Никой ли не гледа "Моите мили съседи"?

  • 55 526
  • 551
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Ами Пончо се отказа в последния момента/достраша го и се измъкна на излизането на сцената/,та Рафа излезе с Айтана/с лепнат мустак/,но в залата бяха съучениците и стана една.......но в крайна сметка тия двамцата се оправиха със ситуацията и даже се целунаха/и явно се награбиха/.....А,бабата си я прехвърляха насам-натам......без да искат я "подариха" на важния гост завита в килима...но в крайна сметка се оказа,че не е умряла/и че не баш приятелка на тъщата...та си разменяха реплики двете/..........,а и  Ивана я върнаха на работа,а малкият брат на Шейла още веднъж хвана същия крадец и оня спря да заеква от изненада/та му благодари даже/......това се сещам,ако някой се сети друго-да допълва.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 464
Момичета, не е за вярване, аз пак заспах. Видях края на някакъв мач, казах си, че ще чакам, но дацата се разплакаха, докато се справим с тях и после уморени в леглото. Разбира се пак по нощите се събудих, но филмът отдавна беше свършил...

# 47
  • Мнения: 12 670
Не се ядосвай, нямаше. Когато има шампионска лига, не го дават. По-интересно ми беше, че вече няма да има Шампионска лига по БТВ. 

# 48
  • Мнения: 101
А кой ще взима Шампионската? Диемите ли?

# 49
  • Мнения: 12 670
А кой ще взима Шампионската? Диемите ли?

Не разбрах. Хванах, когато Краси Минев прочувствено се сбогуваше. 

# 50
  • София
  • Мнения: 1 464
Хм, наистина ли няма да има по бтв шампионска лига? Grinning
Много се радвам. Нито аз, нито мъжа ми сме фенове.

# 51
  • Мнения: 101
Люба, мерси.  bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 2 374
И аз го гледам  Grinning Много сладък сериал, свеж, разтоварващ  newsm10 , само дето годават толкова късно.
П.С. Търсих го и аз в нета, но уви ...

# 53
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Хм, наистина ли няма да има по бтв шампионска лига? Grinning
Много се радвам. Нито аз, нито мъжа ми сме фенове.
Защото беше финала, ще има пак, но следващия сезон Simple Smile Иначе и аз съм фен на сериала, искрено ме разсмива преди сън!

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 18
Абе тези от БТВ наистина нещо не са добре. Ми кой да го гледа това готино сериалче като го дават през ноща.
Аз мисля че умишлено всичко което има някяквя стойност, или би подействало разтоварващо на хората, се излачва
по сред нощите. Просто медиите имат за цел да стресират хората с касапници, новини които са си чисти ужаси
и безмислени екшъни. Та филма е наистина кумичен и свеж.
Дано някой реши да го качва в нета някяде щото и аз все заспивам.
  bouquet И всички сте много готини   Hug

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 17:29 от diddlina79

# 55
  • Мнения: 1 685
 PeaceАбсолютно подкрепям за късния час  Crossing Arms и се радвам за темата-мислех да пусна за сериала Wink -случайно хванах първа серия и верно се превивах от смях-с глас Joy /по мое мнение тя беше най-луда Crazy/ -гледам да не пропускам нито една име е яд че ги няма по торентите,за да наваксам с пропуските-пъка дано вземат та го повторят и в по-нормален час  Praynig Hug

# 56
  • Мнения: 12
Страхотно е сериалчето,не пропускаме  и серия,само че ние живем в Италия и тук започва в 22:30,така че ме устройва.Но определено залягаме от смях  Joy с мъжа ми!Дано да не свършва скоро!Аз предпочитам вечер да заспя след някоя такава комедийка отколкото след някакъв гаден екшън!Жалко,че го няма в нета,но със сигурност пак ще го повторят!!!

# 57
# 58
  • Мнения: 8 533
Момичета ,някой гледа ли серията с картината / Лоли купи една картина за 90000 евро/ да ми каже как завърши ,че все не мога да го догледам .Хванаха ли този който и я продаде .И снощната серия пропуснах края снима ли се някой а списанието .Снощната серия  беше много яка ,така ме разсмяха с  тези натуралисти ,а и Лоли с каква престилка беше  паднах от смях

# 59
  • Мнения: 950
Присъединявам се към агитката на фенове   Party  и дано наистина някой го запише ,че е супер филма
Ама и бтв кви бози пускат в останалото време а късно ще пускат супер сериалче  Heart Eyes   направо изнемогвам всяка вечер да го следя  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт