Twilight/Здрач-сагата: тема 16

  • 24 779
  • 427
  •   1
Отговори
# 45
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Тина преди мноооооого години някой е казал: Всичко е пари! гадно но е истина #Cussing out
А за кецовете толкова ли няма равни обувки  newsm78- поза и нищо друго от нейна страна , ще и станат запазена марка, интересно коя фирма ще намаже newsm78.
А роклята ми е странна на нищо не приличаше. Пича който предаваше онлайн от червения килим обясни многократно, че тези дрехи ще са новата мода #Crazy(в смисъл младите звезди)

# 46
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Оооо да ! честит 1 юни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
На Едуард също ... нали си е само на 17 ... от известно време  Mr. Green

# 47
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 852
1.Едуард докато отблъсква Джаспър (и да опровергая чуденките защо всички стоят неподвижно и нищо не правят- ами защото всичко се случва за секунди и толкова непредвидимо и бързо, че нямат време да реагират. Никой от тях освен Едуард, който е и най-бърз от всички)


В първия момент всички са вцепенени, но след това, докато Бела си оправя роклята, Розали стои невъзмутимо на стълбището и само свежда поглед.

# 48
  • Мнения: 58

Обсъждали сте промени във визията на този трейлър и в специалните ефекти. Може да разочаровам някого, но този материал е обявен не като суров, подлежащ на обработка, а като първи завършен материал от филма. Каквато е трансформацията и ефектите тук, така ще са и във филма. Няма май да има презаснемане на сцени, просто защото графика не позволява. Еклипс се снима по време на пост продукцията... Затова и сцените са снимани по много дубли, за да не се налага...

Мисля, че ясно си личи каква ще е визията на филма...

# 49
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
/сори за офтопика/
Ян Бибиян ти ме зариби с Колелото и Ранд Hug

Ако знаеш как го чакам пустия ноември ... Ама не толкова заради Новолуние, колкото заради поредната книга на Колелото ...
Ще излезе на 3 ноември. Дано Бард-овци я издадат по-бързо, че нямам търпение да видя как е писал Брандън Сандерсън.
Пък къде е чак 2011 ...  Crossing Arms

# 50
  • Мнения: X
За мой срам след цялото следене на темата и чакане да е появи трейлъра, го намерих във форума на друг предстоящ филм по книга. Идеята беше да се види каква работа са свършили с вълка и за жалост на мен ми се струва недобра. Недоумявам защо, напоследък компютърната анимация постига невъобразими неща, това е филм със сериозен бюджет.. изобщо не мога да си обясня защо вълка е толкова бутафорен  Confused
За останалите моменти - според мен умишлено нещата са представени толкова пестеливо, рано е още за подробни трейлъри, ще си ни мъчат и това е. 
А за цветовете - на мен ужасно ми липсва синият цвят на Twilight.. Беше нещо отличително за филма и много подхождаше на атмосферата.

# 51
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 852

Обсъждали сте промени във визията на този трейлър и в специалните ефекти. Може да разочаровам някого, но този материал е обявен не като суров, подлежащ на обработка, а като първи завършен материал от филма. Каквато е трансформацията и ефектите тук, така ще са и във филма. Няма май да има презаснемане на сцени, просто защото графика не позволява. Еклипс се снима по време на пост продукцията... Затова и сцените са снимани по много дубли, за да не се налага...

Мисля, че ясно си личи каква ще е визията на филма...

Това наистина ме разочарова. Все се надявах това "филмче" просто да е сглобено набързо заради наградите.

Синия цвят ми напомня на "Жега" Peace

# 52
  • Мнения: 920
Много съм развълнува, току що гледах трейлъра Party
Ами  за вълка съм съгласна, че е  малко бутафорен, но като цяло не е зле промото. Ще гласувам с опция две, има още какво да ни покажат. А за Тайлър - думи нямам, аз съм фен голям Wink Heart Eyes
Момичета, следя ви редовно, макар да не се включвам в дискусиите активно, но съм се захванала с един голям ремонт и нямам много време Crazy
Гледах няколко пъти трейлъра, според мен последните сцени не са една след друга Thinking Иначе вамповете са ги направили по - хубави, няма спор. Някак имат повече цвят Laughing
Между другото мернах някъде, че Кристенчето нещо се надувала, къде мога да прочета нещо по въпроса. Ама съм една клюкарка и аз Mr. Green Crazy

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 00:53 от Bebo4ka

# 53
  • Мнения: X

Синия цвят ми напомня на "Жега" Peace

Аз и Жега обожавам..
(извинете спама:))

# 54
  • Мнения: 434
АЗ пък си мисля,че цялото това обсъждане на детайли и подробности е просто удължаване на удоволствието.
Нашата лична доза хероин за деня.За едни тя е в дебати по интересни моменти от книгата,за други в охкане по красиви снимки("даже и да са на чужди мъже "Mr. Green)А защо не и двете заедно?И има ли смисъл и можем ли да преценим кой е "по-добър наркоман" или почитател. ThinkingИли става въпрос кой е по-голям интелектуалец?И разбира се че това няма общо с таланта, с играта и с качествата на филма.
Просто е факт около такива събития колко е оживена темата и колко хора са щастливи да кажат или научат нещо ново и интересно. Peace

Това, смятам, ще бъде една от основните причини Роб и Кристен да се променят Peace
kiora,дано не си права.За сега не виждам такива признаци.
Не мисля,че имат много място за откази.Всичко е предварително уточнено в договорите им.
Много са "хипи" и различни от останалата "дисни" генерация и непроменени като поведение от както ги следя.
Дано да имат сили и късмет с новите филмови проекти.Това за тях е много нужна промяна.


Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 01:18 от муцка

# 55
  • Мнения: 1 800

Много са "хипи" и различни от останалата "дисни" генерация и непроменени като поведение от както ги следя.Дано да имат сили и късмет с новите филмови проекти.Това за тях е много нужна промяна.

То4но това ми направи впе4атление в на4алото, когато запо4нах да се интересувам от тях. Те самите не са като Майли и сие, да търсят преекспозиране, напротив, искат да са нормални и ли4но мисля, 4е самите се 4увстват не комфортно като са в центъра на  вси4ко това и не разбират цялата  истерия около сагата. Сигурна съм, 4е има някакъв "натиск", като Робърт да не ходи раз4орлен, ама сега е 4аст от имиджа му или където е отказал медия тренинг..Кристен и тя е такава.  Те са последните да искат холувудска слава и явно не им пука и се противопоставят на доста условия. Бунтари са по душа Simple Smile
--------

старо-ново, няма проблем, аз не съм се засегнала, само се извиних, 4е съм се вкарала и аз без да искам(като давам инфото) в то4но това, което най ме дразни. Peace
--------

гледах трейлъра на голям ТВ и признавам си ми харесва с изклю4ение на вълка, прекалено малък е за екрана. Но имам надежда, тъй като снимат една сцена много пъти и под разли4ен ъгъл, 4е има по- успешни, с които ще ги подменят или някои може и да ги изрежат, както онази от Здра4, в която Емет казва на Едуард до колата, тя не е като нас(или там както официално е преведено на бг).
Филма макар, 4е  е с увели4ен бюджет( но и с пове4е наети актьори + Италия), е дале4е от типи4ните скъпи продукции и не о4аквам 4удеса, само се надявам да добра адаптация.

# 56
  • Мнения: X
Здравейте здрач-девойки.
Аз имам въпрос към челите книгите в оригинал-та във "вашите" книги, Алис толкова често ли се плези я на Едуард, я на Бела(май по-скоро на Едуард само) колкото в "моите" книги??? Абе не мога да го вместя това плезене с останалия образ на Алис, да не е дете?
 А иначе много, ама много ще се радвам, ако се задава някакво ново поколение тип Робърт/Кристен. Мисля, че има нужда.

# 57
  • Мнения: 934
И аз отговорих с втората опция.
Имам доста очаквания за филма, но все си мисля, че ако те не се покрият, след 3-4 път гледане, ще намеря все нещо интересно.
Аз не съм чак толква критична, не разбирам много от правене на филм, кой какъв режисьор е и т.н. За мен филм който и да е той, си е една завършена творба и или ме грабва или не.

# 58
  • Мнения: 1 343
Аз имам въпрос към челите книгите в оригинал-та във "вашите" книги, Алис толкова често ли се плези я на Едуард, я на Бела(май по-скоро на Едуард само) колкото в "моите" книги??? Абе не мога да го вместя това плезене с останалия образ на Алис, да не е дете?
 

Аз не съм чела на английски ама да ти кажа точно в образа на Алис ми е да се плези скача като малко дете хили Simple Smile замерва със снежни топки и така Simple Smile Алис е един от най - жизнерадостните образи в книгата Simple Smile Става сериозно по скоро отнесена единствено когато има видени и после пак е така весела свежа Simple Smile Да им се плези аз поне докъто чета ми остава едно такова сладурско в главата Simple Smile

# 59
  • Благоевград
  • Мнения: 24
Здравейте здрач-девойки.
Аз имам въпрос към челите книгите в оригинал-та във "вашите" книги, Алис толкова често ли се плези я на Едуард, я на Бела(май по-скоро на Едуард само) колкото в "моите" книги??? Абе не мога да го вместя това плезене с останалия образ на Алис, да не е дете?
 А иначе много, ама много ще се радвам, ако се задава някакво ново поколение тип Робърт/Кристен. Мисля, че има нужда.

леле, Емма, написала си ми мислите - е, много ми е дразнещо това непрекъснато повторение, което Стефени не е успяла да избегне... Добре, да го направи един-два пъти като закачка или като отговор на закачка, ама чак толкова много - ъ-ъъ, не ми харесва, прекалила е Стеф  Confused

Общи условия

Активация на акаунт