Как да приготвя вкусни спагети?

  • 87 742
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Може ли тази рецепта със спанака, че ми стана интересно, защото много обичам спанак.
Разбира се  Hug
Спанака се задушава и се пасира.
Сварените спагети се заливат с гореща мазнина и се добавя 1 кофичка заквасена сметана,объркват се добре,добавя се спанака и се наръсва обилно с кашкавал(или пармезан)
Дали ще станат със замразен спанак и с каква мазнина задушаваш? Също за заливането на спагетите каква мазнина използваш и приблизително колко количество на един пакет спагети?  Flutter

# 46
  • Мнения: 5 001
Може ли тази рецепта със спанака, че ми стана интересно, защото много обичам спанак.
Разбира се  Hug
Спанака се задушава и се пасира.
Сварените спагети се заливат с гореща мазнина и се добавя 1 кофичка заквасена сметана,объркват се добре,добавя се спанака и се наръсва обилно с кашкавал(или пармезан)
Дали ще станат със замразен спанак и с каква мазнина задушаваш? Също за заливането на спагетите каква мазнина използваш и приблизително колко количество на един пакет спагети?  Flutter
Мазнината е олио Grinning
Количеството за 1 пакет спагети...Около 4-5 с.л.
Спагетите трябва само леко да се намазнят,за да не залепват и за да са по-вкусни.После има заквасена сметана,която е доста маслена...

Спанака е винаги пресен.Със замразен пак става,но не е същият свеж вкус...За задушаването пак олио 1 с.л.+малко водичка.

# 47
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
TheNMaster Благодаря ти   bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 10 858
Може ли тази рецепта със спанака, че ми стана интересно, защото много обичам спанак.
Разбира се  Hug
Спанака се задушава и се пасира.
Сварените спагети се заливат с гореща мазнина и се добавя 1 кофичка заквасена сметана,объркват се добре,добавя се спанака и се наръсва обилно с кашкавал(или пармезан)
Дали ще станат със замразен спанак и с каква мазнина задушаваш? Също за заливането на спагетите каква мазнина използваш и приблизително колко количество на един пакет спагети?  Flutter
Мазнината е олио Grinning
Количеството за 1 пакет спагети...Около 4-5 с.л.
Спагетите трябва само леко да се намазнят,за да не залепват и за да са по-вкусни.После има заквасена сметана,която е доста маслена...

Спанака е винаги пресен.Със замразен пак става,но не е същият свеж вкус...За задушаването пак олио 1 с.л.+малко водичка.

Правих ги аз тези спагети  Hug Страхотни са, уникални!
отгоре с настъргано кашкавалче, а в спанака сложих и една кутийка топени пикантни сиренца ...
Леле страшни станаха  Crazy
Мерси мила, за страхотната рецепта, вече ще ги правя редовно   bouquet  bouquet 

# 49
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Може ли тази рецепта със спанака, че ми стана интересно, защото много обичам спанак.
Разбира се  Hug
Спанака се задушава и се пасира.
Сварените спагети се заливат с гореща мазнина и се добавя 1 кофичка заквасена сметана,объркват се добре,добавя се спанака и се наръсва обилно с кашкавал(или пармезан)
Дали ще станат със замразен спанак и с каква мазнина задушаваш? Също за заливането на спагетите каква мазнина използваш и приблизително колко количество на един пакет спагети?  Flutter
Мазнината е олио Grinning
Количеството за 1 пакет спагети...Около 4-5 с.л.
Спагетите трябва само леко да се намазнят,за да не залепват и за да са по-вкусни.После има заквасена сметана,която е доста маслена...

Спанака е винаги пресен.Със замразен пак става,но не е същият свеж вкус...За задушаването пак олио 1 с.л.+малко водичка.
И аз ги правих снощи, много са вкусни, но ми се получиха някакси сухи, дали съм сгрешила някъде  newsm78, как трябва да е самия сос?!?
Иначе на един пакет спагети сложих 2 малки кофички заквасена сметана  Rolling Eyes.

# 50
  • София
  • Мнения: 10 858
Хм, на мен не ми бяха сухи ...
Но аз правих половин пакет спагети с една голяма кофичка сметана и една кутийка топени сиренца. Може би трябва повече сметана за един пакет спагети  newsm78

# 51
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Хм, на мен не ми бяха сухи ...
Но аз правих половин пакет спагети с една голяма кофичка сметана и една кутийка топени сиренца. Може би трябва повече сметана за един пакет спагети  newsm78
Може и това да е, а може и малко мазнина да съм сложила  Rolling Eyes, другия път ще промена количествата  Peace.
Иначе добавих и сирене и кашкавал и си ги хапнахме с удоволствие  Flutter

# 52
  • Мнения: 115
  само да вметна набързо-сварявам спагетите с един бульон+една-две лъжици олио или зехтинец Peace
 и у нас най-много се хапват тези с доматен сос и кайма,но ще опитам и от вашите...
  благодаря за идеите,особено за КАРБОНАРА   bouquet

# 53
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
В къщи са на почитно място с 4те вида сирина, обожаваме ги  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт