Новата частна клиника във Ветрен (Бургас)

  • 130 306
  • 2 409
  •   1
Отговори
# 2 355
  • Мнения: 160
Hug здравейте томбачета!
Честито на новите мамчета!
Имам едно въпросче - знаете ли дали епидуралната упойка е още на прИмоция  newsm12


Да, още е в промоция Peace Вчера се чух с Гери и понеже ти ми спомена я попитах. Wink

Благодаря ти mimozi, да нагушиш малкия от мен!  Hug


Моля! HugВесе, вече спокойно отивай да раждаш smile3503
Днес бях на преглед (за шева и корекциите) при Драгнева.Каза, че съм за снимка, все едно не съм раждала два пъти smile3534.
Мимозка, ти в болницата ли ходи на преглед или в частния кабинет на Драгнева?
И колко ти струваше прегледа ?
Аз още не съм ходила. Добрева каза 45 дни след раждането. Пък и още не са ми спрели лохиите  Cry
Но пък и аз съм с повечко шевове и пре мен малко по-бавно зараства  Cry
Иначе как сте с Валката? Слушка ли?

# 2 356
  • Мнения: 623
момичета колко капаро се оставя при записване за VIP пакет?

# 2 357
  • Бургас
  • Мнения: 579
момичета колко капаро се оставя при записване за VIP пакет?

100 лв. или 50 % процента от стойността на пакета

# 2 358
  • Бургас
  • Мнения: 32
http://krasidi.snimka.bg/maternity/bremenelki.432744.15662592

да видите новите снимки от днешната среща
много оредяваме, ама новите мами нещо не идват  Thinking
Благодаря на всички за подкрепата и че мислите за нас
утре е великото събитие,стискайте палци всичко да е наред,ще помоля Гери да ви пише веднага,пък аз когато мога ще се включа

имахме посещение от ветренска мама днес  sensation,така че имахме сведения от извора както се казва за което й благодаря  bouquet

# 2 359
  • Бургас
  • Мнения: 579
http://krasidi.snimka.bg/maternity/bremenelki.432744.15662592

да видите новите снимки от днешната среща
много оредяваме, ама новите мами нещо не идват  Thinking
Благодаря на всички за подкрепата и че мислите за нас
утре е великото събитие,стискайте палци всичко да е наред,ще помоля Гери да ви пише веднага,пък аз когато мога ще се включа

имахме посещение от ветренска мама днес  sensation,така че имахме сведения от извора както се казва за което й благодаря  bouquet


krasidi стискам палци и аз. Ще те чакам утре сутрин. Всичко ще мине добре няма да се притесняваш. Наспи се добре и утре бодра, бодра във Ветрен. Hug

# 2 360
  • Мнения: 29
Имам едно въпросче - знаете ли дали епидуралната упойка е още на прИмоция  newsm12

На мен ми казаха, че е 6 месеца т.е. до края на март някъде./


-НЕ е момичета аз платих капаро миналата седмица и ми казаха че е било за няколко си бройчици  newsm78
Сега си е стандартната цена. #2gunfire

# 2 361
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Здравейте мамчета и бъдещи такива:)
Много сте сладки на снимките, доста далеч ми е мястото на срещата, за да дойда с количката и искрено съжелявам, че не мога да присъствам.
Стискам палци на krasidi - кураж, миличка, всичко ще е наред  Hug Гери ще ти е голяма подкрепа, само мисли позитивно и не се притеснявай много, да не стане като с мен  Joy

# 2 362
  • Мнения: 157
Мимозка, ти в болницата ли ходи на преглед или в частния кабинет на Драгнева?
И колко ти струваше прегледа ?
Аз още не съм ходила. Добрева каза 45 дни след раждането. Пък и още не са ми спрели лохиите  
Но пък и аз съм с повечко шевове и пре мен малко по-бавно зараства  
Иначе как сте с Валката? Слушка ли?

