Никой ли не гледа "Моите мили съседи"?

  • 55 581
  • 551
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 133
Хуан.
Но най-забавен си е Мариано Peace

# 496
  • Мнения: X
На вас кой ви допада най-много от мъжете? newsm53

Рафа, но в този сезон вече го няма.  Crossing Arms

# 497
  • Мнения: 65
На вас кой ви допада най-много от мъжете? newsm53

Рафа, но в този сезон вече го няма.  Crossing Arms

Защо го няма? Къде отиде?

# 498
  • Мнения: 5 462
Прочети предната страница и ще разбереш за Рафа .

# 499
  • Мнения: 280
Ако още някой пита за Рафа ,ще е за първи път ooooh! newsm66

# 500
  • Мнения: 65
Прочети предната страница и ще разбереш за Рафа .

Нищо на 2стр. не намирам..  Rolling Eyes

# 501
  • Мнения: 65
Момичета 0снощи хареса ли ви серията ,че мен първите 30-тина минути не ме грабна и си заспах без да изгледам до края.А Рафа как така изведнъж при  леля му го пращат каква е причината


мен ми хареса Peace
Ами рафа искаше да прави сервиз в гаража и да напусне училище ,но Лоли не му позволи и накрая той каза ,че се изнася Peace

Аз много се смях Лоли като падна от леглото и когато Марияно се упои с хапчетата,как го шамароса графинята Joy

Намерих го на 29стр Simple Smile

# 502
  • Мнения: 280
Марияно как преписваше Joy

# 503
  • UK
  • Мнения: 3 959
Разкажете за тези, дето нямаше как да го гледаме (днес и цялата друга седмица Sad )

# 504
  • Мнения: 280
Марияно се записа да завърши училище,по примера на Иносенсио.Ученето много не му се отдаваше и всички от класа му се смееха.За да завърши успешно трябваше да държи изпит и той се обзаложи с Иносенсио ,че ще изкара по-восока оценка от него.Залогът беше бара-ако Иносенсио изкара повече-барът става негов Peace
Марияно принуди Ромео да му подсказава по телефона на изпита,но нямаше обхват и Марияно се правеше на антена и заемаше странни пози JoyЕстествено го хванаха и го изгоноха от изпита PeaceИносенсио изкара 5.5 на изпита и Марияно трябваше да му даде бара,докато не разбра ,че Иносенсио също е преписвал.
Куки преспа с Иносенсио и реши ,че той вече ще и е гадже.Иносенсио и даде пръстен и и предложи,а тя се съгласи CrazyМалко по късно обаче се озова в леглото с Ромео и връзката и с Иносенсио беше до там Peace
Лоли изгони младите от сервиза(гаража и) и те решиха да теглят кредит.За целта Аетана и Хуан се правеха на женени пред кредитния инспектор от банката.Бяха взели и детето на Клаудия и Ернесто,уж че е тяхно Peace
Накрая когато отидоха да вземат кредита,Чарли целуна Аетана и кредитния инспектор ги видя и им отказа кредита Peace

# 505
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мерси. Simple Smile

# 506
  • Spain
  • Мнения: 3 750
моми4ета видях 4е сте се зарибили с испански сериал и реших да ви рекламирам други хумористи4ни , но за съжаление са на испански само май , ако някои разбира
ето този е стар
Aquí no hay quién viva тои продължи в този (актьорите са същите плюс още образи )La que se avecina http://www.youtube.com/watch?v=YLSWi7v3Ds4&feature=related -  и двата са супер забавни

# 507
  • Мнения: 5 462
А знаеш ли как да намеря Семеен лекар/испанската версия/ някъде закачени серии ???
Благодаря ти предварително . Peace

# 508
  • Мнения: 5
Някой има ли информация дали Рафа се връща в сериала?

# 509
  • Мнения: 280
Не , няма го PeaceПоне в рецензиите на оставащите епизоди го няма Peace
ако имаме късмет може да се появи в някой епизод за малко Praynig

Общи условия

Активация на акаунт