Twilight/Здрач- сагата- тема 12

  • 17 527
  • 414
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 793
И на мен филма ми се струва забързан, сякаш препуска по събитията, ама няма начин  Rolling Eyes

Най-важното са успели да покажат и да заинтригуват хиляди хора да прочетат книгите.

Аз от филма разбрах за манията  Peace Свършили са си все пак добре работата. Макар,че съм съгласна  - във филма в един момент Едуард и прави физиономии на отвращение в следващия вече и се усмихва сладко и я кара на училище  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 343
Може ли малко да изместя въпроса: щеше ли Едуард да се влюби в нея, ако кръвта й не беше неустоима и ако можеше да чува мислите й??
 Thinking

Интересно ми е да чуя вашето мнение, защото според мен много е нагласено физическото привличане между тях и по-точно от негова страна.
За Бела е ясно - кой ли не би се влюбил в него.....

Надя не биха Simple Smile Ама нали всеки намира нещо уникално в любимия си затова се влюбва в него Simple Smile Просто Едуард е вампир и най- привлекателното може да е особенна кръв такава дето пее само за него... Която вади хем най - доброто хем най - лошото ... Неустоима Simple Smile Като прибавиш и любопитствопто му защо неможе да чува девойката . Това е голям удар за него цели 90 години е нямало прегради за него нямало е предизвикателства и изведнъж пристига това девойче хем толкова вкусно миришещо хем толкова разтърсващо потайно Simple Smile Как да не я намразиш ? И още повече как да не я заобичаш Simple Smile

# 47
  • Мнения: 0
И на мен филма ми се струва забързан, сякаш препуска по събитията, ама няма начин  Rolling Eyes

Най-важното са успели да покажат и да заинтригуват хиляди хора да прочетат книгите.

Аз от филма разбрах за манията  Peace Свършили са си все пак добре работата. Макар,че съм съгласна  - във филма в един момент Едуард и прави физиономии на отвращение в следващия вече и се усмихва сладко и я кара на училище  Simple Smile
Да, и аз мисля че филма е забързан, нищо че е два часа Simple Smile, но въпреки това е чудесно направен, защото без да представят много от мислите на Бела и като спестяват много от фактите са успели да предадат емоцията и силата на чувствата и забелязах, че Робърт е блестящ в тази променлива роля-наистина прекрасно изпълнение!

# 48
  • Мнения: 21
на странична тема... на английско-говорящите горещо препоръчвам тези два поста

1. Още един Туайлайт вдовец (който всъщност е инспирирал последния пост от баш-вдовеца, преведен от Мона Лиза вчера- за ползите от Туайлайт- манията) ... много смешен, но и много верен пост... има нещо и за сближаването на жените покрай Туайлайт- което си го знаем и ние тук  http://brightredink.blogspot.com/2009/04/mans-perspective-on-twilight.html

2.Блога на едни две мацки, които днес обсъждат някакви смехотворни съвети, които са намерили онлайн за това как да приличаш на Кълънов вампир- умрях от смях... чета ги често, понякога са доста цинични, но понякога са като stand-up comedy, като днес http://twitarded.blogspot.com/2009/05/how-to-look-like-cullen-vampire.html

# 49
  • Мнения: 948
две торент-страници, които работят без регистрация:

www.mininova.org
www.DMCA-removal-from-Google

# 50
  • Мнения: 2 149
Привет и тук в новата тема  bouquet
ПОрасна момчето,да е жив и здрав и все така човечен Heart Eyes
Аз гласувах с втора опция,не би го спряло нищо да я напусне,толкова е уверен в правотата на решението си Peace
Колкото до това дали би се влюбил в Бела,вероятно да,пак би се влюбил,щеше да е привлечен от нещо друго,те са предопределени да са заедно,така мисля аз.

# 51
  • София
  • Мнения: 241
Здравейте, мили дами, чета вашата тема, дори гледах филма заради нея (за да разбера каква е чак пък тази истерия) после реших и да прочета книгите, предпочитам да ги чета на хартия за това чакам да ги издадат на български, вече имам първите две с твърди корици, сега чакам третата на 18ти.
Това е като представяне.
Имам един въпрос.
От къде мога да се сдобия с изданието на сагата на немски език?
Имам братовчедка която сега завършва подготвителен клас в немска гимназия и искам да и подаря книгите на немски, за да се упражнява през лятото, докато се забавлява с историята. Само че нямам достатъчно близък човек, който да живее в Германия, който мога да помоля да ги донесе. Ако някой има идея как може да стане или някоя немска мама е запалена по сагата и е готова да ги вземе от там и да ми ги изпрати, аз съм готова да преведа нужната сума, както на нея и е удобно.
Моля, отговорете ми.

