Шаблони, стикери, тапети и декорации за стена - 3

  • 285 533
  • 738
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 668
Изпуснах цяла тема,ама пак съм тук да ви чета. Искам за спалнята нещо подобно и сега се чудя и мая дали да го поръчам като стикер или да го извадя като шаблон и да го насложа няколко пъти,кое ли ще е по-изгодно и по-лесно за направа разбира се!? Thinking
http://lh5.ggpht.com/_X2eyYdbYRv0/SCwP2nI-C7I/AAAAAAAAE2M/28Tj_W … 004511124-big.jpg

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
А намерила ли  си откъде да го поръчаш готово - колко излиза  Hug

Иначе определено ще е по-изгодно с шаблон и напасване, но пък ще е доста трудно май  Thinking

Според мен питай в някоя рекламна агенция - ако искаш мога да питам мой близък с това се занимава, но трябва картинката във векторен вариант и да е с добро качество  Peace

# 32
  • Мнения: 1 668
Ами намерила...знаеш,че сме до никъде,но имам това-онова на ум.  Брата на половинката работи в Сф в сферата на издателския бизнес,та мислех него да накарам да ходи по рекламни агенции,но щом имаш възможност и за тук да попташ- ще ти бъда много благодарна,както винаги! Hug
Мисля да направя модела на фотошоп в реален размер,така че за това проблем няма,даже ми се струва,че дори да мисля да го изкарам на шаблон ще бъде по-трудно да го извадя на обикновен принтер в реален размер...май имам нужда да почета още по въпроса, 'щото в момента другото четене ми е малко! Crazy

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Направи картинката и ми я изпрати, а аз ще го попитам направо колко ще излезе да ти направи стикер
Само ми напиши и ширина и дължина
Ще попитам и нещо като шаблон може ли да стане  примерно около метър и после да наслагваш, но пак си мисля, че ако направо изрежат на плотера целите картинки ще е по-добре  Thinking (ама и по-скъпо със сигурност  Rolling Eyes)

# 34
  • Мнения: 1 668
Идеално,ще го направя,но може да се позабавя до 1-2 седмици,че в момента нямам много свободно време. Blush  Hug
Нужно ли е да казвам,че видях довършения ви интериор и е прекрасно!  Heart Eyes

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Идеално,ще го направя,но може да се позабавя до 1-2 седмици,че в момента нямам много свободно време. Blush  Hug
Нужно ли е да казвам,че видях довършения ви интериор и е прекрасно!  Heart Eyes


Сори за чата  Embarassed Когато успееш - прати и ще питам  Peace
Много благодаря  Hug Още имаме какво да правим, но финансите се изчерпаха  Embarassed Сега си чакам едни шкафове от Икеа за коридора, че десетките ми обувки са бездомни  Mr. Green И детската прилича на детски център - само играчки без мебели, но обитателката й е много доволна  Joy

# 36
  • Мнения: 950
kimbolina    От  ДОМО го взехме тапета  още есента  ,но видях че и на баумакс са изкарали хубави и различни фототапети  Wink

http://www.komar.de/       Това е сайта им 


 

# 37
  • Мнения: 345
Вчере купих от магазин за рамки на Ботев различни цветове листове стикери. Направих шаблони от обикновен лист рапечатан на принтер и изрязох от стикера различни форми цветя, стана чудно. Довечера и снимка ще покажа  Simple Smile

# 38
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 735
И аз съм решила да пробвам с такива декорации в спалнята, но ще рисувам и майсторя сама.
Вчере купих от магазин за рамки на Ботев различни цветове листове стикери. Направих шаблони от обикновен лист рапечатан на принтер и изрязох от стикера различни форми цветя, стана чудно. Довечера и снимка ще покажа  Simple Smile
Интересен ми е резултата. Чакаме снимки.

# 39
  • Мнения: 400
Хайде, чакаме снимките. И аз искам да сложа на стената в спалнята, но не стикери, а с шаблон и боя, да стои като рисувано.  Някой ако има подобно творение да покаже или да даде идеи за шаблоните. Тъй като харесах в нета, някои как може да си направя шаблон?

# 40
  • Мнения: 345
Ето това е резултата на стената в стаята, която един ден ще бъде дестка, за сега просто е за игра и реших едната стена да я понашаря  Simple Smile Има и готови стикери, а цветята/всичките/ и слънцето ги правих аз. Сега ще седна да направя и една месечинка  Wink
http://bibi1976.multiply.com/photos/album/28

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 20:11 от bibilota

# 41
  • Мнения: 1 650
Ето това е резултата на стената в стаята, която един ден ще бъде дестка, за сега просто е за игра и реших едната стена да я понашаря  Simple Smile Има и готови стикери, а цветята/всичките/ и слънцето ги правих аз. Сега ще седна да направя и една месечинка  Wink
http://bibi1976.multiply.com/photos/album/28
Красота! Hug

# 42
  • Мнения: 112
   А какви са цените на тези фототапети на Комар? Голяма красота HugАз разгледах сайта, обаче цени не видях Blush

# 43
  • Мнения: 345
Благодаря, brillante Blumen  Simple Smile
А цените на фототапетите на Комар са доста скъпички, към 200 и 300 лв са, че даже има модели които са по-скъпи.

# 44
  • Мнения: 950
bibilota    много хубаво се е получило   Peace     аз  в Домко не видях такива цени на фототапетите на Коmar   Wink  сигурно по нета са толкова скъпи

Lei@    нашият фототапет мисля беше някъде към 80-90 лв   Rolling Eyes   голям а имаше и по-малки  ,както и на баумит имаха размери

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 23:36 от sisa g

Общи условия

Активация на акаунт