Здравей, Снеже!Как сте с Крис Hug?Наддава ли?Ние на 15 дни ходихме на консултация.От изписването насам бяхме качили половин килограм и пораснали 1см.Иначе коликите ги борим с капки.
Драгнева ми каза някъде 7 дена след раждането да отида да ме види.Ама аз айде днес, айде утре та чак онзи ден се наканих.Отидох в кабинета й,по-удобно ми беше отколкото да ходя до Ветрен.Прегледа струваше 30лв.С първото раждане отидох точно 7 дни след това на такъв преглед.
krasidi, айде и от нас с Валето кураж и късмет утре  newsm10

# 2 363
  • Бургас
  • Мнения: 32
Благодаря ви на всички Hug
гери утре сме на линия,приготви си кърпички,че сълзите ще са много и яко ще се леят Blush

# 2 364
  • Бургас
  • Мнения: 420
Альоха, кукувички! Hug Верно много сте оредели на сбирките  Laughing За сметка на това пък "ветренските" биберончета  се увеличават - да са ни живи и здрави.

Аз вече се гмурнах в дебрите на майчинството с пълна сила. Малкият нещо имаше проблем с адаптацията първата вечер, но снощи (да чукна на дърво) беше доста по спокоен Peace
Някой напред ме беше питал "защо родих със секцио". Ами сама си избрах варианта, предвид, че водата ми беше изтекла, а нямах разкритие и болки, та не ми се висеше на системи кой знае колко часа. Не съжалявам въобще, че избрах секцио. Доста бързо се възстановявам, но определено всичко е до организъм и воля Peace Само мога да кажа, че от първия ден у дома, сама си чистя и домакинствам и прочие. Майка ми е тук през деня, но то е по-скоро като опора и компания, да не съм сама, а не защото не мога да си гледам сино сама  Peace (вечер мъжо помага разбира се).  
Иначе казано - всичко е "ток и жица" и съм готова, живот и здраве, и за второ отроче (рабира се след определения срок).
Та раждайте и не се притеснявайте - в сигурни ръце сте! Краси, успокой се и с наслаждавай - това не е типичната болница. Всичко ще е повече от добре, вЕрвай ми Heart Eyes
 Hug

# 2 365
  • Мнения: 863
Съжалявам,че не можах да дойда днес.Сигурна съм,че е била приятна среща...Krasidi,стискам палци за утре-дано всичко мине леко и максимално безболезнено!И ще чакаме новини от теб и бебчето!!!!

# 2 366
  • Мнения: 45
Здравейте и от мен. Стискам палци и аз за krasidi, всичко да бъде наред и бързо да гушне най-сладкото бебе.
  Много сте сладки на снимките, и аз като че ли искам да дойда, но срамът е голяма работа. Аз питах Melly.G дали тя е избрала секцио, защото и аз искам така да родя.
  Само имам един въпрос към мамите, родили секцио по свое желание. Ако лекарят, който ви наблюдаваше бременността, ви е казал да отидете на определена дата, плащахте ли за избор на екип. Питам, защото за мен няма никакво значение кой ще ме оперира, но все пак не мога да реша, че ще раждам утре примерно и да се изтърся във Ветрен. Ох, малко объркано стана, но ще се радвам, ако някой изобщо разбере какво питам и ми отговори.
  Успех утре, krasidi!

# 2 367
  • Мнения: 863
amoura,щом нямаш медицински причини за секцио и не държиш определен лекар да те реже,защо не оставиш бебето да реши кога ще излиза?Нали знаеш,че всеки допълнителен ден в утробата си е в плюс за него?

# 2 368
  • Мнения: 45
Да, знам, но първото ми раждане беше нормално и имам много резерви вече относно естественото раждане, просто наистина, за да си осигуря психичното здраве през оставащите месеци, реших, че за мен ще е по-добре секцио.
  Аз бих оставила бебето да реши кога да излезе, но се страхувам да не би да не се съгласят да ме оперират тогава и да родя нормално.  Laughing Знам, че полудявам, ама какво да се прави, хормони...

# 2 369
  • Мнения: 863
Неее,плащаш си и си решаваш как искаш да раждаш.А на въпроса ти-ако лекаря ти назначи дата в негова смяна,няма да плащаш за избор на екип.

Общи условия

Активация на акаунт