Twilight/Здрач- сагата- тема 12

  • 17 534
  • 414
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 793
Първа опция - Едуард беше много изненадан,че тя повярва в това,че той не желае да бъде с нея повече - той очакваше тя да не се върже въобще на приказките му и да го разубеди - ако в този момент той знаеше какво мисли тя - нямаше да има нужда от разубеждаване.  Той си беше готов да остане - само малко кандърдисване му трябваше  Laughing

# 31
  • Мнения: 7 914
отговорих с първа опция, но мисля че сгреших Mr. Green

 Joy  Joy
е, ти ако не си имала достатъчно време да помислиш добре кой отговор ще избереш?!  Laughing

смених си мнението в последната секунда хахахах Mr. Green



филма го има и в лапаче. инфо : http://www.lapache.info/index.php?page=torrent-details&id=84 … 86b56e65db7c9c1cd

# 32
  • Гърция
  • Мнения: 1
http://energy-torrent.com/
Тук също го има филма, а книгите аз си ги свалиш от тук
http://bgtwilight.com/?cat=1

# 33
  • Мнения: 0
Ох, вече има нова тема - браво на вас! Hug аз докато намеря време да се включа, много неща са станали!!
1. И така благодаря за прекрасната тема и Честит Робъртов рожден ден на всички от мен!!! newsm59    party023
2. Мисля ,че Едуард пак щеше да остави Бела дори да може да чете мислите й, защото за него е по-важно тя да е жива и да живее пълноценен "човешки" живот, отколкото да са заедно - според мен това е саможертва от негова страна - да се раздели с нея в нейна полза (или поне той така си мисли) Wink Дори да усети страданието й пак би го направил, защото за него е по-приемливо Бела да страда ЗА него, отколкото да страда ЗАРАДИ него.
3. Не съм убедена, но мисля че има тякакъв проблем с линка към сканираната статия - компютъра ми полудя докато я четях. Извинете ако бъркам Embarassed
4. За пореден път благодаря, че Ви има мили дами! smile3525
пп. Щях да забравя - ако не можете да изтеглите филма и книгите от торент тракери, винаги мога да Ви ги изпратя по скайп! Wink опитайте и DMCA-removal-from-Google

# 34
  • Мнения: 21
3. Не съм убедена, но мисля че има тякакъв проблем с линка към сканираната статия - компютъра ми полудя докато я четях. Извинете ако бъркам Embarassed
проверих- на мен ми се отваря без проблем...

ако не можете да изтеглите филма и книгите от торент тракери, винаги мога да Ви ги изпратя по скайп! Wink опитайте и DMCA-removal-from-Google

много мило от твоя страна- и на мен така навремето ми го прати една девойка/дама от темата тук...затова сме тук, да си помагаме.  Party
Значи, ако някой има проблеми, да пише на лични на Валката и се разберете   bouquet

# 35
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Аз имам Блурей рипната версия и книгите разбира се. Ако някой има затруднения по намирането им може да се обърне и към мен.

# 36
  • Мнения: 12
Здравейте дами !  Hug

Темата е страхотна БРАВО .... гласувах с 1-ва опция !

Айде Ч.Р.Д. на Роби и от мен и още много да ни радва !  nbirthday newsm59 newsm76

# 37
  • Мнения: 3 576
Може ли малко да изместя въпроса: щеше ли Едуард да се влюби в нея, ако кръвта й не беше неустоима и ако можеше да чува мислите й??
 Thinking

Интересно ми е да чуя вашето мнение, защото според мен много е нагласено физическото привличане между тях и по-точно от негова страна.
За Бела е ясно - кой ли не би се влюбил в него.....

# 38
  • Гърция
  • Мнения: 1
Аз също бих пратила книгите ако някои иска имам и саундтрака Hug

# 39
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Може ли малко да изместя въпроса: щеше ли Едуард да се влюби в нея, ако кръвта й не беше неустоима и ако можеше да чува мислите й??
 Thinking

Мисля, че тя би го заинтригувала. Бела за мен е малко мрачен образ. Вижте коя книга чете и препрочита - "Брулени хълмове".

# 40
  • Мнения: 301
щеше ли Едуард да се влюби в нея, ако кръвта й не беше неустоима и ако можеше да чува мислите й??
 Thinking

Както вече писах, това според мен само му помага да я забележи, да я открои по някакъв начин от останалите. Кое точно е причина за привличането между двама души още никой не е успял да докаже точно.  Laughing Така че. вероятно пак би я забелязал. защото е ново лице. защото е по-затворена в себе си. защото е непохватна. защото дори и в мислите си е по-различна от Джесика или Анджела, защото тя го забеляза ...  За мен физическото привличане не се подчинява на някакви правила и няма точно обяснение - или го има, или не.  Laughing Т.е. ДА.

# 41
  • Мнения: 21
Може ли малко да изместя въпроса: щеше ли Едуард да се влюби в нея, ако кръвта й не беше неустоима и ако можеше да чува мислите й??
 Thinking
Интересно ми е да чуя вашето мнение, защото според мен много е нагласено физическото привличане между тях и по-точно от негова страна.
За Бела е ясно - кой ли не би се влюбил в него.....

О, усещам, че ще почнем с фен-фикшън и ние...Много почнахме да променяме основните параметри- няма да познаем поредицата накрая...
Интересен хипотетичен въпрос...може би можеше да му стане интересна дори и да не му миришеше добре.. ако тя седеше в часовете по биология до него, щеше да я усети, че не мисли съвсем стандартно- и че дори и да си обелва зъбите пред нея или каквито и да е там сигнали да стои настрана, тя щеше да е все още омаяна от него... може би щеше да го дразни това, но знае ли човек- може от дразнение да прерастне в друго... непроменливите параметри за Бела са - 1) че мисли за майка си, баща си и т.н.- Едуард ще я чуе колко е добра, не е суетна, не обича вниманието, упорита е, умна е... всякакви такива качества, които оценява в Анджела, да кажем- и ще прави паралел между Бела и Джесика, в полза на Бела
2) всички момчета в гимназията ще продължават да си фантазират за Бела, и рано или късно Едуард ще я загледа с оттегчено любопитство за какво е толкова врявата... омразата на Майк би му била смешна- и предполагам, какъвто си е арогантен (Едуард) щеше да спекулира дали да не си поиграе с момчетата...или дали да не се чувства поласкан, че най-харесваното момиче харесва само него... ако оттегчението в гимназията и оттегчението от живота е най-големия проблем на Едуард, не би ли се изкушил да си поиграе с жалките мелодраматични тинейджъри? аз мисля-да... и можеше да се увлече в играта, и да установи, че му е приятно в компанията на Бела, не просто за да кара другите да го ревнуват и не само за да си играе с нейните чувства...

сега- да не каже някой- ами ако Бела не беше дошла във Форкс (не беше новото момиче в гимназията) или Бела не беше симпатична (обект на фантазии за момчетата), тогава какво?  ... Laughing

# 42
  • Мнения: 301
И само да добавя, че впечатленията и разсъжденията ми са най-вече въз основа на книгите. Във филма някак начaлoта на тяхната връзка е неестествено, забързано или прибързано ... трудно е да повярваш, че найстина Едуард я харесва толкова. Може би, защото е посъкратена и поизменена версия на книгата, но четейки книгата не се съмнявам в чувствата на Едуард, а гледайки филма - ми е доста по-трудно да им повярвам.

# 43
  • Мнения: 3 576
И на мен филма ми се струва забързан, сякаш препуска по събитията, ама няма начин  Rolling Eyes

Най-важното са успели да покажат и да заинтригуват хиляди хора да прочетат книгите.

# 44
  • Мнения: 200
Чудесна нова темичка, благодаря   bouquet

Гласувах за първата опция, разбира се че не би я оставил, той самият и казва на края на книгата че не е знаел че я оставя в такова състояние и не е предполагал как ще рухне тя. Той я обича повече от себе си и никога не би позволил тя да страда толкова много  Peace

Общи условия

Активация на акаунт