Twilight/Здрач-сагата: тема 16

  • 24 775
  • 427
  •   1
Отговори
# 420
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Aquariel, аз казах за раменете  Confused
погледни ако не те мързи онези снимки, където е по бански , е там ми изглеждат огромни  Laughing

Надя, къде на море? Завиждам ти благородно  Hug

# 421
  • Мнения: 12
Добро утро вампирки !  Hug

Aquariel снимките са ..... без думи ме оставиха просто , даже тази сутрешна доза малко в повече ми дойде !   Mr. Green Hug

# 422
  • Мнения: 1 343
Добро утро дами.
Хайде да не спорим днес Simple Smile Обикновенно и аз имам дни в които ми е по разгорещено  Crazy и тогава пиша малкооо хмм с доста недомлъвки ама все пак за 4ервена точка  Embarassed Ама сме просто хора : Както казва и Едуард.
Сега да ви се похваля  Whistling
МОЯ МЪЖ ИМА КРИВА УСМИВКА   Joy Joy Joy
Ама без майтап

# 423
  • Мнения: 0
МОЯ МЪЖ ИМА КРИВА УСМИВКА   Joy Joy Joy
Ама без майтап
Я разкажи за усмивката- чак сега ли я забеляза hahaha Щастливка такава   Heart Eyes - и как я постигна тая крива усмивка- дай рецептата насам  Hug

# 424
  • Мнения: 1 343
Не винаги си е била такава Simple Smile Ама чак снощи ми направи впечатление Simple Smile Заради здрач е  EmbarassedТолкова често се среща " С онази своя крива усмивка " че.... И снощи сядам да се правя на писателка и той ми вика . И между другото оня там дето искаш да се жениш за него е ... / май охлюв каза /.
Аз първо не разбирам за кой става дума защото никога не съм казвала че искам да се женя за Едуард че после като почнах да се смея Simple Smile се обърнах и я видях.

# 425
  • Мнения: 200
Добро утро дами.
Хайде да не спорим днес Simple Smile Обикновенно и аз имам дни в които ми е по разгорещено  Crazy и тогава пиша малкооо хмм с доста недомлъвки ама все пак за 4ервена точка  Embarassed Ама сме просто хора : Както казва и Едуард.
Сега да ви се похваля  Whistling
МОЯ МЪЖ ИМА КРИВА УСМИВКА   Joy Joy Joy
Ама без майтап
искаме снимка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 426
  • Мнения: 1 343
Ей сега ще намеря някоя да ви убедя

# 427
  • Мнения: 21
Новата тема е тук

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=403534.0

Пусната  е и анкета, може да гласувате с до две опции, ако искате, разделете предпочитанията си между мъжката и женската част на сем.Кълън

Както винаги, запишете се в темата с нещо повече от 1 дума, може би като коментирате нещо по анкетата
 Wink

Общи условия

Активация на акаунт