# 52
  • Благоевград
  • Мнения: 24
на странична тема... на английско-говорящите горещо препоръчвам тези два поста

1. Още един Туайлайт вдовец (който всъщност е инспирирал последния пост от баш-вдовеца, преведен от Мона Лиза вчера- за ползите от Туайлайт- манията) ... много смешен, но и много верен пост... има нещо и за сближаването на жените покрай Туайлайт- което си го знаем и ние тук  http://brightredink.blogspot.com/2009/04/mans-perspective-on-twilight.html

2.Блога на едни две мацки, които днес обсъждат някакви смехотворни съвети, които са намерили онлайн за това как да приличаш на Кълънов вампир- умрях от смях... чета ги често, понякога са доста цинични, но понякога са като stand-up comedy, като днес http://twitarded.blogspot.com/2009/05/how-to-look-like-cullen-vampire.html

"And a coworker once told me that ML and I are so white if we had kids they'd be invisible" - ох, направо са страшно забавни  Joy
Старо-ново, благодаря ти за дозата   bouquet продължавам да се хиля на понататъшните редове

А пък, писмото на вдовеца - забавно, много истинско, даже вълнуващо!

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 16:41 от Bora82

# 53
  • Мнения: 1 343
Е преведете ги моля Sad Направо ме е яд че не съм добра с английския Sad
Ако от септември съм студентка май ще запиша и английски , че сте големи дразнителки   bouquet

# 54
  • Мнения: 301
WomanitKa английския си заслужава да се запишеш  Laughing поне що се отнася да Здрач  Mr. Green
За мен книгите, четени на английски са много по- въздействащи от преведените, колкото и да е добър превода. Мразя и субтитри. Развалят ми филмите.  Laughing

# 55
  • Мнения: 505
гласувах с НЕ, иначе нямаше да я има въобще сагата след това.... какво пак да споменаваме за сближаването и с Джейкъб

Може ли малко да изместя въпроса: щеше ли Едуард да се влюби в нея, ако кръвта й не беше неустоима и ако можеше да чува мислите й??
 Thinking
За Бела е ясно - кой ли не би се влюбил в него.....

виж това си заслужава размишлението  newsm78, смятам че нямаше да го заинтригува...или поне не толкова бързо както стана в случая  Heart Eyes щеше да му е безинтересна в началото и може би въобще нямаше да се напряга и следи поведението и понататък  Thinking и да оцени качествата и различността и bowuu

# 56
  • Мнения: 0
Освен че е смешен, този twilight widower удря право в десятката с някои фрази - много ключово: "Ultimately, Twilight (at least for my wife) is about FRIENDS. It’s about LIVING a life. It’s about having NO REGRETS.  newsm10 Превод (мой) Embarassed: В крайна сметка "Здрач" поне за моята жена, касае приятелството, живеенето на живота си, без съжаление...
Или това:
Women love the Twilight saga. It takes them back to a time when all they had to think about was love, romance, and sex. It takes them back to a time when they had fewer responsibilities and everything in life was new and exciting. But in the end, Twilight is nothing more than an excuse to bring women together smile3501
 Жените обичат сагата. Тя ги връща към времето, когато всички те са си мислели за любов, романтика и секс. Връща ги към времето, когато са имали по-малко отговорности и всичко в живота е било ново и вълнуващо. Но в крайна сметка, Здрач не е нищо повече от извинение за жените да се събират заедно...

# 57
  • Варна
  • Мнения: 138
Момичета, някой търсеше погледа при срещата с бандитите в града
http://images2.fanpop.com/images/photos/5300000/Twilight-twiligh … 71921-500-500.jpg

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 08:54 от nnnnn

# 58
  • Мнения: 7 914
Може ли малко да изместя въпроса: щеше ли Едуард да се влюби в нея, ако кръвта й не беше неустоима и ако можеше да чува мислите й??
 Thinking

азси казах мнението в по предишен пост, но да повторя Whistling

да, защото тя е особнячка с начина на реагиране на заобикалящата я среда -  не обича популярността, отблъсква момчета и тн и тн

# 59
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Пампита, добре дошла! На прима виста се сещам един вариант - свързаш се с някоя от мамите живеещи в Германия и ги питаш за услуга. Плащаш си книгите и пощенските и готово - книгите на немски. За съжаление в нашите книжарници ги продават само на английски, поне в Плевен е така.

Общи условия

Активация на акаунт