Новата частна клиника във Ветрен (Бургас)

  • 130 270
  • 2 409
  •   1
Отговори
# 2 370
  • Мнения: 45
Благодаря ти за отговора, питах, защото на моя позната приятелка( малко стана ,,на баба Злата шурея", т.е. не е проверена информация) наблюдаващата й назначила дата, когато била на смяна и накрая платила за избор на екип, без да е посочвала това в заявлението, но най- вероятно не е вярно. Просто искам да бъда подготвена за финансовата страна, да не се озова в необрано лозе накрая.

# 2 371
  • Мнения: 534
krasidi имаш стиснати палци и от мен за утре Praynig всичко ще е като по вода не се съмнявай  newsm10

Аз май скоро няма да разтоварвам тумбака Laughing поне 3 седмици мин. каза Добрева  Naughty а пък така ми се ражда вече нямам търпение да си видя синчето Heart Eyes
за към края на ноември имали други мамчета от темата ?

# 2 372
  • Мнения: 863
Благодаря ти за отговора, питах, защото на моя позната приятелка( малко стана ,,на баба Злата шурея", т.е. не е проверена информация) наблюдаващата й назначила дата, когато била на смяна и накрая платила за избор на екип, без да е посочвала това в заявлението, но най- вероятно не е вярно. Просто искам да бъда подготвена за финансовата страна, да не се озова в необрано лозе накрая.

Хм,знам ли?На първата от безплатните лекции там изрично беше зададен този въпрос, и отговора беше,че не,в такъв случай не се плаща.Но доста неща се промениха оттогава....Наистина,нека да кажат последно родилите със секцио.

# 2 373
  • Мнения: 45
Да, и аз имам молба към мамите, родили секцио по желание с назначена от АГ-то дата, да кажат как стоят нещата.  Praynig

# 2 374
  • Бургас
  • Мнения: 711
  а пък така ми се ражда вече нямам търпение да си видя синчето Heart Eyes
за към края на ноември имали други мамчета от темата ?
lusia_ все едно аз съм го писала 
Красиди успех   bouquet

# 2 375
  • Мнения: 188
Краси успех, мила, стискам не само палци ами каквото имам за стискане.Нямам търпение вече да получим новини,но знам че всичко ще е наред.Ох,как ли ще спиш тази нощ  newsm78  Hug

Лусиа ей ме де съм,аз съм за 27.11.  но не се знае, защото смятам да раждам нормално, а кога ще тръгне бебка незнам.

Ужасно съжалявам за срещата Sad толкова ми се идваше, но не успях.
Гери (сайки),мисля си дали ще мога да те посетя в петък.Ако е удобно да се чуем или направо ми пиши на лични.  bouquet

# 2 376
  • Мнения: 534
MuMka недей да бързаш мила на теб ти е рано още:naughty:  по линийката ти гледам де то и аз какво съм се разбързала всеки един ден в утробата на майката е много ценен за бебчето така че ще стискаме кълки  Whistling

nedalinchi намерихме се  Hugи аз съм с термин 27.11 и нормално ще раждам
дали ще устискаме до термин  newsm78 аз съм едни контракцийки приятни от известно време  ooooh!

# 2 377
  • Бургас
  • Мнения: 890
Имам едно въпросче - знаете ли дали епидуралната упойка е още на прИмоция  newsm12

На мен ми казаха, че е 6 месеца т.е. до края на март някъде./


-НЕ е момичета аз платих капаро миналата седмица и ми казаха че е било за няколко си бройчици  newsm78
Сега си е стандартната цена.
#2gunfire


Psychology много те моля за информация "от извора" относно епидуралната упойка и нейната цена!
http://www.saintsofia.com/divisions/id/1/sid/c8467b7c44ccb34b718ac68f2c31e7d2  newsm78

Някакви новини за Краси?  fingerscrossed

# 2 378
  • Мнения: 39
Здравейте момичета! Аз искам да попитам тези които са раждали във Ветрин- доволни ли сте от лекарите, обстановката и самото обслужване...на болницата? Колко време предварително преди раждането трябва да се запишем...и да си изберем екип?
Благодаря предварително!!! Peace

# 2 379
  • Мнения: 623
larita, записването става 1 месец преди термина. то на теб май ти е време вече. аз още не съм родила там, но съм ходила и обстановката е невероятна. нямя дори една плочка, която да ти напомня, че си в болница. за отношението до кокото знам е на същото ниво на каквито са и цените т.е. много добро.

# 2 380
  • Мнения: 191
Момичета, здравейте Гери съм. Краси роди момиченце Калия. Малката тежи 2,700 и 50см.

# 2 381
  • Бургас
  • Мнения: 258
Честито на Красиди    bouquet Жива и здрава да е малката Калия, много да радва мама и тати  Hug Тя е направо с манекенски размери  Simple Smile

# 2 382
  • Мнения: 157
Момичета, здравейте Гери съм. Краси роди момиченце Калия. Малката тежи 2,700 и 50см.

  :bouquetЧестито и на Краси!Да е жива и здрава малката Калия, да радва мама и тати, а на Краси бързо възстановяване. Hug

# 2 383
  • Мнения: 623
честито и от мен на новата ветренска мама   bouquet

# 2 384
  • Мнения: 226
Краси, да ти е жива и здрава дъщеричката !!! Бързо се възстановявай !!! Много красиво име си избрала  Simple Smile. Много щастие ти желая, хубавите хора го заслужават  Wink !!!

Общи условия

Активация на акаунт