Най-слънчевият празник приближава - на една годинка Юнчетата скоро стават!

  • 14 329
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17
Привет и от нас!
Ей колко са пораснали всички бебоци. Много обичам когато страничките са пълни със снимчици Wink
При нас всичко е ок, още не сме мислили за рожденния ден. При нас дилемата е дали да направим кръщенето на рожденния  ден newsm78
Иначе ходим хванати за едната ръка, но не смее да се пусне още. Започваме пак опитите с гърнето, дано вече да имаме успех.
За парите от нои аз също не съм получавала от 31 март(за 12 дни ми бяха изплатени само) и днес се обадих, оказа се, че ми е объркана декларацията и са я върнали, та ще си почакам, докато я подадат наново.
Целувки на всички сладури  love001

# 46
  • Мнения: 194
Здравейте, момичета  Hug

Мимче, темичката отново е страхотна   bouquet

Ние вчера правихме кръщене  Party Много добре мина. Е, Марти се разплака като започна да я маже попът с мирото, но като цяло се държа добре  Mr. Green После го отпразнувахме едно хубаво и получихме много подаръци  Grinning Снимки обаче ще показвам след няколко дни, че от нашия фотоапарат нямам никакви.

За гърнето на мен ми е голяма мъка  Sad Хич не ще да седи това дете на гърне и това си е. Веднага се изправя или започва да се обръща наляво и надясно. Дебна я да видя кога ще започне да се напъва, обаче тя е много хитра - чака ме да изляза от стаята и само 5 минути като ме няма и вече е свършила работата. Явно се срамува и предпочита да е самичка  Joy

И Марти пъха всичко в устата. Аз вече съм претръпнала, но баща й все още подскача от време на време  Simple Smile

И ето все пак две снимчици и от морето, че отдавна не сме се показвали  Mr. Green

Това е първата ни среща с моренцето (забележете как е облечена  hahaha )



А тук кара кола  Joy



Целувки на всички Hug

# 47
  • Мнения: 616
Ето ни и нас тук...
Гледам снимки се пускат...
Ей го и моя юнак на морето:


Направихме обиколка по цялото крайбрежие от Несебър до Резово, поседяхме в Созопол, после и до Троян го заведохме, вози се като махараджа на слон:

а онзи ден пак по горите тук в средногорието... изобщо не се спиарме, затова не се навъртам из форума  Mr. Green

Честито на Пухкавелка за ходещия Наско! Честито и на Vivian за радостната новина!

За зъби нищо не давам, така и не съм го завела още на хомеопат, но скоро и това ще стане, та може би ще ни даде нещо за зъбоникненето и неспокойния сън (лелеее той като беше новородено ние спяхме по-добре!)
Иначе е "пушка" - ходи бос по калдъръма, късите ръкави вече минават в потници, панталоните станаха 7/8... няма мрън, няма ких, няма нищо.... ПУ-пу да го поакат кокошките на мама дрисльото  Joy
Гърнето не го ползваме изобщо, според мен е пълен абсурд да се задържи там седнал, че и да свърши нещо.... затова ако някой желае, може да пробва с тоалетната вместо с гърнето, може пък да се понрави на някои от бебоците повече!  Peace (да не говорим, че няма нищо за миене  Whistling)

Мда. туй от нас засега, в следващата тема може пак да сколасаме да се включим  Joy

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Бьрзо включване и от нас. Коки сьщо беше "селянче" по празниците:


и сьщо яде тревички(както и всичко останало, което докопа) даже учи и батко си:  Mr. Green




Честито на всички с повод и без повод.  Hug

П.П. Мимченце, моля ако/когато имаш време, да смениш снимката на Коки с тази.

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 22:15 от SAMI&kokiMAMI

# 49
  • Мнения: 92
Ехо  wavey привет и от нас. Днес беше много хубав и слънчев ден ... Simple Smile Записахме се на кухня, разходихме се, попекохме се на слънчице,

бебинка седна да си почине в една полянка,         после поигра на пясъчника с децата
                       
леля и я полюля на люлка  Heart Eyes,                 разбира се и тренировка по ходене ...  Mr. Green
                     

накрая се прибрахме, бебинка заспа а аз отмарям на компютъра ... утре пак... Hug

Много хубави са ни дечицата Heart Eyes всички снимки са страхотни...  Hug Хайде хубава вечер на всички и приятен, слъчев ден - утре ...

# 50
# 51
  • Мнения: 133
офиоли,откъде да си намерим такава раничка и ние?Страшна е и е удобна Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 779
Ей страхотни бебешки снимки Laughing Само аз ли не мога да направя една хубава снимка на Марти - или като види апарата се вледенява или хуква към нещо и не мога да го снимам Sad

Честито на проходилия Наско ( вече не знам дали да честитя или да ви викам  - Добре дошли в клуба и да ви плаша какво ви очаква). Е поне слабея Mr. Green.

За гърне и при нас е мисия невъзможна, докато беше по неподвижен седеше и си вършеше работата. Сега не може и за секунда да се задържи на едно място. Отказах се и реших да почна като започне да разбира. Някои майки казват, че за няколко дни се научават децата като разбират. Само не знам как ще му издържи дупето, мойто гардже почти няма ненаакан памперс и постоянно е с червено дупе и ранички. Правихме изследване, нищо няма, явно му се раздразва кожата от акитата. И с тоалетната го пробвах, но не стана.

И при нас всичко е в устата ooooh!.

# 53
  • Мнения: 71
пу  пу , какви  хубави   дечица  Heart Eyes ,да  взема  да  си  избера  някой  за  зет ,че  ще  ги   разграбят  бързо  Wink ,но  да  внимавам да  е  от  по  големите  че  моята  Гана  е  разбойник и  половина  ,да  не  вземе  да го  бие  ако  е  по  малък  Joy , за  времето  направо  сте  за  завиждане,.....ееееееееее тук  не  спря  да  вали,а   и  парковете  къде  окосени  къде не,пък  и  толкова  малък  номер  ботушки  не  ми  се  търсят  Sad  ,за  сега  само  се  надявам  бързо  да  се  оправя времето  Rolling Eyes ,но  в  неделя  за  деня  на  мама  беше  ок и  се 
 возихме  с  градския  транспорт   и  аз  много се  забавлявах
на връщане гонех  едни  гълъбчета , нооооооо... мама  ме  хвана в крачка  Party   вече  не  пасем трева ( тук  съм още на  10  месеца),а  имаме  избирателен " глад" , ядем  само  това  което  ни  се  забранява-  в  това число  и  пясък от  котешката  тоалетна   Tired , но хартията  от  вестници  и  списания  е  най- вкусна  Tired...,

в  момента  сме  на  вълна прокарване  на  обедния  сън като основен  такъв  през  деня  bowuu

# 54
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
в  момента  сме  на  вълна прокарване  на  обедния  сън като основен  такъв  през  деня  bowuu[/i]

И ние, и ние  Peace! Само че не като основен, а единствен през деня!

# 55
  • Мнения: 3
Големи мутри всички бебешоци прекрасни.

Абе кака Мая нещо се изгуби от много време - някой знае ли дали са ОК, че около мен има няколко двойки близнаци и като знам какъв зор е, нещо все се сещам за нея напоследък.

# 56
  • Miami
  • Мнения: 412
 wavey

И аз много се кефя като има толкова много снимки в темата  Grinning И всички бебоци са страхотни наистина  Hug
Офи, големи пътешественици сте вие, браво  Simple Smile

За гърнето - за сега си ходи успешно в него. Всяка сутрин след млякото го слагам и после след закуската и обедното хранене също.  Жорко също се върти, но му давам да се забавлява с нещо, вдигам го и пак го слагам, стоя до него и така. Може би от около два месеца не е акал в памперса.

За лапането на всичко - ми при нас е ужас направо  ooooh! Като го пусна да върви в парка или по градинките и се навежда нон стоп, взема абсолютно всякакви боклуци и иска да ги яде. Ужас, постоянно го наблюдавам да не глътне някой фас.

Жорко още спи по два пъти през деня по около час и половина.

Какво друго щях да пиша  newsm78 после като се сетя  Mr. Green

Хубав ден   Nature Sun With Face

# 57
  • Мнения: 179
Здравейте!
Като чета за гърнетата малко ви завиждам благородно.Тази сутрин го извадих  с мисълта по някое време да го сложа,но той ме изпревари и при това се въртеше точно около него.Как да не те е яд.А от няколко дни сме подложени на терор през нощта.Като се започне един рев по някое време,нищо не помага- върти се,реве,спира,пак реве...сега като си спомням ми е безразлично,но тогава...Може би и други зъби са на път да излизат
Много целувки на сладките бебоци!

# 58
  • Мнения: 23
Здравейте на всички мами и пораснали бебоци   bouquet
Мимченце страхотна е темичката - благодаря   bouquet И аз сложих нов аснимка за Виктор, ако имаш възможност и време може да я смениш  Hug  Heart Eyes
Всички са пораснали много и са станали много хубави - приличат вече на дечица, а не на бебенца  Hug - горещи прегръдки и целувки от нас за всички сладури и сладурки  Hug
Ето го и мойто момче

а тук сме на биричка  hahaha

Растем си, дебелеем си, но опити за ходене никакви  Confused, което вече доста ме притеснява  ooooh! Като го хвана за ръчички стъпва като балерина на пръсти и така ходи, но не е стабилен - сам не иска да се държи за нищо и никъде, не иска да се изправя сам, единствено ходи като хала с проходилка  Embarassed Незнам да се притеснявам ли или не  ooooh! въпреки че ме обзема вече параноята като гледам всички дечица как ходят стъпват правят опити, пълзят, а ние сме мързели  Embarassed Моля ви дайте ми съвет  Praynig

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 11:53 от galika81

# 59
  • Мнения: 204
Привет и от нас!Честито на Vivian и леко бременеене! preggoБраво на проходилия НаскоВсички са такива сладури,че не мога да им се нарадвам.И ние май скоро ще ходим сами.Вече се държи само за едно пръстче.Без гърнето вече не можем.Отдавна не съм сменяла наакани памперси Mr. Green

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 13:49 от n.ko

Общи условия

Активация на акаунт