънчеви и зареждащи  Heart Eyes

Мимче и Инче много сладурско за говорещите и любвеобилните ви малки патета  Heart Eyes

Танитка комплименти и от мен   bouquet

Аз от два дена съм си в къщи и ми е много кеффф, разходки по цял ден и забава с малчо...така че наслаждавайте се на майчинството пълноценно   baby_neutral Peace

Лина бързо оздравяване на теб и надявам се стерилната урина да покаже добър резултата т.е да няма бактерии  Praynig

Слънчев ден  Hug

# 286
  • Miami
  • Мнения: 412

Дариии, благодаря ти за информацията за сокчетата! Знаех си аз, че това от хмел е най-полезно! Роко само такова пие  Joy 
ПП: всъщност.... АЗ си къпя бебто в обществен басейн още втория месец  smile3532
Joy

За гърнето, и Йойо като малкия Брад Пит Жорков Heart Eyes Hug ...
Joy

Моя мъж ака като новородено, така че на нас са ни много полезни.
hahaha в първия момент си помислих за мъжа ти  Joy

# 287
  • Мнения: 616
Моя мъж ака като новородено, така че на нас са ни много полезни.
hahaha в първия момент си помислих за мъжа ти  Joy
и аз  Rolling Eyes

# 288
  • Мнения: 17
Честит рожден и имен ден на празнуващите днес!
Много, много късмет, здраве и хубави моменти!



Моя мъж ака като новородено, така че на нас са ни много полезни.
hahaha в първия момент си помислих за мъжа ти  Joy
и аз  Rolling Eyes
И аз.  Joy Joy Joy

Благодаря на всички за хубавите думи за Дея.  Blush Hug Всичките ни дечица са просто прекрасни!  Heart Eyes

Лина
, дано следващите изследвания са си ОК и да нямаш повече притеснения!  Peace

Танитка, наистина изглеждаш повече от страхотно!  coolcool Доколкото виждам снимките са правени от професионален фотограф, би ли споделила кого наехте и колко парички ви излезе тази услуга?  Thinking
Още 5 килца да сваля и аз ще съм във форма!  Wink

... а баща ти да не е спортния журналист Борис Касабов или ужасно много прилича на него  newsm78.
И на мен на него ми заприлича. Simple Smile Но нямах време сутринта да се занимавам с писане и питане.
Той е, той е.  Wink Бивш мой колега от телевизията, страшен пич!  Peace

mishlence, много сладки снимки, изглежда сте имали чудно тържество!  Hug

Желая хубав и спокоен ден на всички!  Flowers Bouquet

# 289
  • Мнения: 194
Момичета, благодаря ви за комплиментите  Blush Много сте мили  Hug

Кори, за отслабването искаш - не искаш, ще ти кажа, че при мен е от кърменето, защото си хапвам всичко и по много (особено налитам на сладко, понякога ме хваща шоколадовата абстиненция  Joy )

Маристута, фотографът е братовчед ми. Той не се занимава професионално с фотография, но от много години е любител, а техниката му е професионална. Затова снимките са толкова качествени  Wink

Радост, Вери, тя Маристута ви е отговорила преди мен за баща ми. Да, той е. Това донякъде обяснява защо съм такава луда футболна фенка  Laughing

Днес ходихме на консултация. Марти е качила 100 г и е дръпнала 1 см (за последното не е много сигурно, защото едва я измерихме права  Crazy) и вече е 9 кг и 75 см. Мисля, че за годинка е идеално  Peace

Онзи ден забелязах, че и е излязла една малка бенка точно над устната. Баща й много се зарадва, че щяла да бъде секси мацка като порастне  Laughing

И да не забраввя - Честит имен ден на Яна и на всички празнуващи днес! Да са живи и здрави!   bouquet

Хайде, целувки от нас и хубав ден  Hug

# 290
  • София
  • Мнения: 389
Момичета, искам да попитам тези, които са взели на децата си люлеещо се конче / слонче с колелца от къде са го взели.
Аз бях поръчала ето това от Данет: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_179&products_id=2105, но днес ми отговориха, че го нямали в момента и не могат да се ангажират със срок на доставка. Чудя се защо тогава фигурира в сайта им..

