Шаблони, стикери, тапети и декорации за стена - 3

  • 285 528
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 863
имаме фототапет  на Комар - 80 лева  Peace

# 46
  • Мнения: 1 568
Много сте кадърни!
Браво!

# 47
  • Мнения: 345
Момичета, извинете, явно аз съм се объркала с цените на Комарските фототапети, простете  Embarassed

# 48
  • Мнения: 533
А стикери за стъкло силиконови или други виждали ли сте в Практикер или Бриколаж?Трябва да спася едно голямо огледало в дървена рамка/малко се пукна Confused/.

# 49
  • Мнения: 345
такива силиконови лепетки съм виждала в Джъмбо, но също има и в този магазин за рамки на Хр. Ботев, 5 лв са около 5-6 бр, има на цветя, пеперудки и некви други картинки. Аз също исках да купуваму та затова ги загледах, хубави са !

# 50
  • Мнения: 533
bibilota на Ботев Миско ли имаш предвид, там бяха по 12-13 лв.

# 51
  • Мнения: 345
Не, мисля, че не се казва Миско, просто като ходиш по Ботев от пл. Македония към 5-те кьошета по левия тротоар и се заглеждш по магазините ще го видиш. Има голям надпис РАМКИ и една огледална наушким врата. Входа е съседната врата, а самия магазин не е особено голям, но има много неща.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 062
Здравейте.

Искам да ви питам виждали ли сте някъде апликации или стикери сърца? За стена става въпрос.

Благодаря предварително.

# 53
  • Мнения: 345
Съвсем успешно сърца можеш сама да си направиш по мойта техника. Купувш готово фолио/розово, червено или каквото искаш/ и изрязваш с направен от теб шаблон различни по големина сърца и ги лепиш както искаш.

# 54
  • Мнения: 8
Тези на  Комар са прекрасни. Знаете ли къде във Варна се продават или пък къде има хубави тапети?

# 55
  • Мнения: 970
Тези на  Комар са прекрасни. Знаете ли къде във Варна се продават или пък къде има хубави тапети?


В Домко Peace,но незнам дали във Варна има такъв магазин Rolling Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 2 896
Ето снимки на евтините момичешки стикери от Джъмбо.

# 57
  • Мнения: 345
Аууууууу, разкошни са Гуш, какви са цените и колко бройки са ?

# 58
  • София
  • Мнения: 2 896
Аууууууу, разкошни са Гуш, какви са цените и колко бройки са ?

леле, точно не помня, но май 6-7 лв за един пакет от големите /18 бройки/ и 4-5 лв за малките. Аз съм сложила горе-долу два пакета, като съм направила компилация от 3 различни пакета, тъй като не всички ми харесват. Купувах ги преди 4-5 месеца, че и повече, не знам дали и сега ги има, не съм ходила скоро.

# 59
  • Мнения: 2 280
И аз съм много впечатлена..
Май не е лоша идея да се разходя до Джъмбо.. Peace за да видя "мъжките" стикери Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт