Грижа за крака/стъпала.

  • 44 662
  • 181
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 115
 Благодаря ви момичета !Имала съм и такава и ще си взема пак  Peace


 Ще потърся и Био Трейд   bouquet

# 61
  • Мнения: 606
ako kажете и лек за мазоли грешка няма да имате Mr. Green много странно ,но ми се появиха на палците Rolling Eyes
school има едно мазило за мазоли...няколко дена мазане и изчезва напълно!!!....струва около 10лв.

# 62
  • Мнения: 431
Послушах ви съветите и снощи си изпилих петичките на сухо,намазах ги с крем на school-супергладки станаха  Mr. Green.
Въпреки това без кюретата си останаха твърди Tired,как ще се откажа от нея не знам  Thinking...

# 63
  • Мнения: 718
Много полезна тема, ще я следя Peace

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 10:08 от felicidad17

# 64
  • Мнения: 549
ako kажете и лек за мазоли грешка няма да имате Mr. Green много странно ,но ми се появиха на палците Rolling Eyes
school има едно мазило за мазоли...няколко дена мазане и изчезва напълно!!!....струва около 10лв.

Polzvala sym go tc..ne pomaga

# 65
  • Мнения: 1 699
Послушах ви съветите и снощи си изпилих петичките на сухо,намазах ги с крем на school-супергладки станаха  Mr. Green.
Въпреки това без кюретата си останаха твърди Tired,как ще се откажа от нея не знам  Thinking...
Като го правиш редовно и ще видиш добър резултат  Peace Просто малко постоянство и ще се махне загрубялата кожа,ще отнеме малко време.По-добре я забрави кюретата  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 606
ako kажете и лек за мазоли грешка няма да имате Mr. Green много странно ,но ми се появиха на палците Rolling Eyes
school има едно мазило за мазоли...няколко дена мазане и изчезва напълно!!!....струва около 10лв.

Polzvala sym go tc..ne pomaga
хм....странно
аз сам много много доволна от него.Седмица редовна употреба и нищо не остава

# 67
  • Мнения: 375
Не ви ли е страх/от болести/ като ходите на педикюр.
не съм ходила никога - просто ме е гнус/ и краката са ми перфектни и в домашни условия.

# 68
  • Мнения: 277
Някоя от вас ползвала ли е възглавнички за обувки на висок ток?Доволни ли сте?

Аз имам такива. Много зависи каква е обувката, защото с някои модели се хлъзга крака и е неудобно.
Ох,на мен и без това ми се хлъзгат.Няма ли някаква алтернатива  newsm78

# 69
  • София
  • Мнения: 547
а аз мислех, че функцията на тези възглавнички е да не ти се хлъзга кракът Confused

# 70
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Не ви ли е страх/от болести/ като ходите на педикюр.
не съм ходила никога - просто ме е гнус/ и краката са ми перфектни и в домашни условия.
Какви болести и от какво те е гнус?!? newsm78

# 71
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
а аз мислех, че функцията на тези възглавнички е да не ти се хлъзга кракът Confused
Сигурно става въпрос за ортопедични стелки....... newsm78

# 72
  • Мнения: 4 120
Цитат
Какви болести и от какво те е гнус?!? newsm78

Аз също се притеснявам от болести, затова за маникюр/педикюр вече ходя само за лак и то рядко. При недезинфекцирани инструменти може да се разнесат болести, в последния сезон на ВИП брадър имаха мисия за превенция на хепатита и казаха, че има много случаи на пренасяне след татуировка и след маникюр.

# 73
  • Мнения: 3 675
Здравейте, искам да попитам как точно се нанася пудрата за крака, защото не съм ползвала такава.Приятелка ми каза, че се мият краката вечер, слага се пудрата и на сутринта се обуваш.Друг пък ми каза, че преди обуването на сандала се слага, а трети едва след като крака се изпоти.На кого да вярвам, ще се радвам, ако ми дадете някакъв съвет.

# 74
  • Мнения: 90
ползвам продуктите на ORIFLAME и на Balea

Общи условия

Активация на акаунт