Никой ли не гледа "Моите мили съседи"?

  • 55 580
  • 551
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 710
Според IMDb, само Лоли, Мариано, Клаудия и Ернесто участват във всички серии. Рафа приключва участието си с 48 епизода, от общо 62, но пък Лаура ще я има в почти всички.

От мъжете съм фенка на Мариано, уникален е. Ако говорим за сексапил, нито един от новите не ми харесва, така че май фаворит си остава Рафа.

# 511
  • Мнения: 8 544
А аз не харесвам новата прическа на Клаудия,май актрисата е с къса коса и са и наслагвали кичури за да и стане дълга.
Мариано е сладур, а и двамата с Ернесто са опасна двойка като ги забъркват едни ,но първият и вторият сезон бяха изпълнени с култови лафове.И този сезон е готин с удоволствие си го гледам ама много ми е късно Thinking

# 512
  • Мнения: 280
видяхте ли новите прелести на Лоли???? Joy Joy Joy

по точно Марияно как ги погледна hahaha

# 513
  • Мнения: 1 685
 PeaceНа мен пък фаворит ми стана  newsm78 ох новия сладур  как се казваше/дето се би с Чарли/ и  Чарли де,макар,че и той и Рафа ми идват малко инфантилни  Crazy

# 514
  • UK
  • Мнения: 3 959
Някой да разкаже?

# 515
  • Мнения: 8 544
Момичета в крайна сметка Лоли махна ли силикона ,че заспах последните минути и не разбрах, а какво стана с Ернесто реабилитира ли се човека?

# 516
  • Мнения: 1 710
Серията свърши, без да покажат, че Лоли е махнала силикона, а Ернесто е всепризнат за герой, но стана ясно, че е така.

# 517
  • Мнения: 280
да,но ще го махне-нали тръгна за болницата с Ернесто и един куфар рокли Joy

разказвам на кратко за  Малката Госпожица Мърморана

Ернесто и Иносенсио блъснаха една друга кола ,но избягаха понеже Ернесто беше пил и се притесни.По късно се оказа ,че са блъснали кралското семейство и властите го считат като опит за покушение над тях.По късно хванаха Ернесто и го пратиха в затора Mr. GreenЛоли плати гаранцията и го пуснаха ,но за сметка на това не го пускаха в клуба.Една вечер докато се разхождаше с Иносенсио видя горяща сграда и извади един мъж от там.Отиде до колата да вземе аптечка и докато се върне беше дошла пожарна и журналисти и всички смятаха ,че Иносенсио е героя PeaceНакрая Иносенсио призна,че Ернесто е спасил човека Peace
Лоли си сложи силикон,но на Марияно не му харесваше ,че постоянно я зяпат и настоя да го махне.
Ромео се беше качил да поправя антената и без да иска я видя да пробва едни сутиени и падна.
Счупи си  и двете ръце и Марияно трябваше да му помага да ходи до тоалетната Joy(каза че няма да му го тръска повече от 3 пъти hahaha)Тогава Лоли реши да махне силикона,понеже Ромео едва не се убил заради него.
Аетана беше наела малък апартамент(1 стая) за да живеят с Чарли двамата.Баща й му намери работа като пиколо в неговия хотел и Чарли за да не я обиди се съгласи Peace
Виолета имаше билети за някакво рали с мотори и Чарли много искаше да иде затова прати Пончо да му кара смяната в хотела, а на Аетана каза че е на работа.Всичко вървеше добре докато не звъннаха на Аетана да и кажат,че гаджето и е катастрофирало с лимузината на хотела.Тя разбра че това е Пончо и вдигна на Чарли скандал.  bouquet

# 518
  • Мнения: 101
Този сезон не че няма забавни моменти, но като че ли нещо не им върви като преди. Сега заспивам 50 процента по-често. Не че съдя по себе си, но определено заскучаха.

# 519
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мерси много. Simple Smile

# 520
  • Мнения: 1 685
Този сезон не че няма забавни моменти, но като че ли нещо не им върви като преди. Сега заспивам 50 процента по-често. Не че съдя по себе си, но определено заскучаха.

 Peace

# 521
  • Мнения: 3 050
Много забавен сериал - любим  Heart Eyes не знаех, че има тема - утре сядам да я чета  Heart Eyes

# 522
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пак ще помоля някой да ми разкаже - интересно ми е, а нямам как да гледам, не съм си вкъщи тази седмица... Simple Smile

# 523
  • Мнения: 1 710
Аз пак ще помоля някой да ми разкаже - интересно ми е, а нямам как да гледам, не съм си вкъщи тази седмица... Simple Smile

Нали знаеш, че във vbox7 ги има новите серии? То не пречи да ти ги разкажем, аз или някой друг, но утре, че сега стана никое време и се прозявам всяка секунда. Simple Smile

# 524
  • Мнения: 0
Ще потретя, ама май не съм изпуснала чак толкова много. В началото се влюбих в този сериал, заради свежите диалози, готините изцепки на семейството на Мариано, смяла съм се с глас два часа след края на серията, а сега нещо не ме грабва.  Sad
Дали ще свършва скоро?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт