Вярвате ли в магии проклятия и подобни магически работи???

  • 16 466
  • 113
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Здравейте на всички. От известно време брат ми има поведенчески проблеми и когато след консултации със специалисти нямаше ефект баща ми посети една прехвалена врачка ли магьосница ли незнам точно как да я нарека. Та тя каза че му е направено проклятие от бившата му приятелка. Започна да го разваля и утре ще е готова.
Въпроса ми е Вие вярвате ли че има магии и дали въобще съществуват такива неща???

# 1
  • Мнения: 34
Ще шокирам аудиторията - вярвам. Cry

# 2
  • Мнения: 17
Ще шокирам аудиторията - вярвам. Cry

Защо? Това си е твое право  Peace

# 3
  • Мнения: 2 388
Не вярвам.

# 4
  • Мнения: 674
Да Ви кажа и аз не вярвах но баща ми и майка бяха доста притеснени за брат ми и след лекарска консултация решиха да опитат и с врачка.
Утре му развалят магията дано да има успех.
Някой от вас имал ли е магия и въобще чували ли сте нещо за тези неща???

# 5
  • Мнения: 1 008
Не вярвам.
Но и не разбирам от тези неща.
Нека някой, който е вещ с "енергийните"
неща да каже.
Единствено вярвам в Бог.

# 6
  • Мнения: 465
На какъв специалист го водихте? Психиатър ли?
По принцип твърдо стоя против терапия с врачки и баячки.. ама самовнушението има доказано голяма сила.  Peace

# 7
  • Мнения: 674
На какъв специалист го водихте? Психиатър ли?
По принцип твърдо стоя против терапия с врачки и баячки.. ама самовнушението има доказано голяма сила.  Peace
При психиатър си ходи - той си е добре де но придоби лоши навици.
Иначе баща ми занесе негова снимка при една много известна врачка която каза че има магия от стар приятел или нещо подобно и сега ще я разваля.
Някой ако знае нещо по темата нека пише.

# 8
  • Мнения: 17
Абе и аз не вярвах на подобни неща и винаги се чудех на една позната-беше обиколила всички врачки. Дълго време нямах абсолютно никакъв късмет,ама във всяко отношение. С приятелката ми която също не вярваше на магии стигнахме до извода,че може би нещо ми е направено и разбрахме от кого,но аз пак не исках и да чуя за врачки. Обаче един ден реших да послушам една позната-не врачка, последвах съвета й,направих каквото ми каза и от тогава да чукна на дърво,всичко постигам с лекота и наистина късмета ми се отключи.

# 9
  • Мнения: 17
На какъв специалист го водихте? Психиатър ли?
По принцип твърдо стоя против терапия с врачки и баячки.. ама самовнушението има доказано голяма сила.  Peace
При психиатър си ходи - той си е добре де но придоби лоши навици.
Иначе баща ми занесе негова снимка при една много известна врачка която каза че има магия от стар приятел или нещо подобно и сега ще я разваля.
Някой ако знае нещо по темата нека пише.

Ако имаш желание,мога да ти пиша на лични. Надявам се да помогна. Успех Peace

# 10
  • Мнения: 72
При положение, че и църквата признава, че съществуват магии може би е вярно. Чували сте предполагам за св.Киприян и за киприянови молитви, които се четат точно против магии и само от свещеници.

# 11
  • Мнения: 465
За да не прозвучи грубо, ще поясня в началото на поста, че питам, защото ми е интересно,  не да се заяждам.  Peace

Ако магии и подобни неща съществуват, то би трябвало те да съществуват дето се казва... откакто свят светува. Следователно, как са разваляли магия по снимка, преди да е имало снимки.  newsm78 Скоро може би ще може да пращаме снимка на врачка по мейла и тя да бае пред монитора. (Извинявам се, ако вече се предлага подобна услуга, а аз съм демоде)  Embarassed

МАРИЯНКАА, какво имаш предвид с лоши навици?

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 17:33 от Golden Apple`

# 12
  • Мнения: 143
Абе и аз не вярвах на подобни неща и винаги се чудех на една позната-беше обиколила всички врачки. Дълго време нямах абсолютно никакъв късмет,ама във всяко отношение. С приятелката ми която също не вярваше на магии стигнахме до извода,че може би нещо ми е направено и разбрахме от кого,но аз пак не исках и да чуя за врачки. Обаче един ден реших да послушам една позната-не врачка, последвах съвета й,направих каквото ми каза и от тогава да чукна на дърво,всичко постигам с лекота и наистина късмета ми се отключи.
Напиши съвета й на твоята позната,че нещо напоследък съм без късмет.Може и на мен да ми помогне. Hug

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Вярвам по принцип
МАРИЯНКАА какъв ритуал прилага за развалянето?По-интересно ми е всъщност колко пари взима,защото за такива цифри съм чувала ooooh! а това не може да се докаже дали ти е развалила нещо или не Thinking
flower_burgas на мен също ми стана интересно какъв е ритуала?
Иначе и аз съм чувала,чела и ги имам Киприановите молитви,но незнам дали помагат?!Сигурно щото не съм поп като съм ги чела не съм усетила промяна

# 14
  • Мнения: 1 159
Тази тема ме подсети за случай ,в който две познати си обсъждат как на едната момиченцето й се страхувало от много и най-различни неща,например от вятър,от шума на водата по тръбите в банята...,а вече било голямо,на 7 години.При този разказ съветът беше :"Заведи я да й обърнат вода!"Не посмях да попитам в какво се състои въпросният ритуал,защото много пъти съм попадала в неловки ситуации,като се присмея на подобни неща.Оказва се,че сума ти хора,за които имам мнение,че са здравомислещи,вярват на магии и подобни.
А иначе преди години с очите си видях кухо яйце,косми и червен вълнен конец в кожена торбичка в гардероба на бившата ми шефка.Придружих я до врачка,като я изчаках отвън(по пътя и обратно постоянно й се подигравах),качихме се в колата,отидохме у тях и намерихме торбичката! ShockedЧак ми се дорева от изненада или и аз не знам от какво.Няма как врачката да го занесе това нещо предварително newsm78...

Общи условия

Активация на акаунт