# 291
  • Мнения: 17
Аз бях поръчала ето това от Данет: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_179&products_id=2105, но днес ми отговориха, че го нямали в момента и не могат да се ангажират със срок на доставка. Чудя се защо тогава фигурира в сайта им..
Ами, *blue, според мен защото живеем в България, затова.  #Cussing out
Аз от ДаНет една книга я поръчвах 5 пъти, те всеки път я нямат, аз издивях и накрая директно ги попитах - вие изобщо някога тази книга имали ли сте я? Те, разбира се, малко се смутиха от този директен въпрос и нещо ми смотолевиха като отговор, което изобщо не прозвуча убедително.
Така преди време мъжът ми се опитва от Интернет каталога на една фирма да попита дали има налична в момента една джаджа, посредством която да прави записи на китара. Онзи отсреща най-нагло му вика: Абе, господине, това не го внасяме от 2 години и го няма никъде в София.  #Crazy Да уточна тук, че само преди седмица беше изчерпано в един друг музикален магазин в София. Мъжът ми много ясно леко му повиши тон, но ако аз в този момент разговарях с него, щях луд да го направя за да се научи как се работи.  Peace

Опитай да провериш за люлеещи се кончета тук:
Alex Wooden Toys

или тук:
EMIR

Успех!

Вери, не се спотайвай, давай снимки от купона на Ясен!  Wink

# 292
  • Miami
  • Мнения: 412
Момичета, искам да попитам тези, които са взели на децата си люлеещо се конче / слонче с колелца от къде са го взели.
Аз бях поръчала ето това от Данет: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_179&products_id=2105, но днес ми отговориха, че го нямали в момента и не могат да се ангажират със срок на доставка. Чудя се защо тогава фигурира в сайта им..
Защо не провериш в някой детски магазин? Тук в Русе ги има в почти всеки такъв  Peace

# 293
  • Мнения: 3 743
И във Варна ги има Peace. Най-изгодно в борсите за играчки на едро и дребно Wink

# 294
  • София
  • Мнения: 389
Маристута, мерси за линковете, ще проверя.

Ами сигурно ги има в детските магазини, но предпочитам предварително да знам къде точно има точно такива, които стават хем за люлеене, хем после за бутане с колелца. Че ми е сложно с количката да обикалям и да търся напосоки. То аз и затова исках по интернет да поръчам.

# 295
  • Мнения: 92
Привет мамчета на юнчета ...  Hug

Честито на рожденниците днес, и честит имен ден на Яна на *blue - да е жива и здрава и много усмихната и щастлива ...  Heart Eyes

Това за бирата и за хмела направо ме разби  Mr. Green ... и по този повод вижте моята щерка как вика когато имам неблагоразумието да и взема бутилката "Загорка"  Mr. Green

И аз да ви кажа, че направих тортичката с киселото мляко - даже две направих ... аз сложих малко степче в киселото мляко и хем стана сладко, хем се оцвети и стана ефектно ...  Peace аз отгоре поръсих с фини ов. ядки ... за лятото е супер десерт ... е ако правя за дребната ще пропусна степа и ягодите ...  Wink

radosttz нещо не се получава със снимките ей  Mr. Green пиши един ЛС да ти дам един бърз урок по намаляне и качване на снимки ...  Hug Вери наистина хайде чакаме снимките - звучеше много романтично - рожден ден на поляна ...  Wink

Хайде хубава и спокойна вечер от мен ...  Heart Eyes

# 296
# 297
  • Мнения: 3
Сори за тия снимки след края на темичката, ама Фокси ме обучи, а аз реших да пробвам наученото, но сега не мога да изтрия отговора.


ПРОБА


Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 23:02 от radosttz

Общи условия

Активация на акаунт