Най-слънчевият празник приближава - на една годинка Юнчетата скоро стават!

  • 14 329
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 510
Гали, на патеричка ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Много здраве, щастие и късмет в твоя дом с твоите съкровища!   bouquet
Кори, Жорко е голям пич  Hug А Дея е много сладка бонбонка Hug Всички бебоци са срахотни!
Вивиан, честито! Лека бременност и най- щастливия финал  Hug И аз леекинко завиждам, но за сега ще се задоволя само с Лъчко, че и без друго с всеки изминал ден става все по- голямо диване...
А сега, да не остана и аз назад  Blush Искам да ви покажа красотата на българското село  Heart Eyes Как да не го обикне човек?!




Усмихнат ден на всички!

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 09:40 от Роса

# 16
  • Мнения: 92
 55 страхотни снимки момичета, Роси и аз много обичам да си ходя на село...  Hug

# 17
  • Мнения: 17
Благодаря Ви за хубавите думи, момичета!  Hug

Хубав слънчев ден на всички!  Flowers Bouquet

# 18
# 19
  • Мнения: 657
Честит ден на майката, момичета! Hug


Роси, страхотни снимки! Simple Smile И аз много обичам да ходя на село. Grinning

Кори, Жорето ми иде да го изям! Сладур е голям, ти си знаеш! Heart Eyes И колко различно изглежда със зъби. Mr. Green

Тук днешният ден е голям празник, нещо като 8ми март в България. Simple Smile Вчера ходихме за подаръци и цветя, а днес ще ходим на ресторант цялото семейство.  Flutter

# 20
  • Мнения: 5 713
Аха, и тук много си го тачат 10-ти май.  Laughing Преди да дойдем тук, не знаех, че е деня на майката.
В петък получих от Маги букет от цветя-хартийки, картичка, рисунка, и диплома: най- страхотната мама.  Joy

За зъби си говорим...Ясен вече е с 4, 4-ят изби на 5-ти май. Но са му голям зор. Сега пъха ръчички някъде към кътниците. Нищо не давам. Преди 2 месеца май вече давах от неговото му Хо лекарство. По- спокоен е.

Ние след малко се изстрелваме на ресторант също, само че на едно откриване. Ресторантът ще е за сурова храна.

# 21
  • Мнения: 723
за зъбите давам ashton and parson infants" powder-матрикария-лайка сиреч Wink, но тях ги има само в англия -та от там ни ги носят-доволна съм много,
 а от д-р Михайлов-хомеопат от #часа на мама# чувам за калкареа фосфатика,но все си мислех,че хомеопатията се предписва индивидуално  newsm78, та по тоя въпрос може би вери ще каже нещо по-конкретно Heart Eyes

Последна редакция: нд, 10 май 2009, 20:35 от maimp

# 22
  • Мнения: 5 713
Какво да каже Вери... Laughing Повечето сигурно ме мразят вече като заговоря за Хомеопатия / и не само /.  Joy Така е, индивидуално е.

# 23
  • Мнения: 133
Крис Бо,и ние сме така от мнвого време насам да спи по веднъж на ден,но вече незнам дали е от зъбките или просто детенцето ми е такова.
И аз така не ги третирам с нищо зъбките,ама да ви кажа вече се поуморих от дългият ден ,който за мен започва в 6 сутринта,спи по веднъж на ден от 30 мин,до час и половина понякога ,и привършва 9,30-10 и като сложим и нощното будене ,които са няколко просто понякога изпушвам.Но да ние ви звучи като оплакване Mr. Green,просто питах ако някой много е доволен от някой лек Mr. Green
Не знаех ,че хомеопатията е индивидуално за всеки Blush.Простете невежеството ми BlushИ даже точно от "часът на мама" прочетох за клеевата тинктура за запушено носле и и го приложих,дано не съм сбъркала ooooh!

# 24
  • Мнения: 28
HugЧЕСТИТ ДЕН НА МАЙКАТА! Hug

# 25
  • Мнения: 148
Запис и от нас Peace Мимче  Hug
Аз да ви се похваля с моя двоен празник днес - освен денят на майката имам и рожден ден... Понеже не съм се пробвала да слагам снимки почерпете се с наличното тук -  beer2 Wine Glass  party023 Misc Baby Bottle

# 26
  • София
  • Мнения: 779
Честит ден на майката и от нас с Марти.

При нас тече приготовление за рожденния ден, вече купихме за подарък триколка от нас и басейн от баба. И междувременно куп други играчки. Вече нямам място вкъщи, където да ги слагам. Ама като не мога да излезна от магазин без да купя нещо Embarassed, а и всички само подаряват.

След хиляди умувания резервирах клуб за РД, избрах и торта. Готови сме за РД вече Laughing

За хомеопатията, не знам да се предписва за определен човек, а за определен симптом или комплекс от симптоми. Поне в моя учебник по хомеопатия за фармацевти така пише Wink. При никнене на зъбки се дава Chamomilla 9CH или 15CH, тъй като най-често тя покрива симптомите, е при по-особени случаи има и други "екстри".

ves_77, честит рожден ден  bouquet



# 27
  • Мнения: 233
Честит ден на майката! И тук днес се празнува.

Ние посетихме днес прадядото и прабабата. Много се радваха на Мишел. Страшни са - прадядото цъка на компютъра, рови се в интернет, а бабата си джитка с едно пежо напред-назад. И двамата са на по 80 год.  Laughing

Кори, Жорко е пич! Wink
Роси, много диво и крависо ми изглежда това село. На Лъчко май много му харесва да се "вози" така. Wink Сладур!

вес_77, честит рожден ден!     bouquet

# 28
  • Мнения: 71
Joy  за хомеопатията -  и  аз  съм давала  Peace ,при  нас   е Осанит  гранули,  изписват  се  от  док ,но  съм си  ги  искала  на  рецепта  защото  са  безплатни  така , иначе  и  съм  ги  купувала  след  това  - пращах  на  дружка   в  бг ,а   и  нашите  се  затриха  някъде- да  не  пояснявам че  бяха  любими  за  джуркане- бе  страхотна  музика  с  тях ,но  сега  е  захарина  Party .  не  смятам  да  купувам   следващи. има  и  гел който  обаче  е  с   някакъв  процент  опият- предполагам  подобен е  на  този  който  сте  писали, и  него  си  го  имаме - използвали  сме  го само  веднъж,понеже  не   се  издържаше  вече( а  дори  не  кърмех  вече!!!),и  то  свърши  работа а  и  то  съдържа  тинктура  от  лайка  ,както  и  Осанита,
иначе  за   хомеопатията  при  нас  си  е  много  тачена и  отделна  застраховка  може  да  се  плаща  и  да   си  се  ходи,действа  си   науката  Wink  
Веси- ЧРД!   bouquet , а на  Галето   също  ,но  на  патерица!   bouquet

# 29
  • Мнения: 51
Вес 77 -Честит Рожден Ден!

Днес и моята малка принцеса Мирела има месе4инка -стана на 11 месеца, само месец до годинката! Наистина кога мина това време!!! Лошата новина е че кака явно е настинала и има лека температура и сега се изпотява обилно след Панадол-а, не смятам да стигам до антибиотик и този път!

Едва сега сядам, а и явно ще ме чака будуване да преобличам Василена, ама какво да се прави, само по бързо да оздравее детенце.
Ина4е не се спряхме цял ден-морската, паркове, разходки, цаца, бира, пърж. картофки-класика!!!!! Сега да не ви се преяде Wink Беще истинско лято, дори хванах тен!

Мим4енце пробвай да намажеш бибата с гелче за зъбки, аз тако го давам, иначе и при нас не става.
Кори Жорко е мноооого свладък!

Бюти много яки тези пра -баба и - дядо бе! Да ви радват още дълги години!!!!!


Общи условия

Активация на акаунт