Никой ли не гледа "Моите мили съседи"?

  • 55 556
  • 551
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 69
Има ли го по Замундата "Джийв и Устър"? И струва ли си да се гледа? В смисъл аз понеже повече обичам книгите и съм малко скептична... Flutter

Да http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=133776&hit=1 с бг суб. и четирите сезона. И да струва си, направен е много добре за разлика от повечето филми които са по книги. За мен заедно с ''Ало Ало''  са най-добрите сериали.   bouquet


Заинтригувахте ме.  Laughing
Вече го тегля и утре ще го започна. Явно се събрахме момичета със сходни вкусове, затова съм убедена, че ще ми хареса.
 Grinning
Мерси   bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 1 464
И аз съм гледала сериала само по тв, но сега си го тегля и аз и ще им се радвам Grinning Най - хубавото е, че е със субтитри, за разлика от сериите по тв, които са дублирани добре, но предпочитам оригиналната английска реч на Хю и Стивън Фрай Grinning

# 32
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Също като Cornelius мога да ви препоръчам,няколко други испански сериала.Sin tetas no hay paraiso-много интересен трилър ,Aqui no hay quen viva-с този направо може да припадне човек от смях,la que se avecina- и с този също Hug       
Цитат
А пък Интерната почнаха да го дават по AXN всяка неделя от 18:00 ч. със субтитри на български от първи сезон. Но ако някой иска сериите от всичките сезони на испански, само да каже. Мога да намеря линкове.
Можеш ли да ми пуснеш линкове Praynig Първи сезон съм го гледала но се прибрах и...не го догледах

Последна редакция: сб, 23 май 2009, 22:57 от Дяволита

# 33
  • Благоевград
  • Мнения: 2 867
И аз да се включа - харесвам сериала, с брат ми го гледаме всяка вечер, обаче аз винаги заспивам преди края  Joy Не, че не ми е смешно, просто ми се спи и не мога да догледам последния половин час. Иначе се заливаме от смях, направен е много добре  Joy

# 34
  • Мнения: 108
Също като Cornelius мога да ви препоръчам,няколко други испански сериала.Sin tetas no hay paraiso-много интересен трилър ,Aqui no hay quen viva-с този направо може да припадне човек от смях,la que se avecina- и с този също Hug       
Цитат
А пък Интерната почнаха да го дават по AXN всяка неделя от 18:00 ч. със субтитри на български от първи сезон. Но ако някой иска сериите от всичките сезони на испански, само да каже. Мога да намеря линкове.
Можеш ли да ми пуснеш линкове Praynig Първи сезон съм го гледала но се прибрах и...не го догледах

Пратих ти линковете на ЛС.

# 35
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Благодаря ти много Mr. Green

# 36
  • Мнения: 101
Мерси много за линка:) А и да върна малко темата към заглавието - снощната серия на Съседите беше много смешна Laughing Laughing

# 37
  • София
  • Мнения: 1 464
На мен много ми е мъчно, че все заспивам. От преумора успявам до към 11 да се задържа будна, после на някои от рекламите и... съм готова заспала. Кажи, какво се случи, разбрах, че ще има сватба, ако имаш време, разбира се Grinning

# 38
  • Мнения: 101
Сватба ли? Ааа, ти да не говориш за сватбата на бабата и дядото? Ами те в крайна сметка не се ожениха, но пък съседите се взеха, щото нали се оказа, че брака им е невалиден. А вчера в училището правеха айкю тест и Рафа смени резултатите си с тези на гаджето на Лаура. В последствие излезна, че Рафа е гений, а онзи - умствено изостанал. Обаче трябваше да му вадят зъб през това време и фъфлеше само, едва ли не му течаха лигите, наистина си изглеждаше изостанал, а мацката се чудеше как да го разкара. Тамън да му каже, че се разделят и Дон Болт, учителят, разбра, че Рафа е сменил тестовете и всъщност гаджето и не е малоумник. Междувременно Лоли си мислеше, че Мариано изневерява със съседката, но накрая той я умилостиви с един подарък-кобила.
Аз как го обясних, дано си разбрала нещо Wink

# 39
  • Мнения: 93
супер серия беше снощи

# 40
  • София
  • Мнения: 1 464
Heltah, благодаря,много ме развесели Grinning Днес ще дам всичко от себе си да не заспя! Grinning

# 41
  • Мнения: 503
Снощи за първи път изгледах сериала от край до край -на нощното дежурство. Laughing Падна голям смях. Joy

# 42
  • Мнения: 101
Аз пък заспах тамън към края, когато трябваше да ходят с Пончо да танцуват в гей-клуба. Cry

# 43
  • София
  • Мнения: 1 464
Момичета, какво стана, пак заспах! Заспивам, после се будя през нощта и не мога да заспя, всичко е заради проблема с градините, кандидатстваме и и затова са тези безсъници, но точно като почне филмът или по средата съм заспала.
Какво направиха с трупа? А в клуба как мина?

# 44
  • Мнения: 4 111
И аз не съм гледала тези дни, но да ви кажа, че тази вечер няма да има серия, след шампионска лига ще започне "sms".

Общи условия

Активация на акаунт